Zgłoś nadużycie: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

Napisał(a): gość -

CZEGOŚ TU NIE ROZUMIEM...

Kampania prezydencka nabiera niebezpiecznych trendów. Trwa rozpaczliwa nagonka Komitetu Wyborczego prezydenta Komorowskiego i właśnie tutaj "JA" czegoś nie rozumiem. Dziwią mnie stawiane zarzuty przez PO, że rozmówcy prezydenta "na ulicy", są nasyłani przez PIS. Chwileczkę, to tacy ludzi nie mają prawa zadawać mu pytań? Ja należąc do partii X, też nie mam prawa zadać pytania? Nie mogę o nic zapytać, bo nie należę do Platformy? Przepraszam was ludzie z otoczenia prezydenta, ale to jest nie do przyjęcia, nie chcę takiego prezydenta, skoro ja nie mogę mu zadać pytania. Kto to ma zrobić? Ten, który ma ciepłą posadkę, dobre pieniędze i ochronę Platformy Obywatelskiej. Tylko tacy karierowicze mogą zadawać pytania? Całe pięć lat siedział prezydent w swoim pałacyku, nie wychodził, nie wie jak żyją ludzie tu w stolicy, jak żyją w małych miasteczkach, wsiach i osiedlach. Teraz jest tym zaskoczony?Panie prezydencie.... nie wstyd panu tego, że nie umie pan odpowiedzieć na proste pytania? Oj, nazbierało się grzechów na pańskim sumieniu, ale proszę mi wierzyć, to tylko i wyłącznie pana wina. TYLKO PANA!! (cyryl2013)
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.