Zgłoś nadużycie: Rezolucja rady Europy promuje państwa dyktatorskie

Re: Rezolucja rady Europy promuje państwa dyktatorskie

Napisał(a): majfraj -

Rada Europy promuje państwa dyktatorskie, trudno zrozumieć ze tą rezolucje piszę Niemiec z związku wypędzonych którzy chcą ponownie zagrabić ziemie Polskie czy ta rezolucja ma pomóc w tym, sprzedawczyki z platformy i nowoczesnej po raz kolejny udowadniają ze oni woleli aby Polski nie było, czy targowica platformy i nowoczesnej mają doprowadzić do rozbiorów Polski? drodzy Europejczycy czy rada Europy ma prawo moralne pouczać kogokolwiek w sprawach praworządności? Naszym zdaniem powinna milczeć ponieważ w radzie Europejskiej zasiada Turcja i Rosja zadajemy pytanie czy Rosja i Turcja to demokratyczne praworządne, szanujące prawa człowieka państwa? Rezolucja rady Europy będzie kolejną próbą obalenia rządu w Polsce 24 października mają przyjechać do Polski przedstawiciele komisji weneckiej na „zaproszenie platformy i nowoczesnej” zadajemy pytanie dlaczego nie do Turcji lub do Rosji odpowiedz jest prosta w Turcji opozycja siedzi w więzieniach a w Rosji prawdziwej opozycji nie ma a jeżeli była to została zlikwidowana więc czy prezydent Turcji zaprosi komisję wenecką? Granice nie przekroczą, czy prezydent Putin zaprosi komisję wenecką? Nie przekroczą granice, przypominamy ze w komisji weneckiej zasiada Turcja i Rosja więc do Polski zapraszamy przedstawiciela Niemiec i Rosji kiedy oddadzą dzieła sztuki które „zagrabiły podczas bestialskiej napaści” na Polskę przez Niemców i Rosjan kiedy zapłacą Niemcy za „zniszczenia i krzywdy które dokonały podczas bestialskich mordach” przez Niemców podczas drugiej wojny światowej, Rosja kiedy zapłaci za wyrządzone krzywdy Polakom (reparacje wojenne) do czasu gdy Niemcy i Rosjanie nie uregulują zwrotów i odszkodowań lub Turcja, Niemcy i Rosja nie zostanie wyrzucona z rady Europy i z komisji weneckiej, naszym zdaniem rząd Polski i inne instytucje nie powinny rozmawiać z komisją wenecką ponieważ w interesie Niemiec i Rosji w Polsce jest potrzebny rząd który będzie na kolanach służył Niemcom i Rosji, przykład służenia na kolanach przez premiera Tuska i platformę przez 8 lat rządów dlatego komisja wenecka nie powinna przyjeżdżać do Polski.
Prosimy o przetłumaczenie aby Europejczycy zrozumieli intencje rady Europy przystąpienie do UE miało być „bezpieczną przystanią” ale próbuje się nas ponownie zniewolić nie ma na to zgody.

Pozdrawiamy redaktora Jarosława Gugałę czystki to były za rządów komunistycznych są w Turcji i w Rosji w Polsce muszą być dokonane zmiany w sądzie najwyższym i KRSie ponieważ jesteśmy w UE i obowiązują nas standardy UE.
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.