Zgłoś nadużycie: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

Re: 21 - LETNI DORADCA MINISTRA....

Napisał(a): gość -

OBDARCI Z CZCI I HONORU...

Pisałem już, że ta kampania staje się bardzo brutalna, ale nie przypuszczałem, że uprawiać ją będą ludzie znani i poniekąd szanowani, albo chcieli być szanowanymi. A nie są. Do brudnej kampanii Komorowskiego dołączył mierny aktorzyna Tomasz Karolak i jemu podobny też Tomasz ale Lis. Tak oczerniać ludzi, to naprawdę trzeba być pozbawionym czci i honoru panie Karolak i panie Lis. Ale cóż wam mówić, skoro wasze małe móżdżki nie przyjmują żadnych rad, ani porad. Dla was kariera i pieniądze są najważniejsze i dla zdobycia tego jesteście poświęcić nawet własną cześć i honor (pan Lis już dawno to zrobił), pan Karolak dopiero to robi. Z marnym jednak skutkiem. Panowie, jeżeli macie choć odrobinę honoru i uczciwości w sobie przeproście córkę pana Andrzeja Dudy. Co ona wam zrobiła, czym zaszkodziła, że szkalujecie ją przed całą Polską? A może tak wasze dzieci( o ile je macie) zaczniemy szkalować w telewizji? Co wy panowie na to? Przeproście póki nie jest za póżno, przeproście we wszystkich stacjach TV w porach największej oglądalności. Na moment chciałbym wrócić do pana Komorowskiego. Panie Komorowski, to staje się już niesmaczne i trudno tego słuchac, nie ma wystąpienia, aby pan nie wypominał że za p. Dudą stoi prezes. A za panem kto stoi? Nie powie pan? Ja uczynię to za pana, chociaż i tak wszyscy wiedzą, że jest pan na usługach swojej partii(miał pan zawiesić dzialalność) oraz pana Tuska i pani Kopacz. A może nie? Niech pan nie zaprzecza, bo tylko skompromitowałby się pan. Lubiłem pana, byłem za panem, ale widząc w panu tyle złości, tyle wrogości, tyle zawiści, postanowiłem odciąć się od pana. Nie przystoi na porządnego polityka takie zachowanie! Nie przystoi!! (tadeusziwan)
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.