Zgłoś nadużycie: Wałęsa stanie na czele rewolty

Re: Wałęsa stanie na czele rewolty

Napisał(a): ireneo -

KarolP12
taie
KarolP12 Art. 127.
§ 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
Art. 128.
§ 1. Kto, w celu usunięcia przemocą konstytucyjnego organu Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.
§ 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. (...).I już na tej podstawie bolka można usunąć jak paprocha. Kodomici będą mu paczki przynosić z winiakiem luksusowym jak w Arłamowie :D
Karolu a może zamiast KK przytoczysz artykuły Konstytucji RP łamanej przez towarzyszy z KC PZPPiS ?
Niestety nie jest to możliwe, ponieważ niestety nie dochodzi do łamania konstytucji ani przez KC PZPPIS (nawiasem mówiąc od czego to skrót? :D) ani tym bardziej przez PiS. Ale chętnie się dowiem od ciebie które to według ciebie artykuły konstytucji są łamane :))
Co to za mówienie nawiasami? Fakt, poprawnie byłoby KC PIS. Jeśli prostych skrótów nie potrafisz rozszyfrować to nic dziwnego, że przyjmujesz tłumaczenia konstytucji od tumanów.. Oni nie rozumieją jej zapisów. Inaczej nie przysięgaliby na nią, a przysięgali i przestrzegać i chronić jej, tak mi dopomóż bóg.,
Gość

Wypowiadasz się jako: Gość

Stwórz swój profil na Forum - zbieraj punkty za aktywność i korzystaj z dodatkowych opcji

przepisz kod z obrazka
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.