Zgłoś nadużycie: Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

Re: Czy wierzycie w zjawiska paranormalne?

Napisał(a): ~gosć -

Ze zjawiskami paranormalnymi ludzie spotykają się czasami nawet na co dzień.
Jednym zjawiskiem którego nie da się naukowo wyjaśnić są np.: słyszane głosy w głowie nie słyszy się ich uszami ale słyszy się je w myślach, przeważnie przemawia wtedy Bóg. Ludzie dawniej uznawali to za chorobę psychiczna okazuje się że jest to niemożliwe, okazuje się jeszcze że jeśli głos w głowie jest nieprzyjemny to znaczy ze może przemawiać sam Bóg.
Czyli ludzie którzy rozmawiają sami ze sobą najczęściej rozmawiają z Panem Bogiem. W biblii było podobnie napisane ze Jezus też takie głosy słyszał i słyszał boga Ojca który kazał mu cierpieć na krzyżu.

Dziwne sny - sny w których śni się cos i po jakimś czasie się to przydarza w realu, wydaje się ze jest to normalne ale jak się okazuje to jest paranormalne ponieważ mózg wytwarza obrazy które w przyszłości pojawiają się w realnym świecie.

Prześladujący pech - u mnie nawet to występuje, jak chce coś zrobić żeby być szczęśliwy to Bóg blokuje moje szczęście. Człowiek jest prześladowany ciągle przez pecha. Bóg czekający na okazję żeby zesłać nieszczęście. Taki pech nie może być normalnym zbiegiem okoliczności ale tego że jest się prześladowanym przez swojego Boga.
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.