216
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10 tys.
  • Odpowiedzi113
  • Ocen na +0
216 ppt ?

Zielona herbata - hit czy kit ? (114)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Zielona herbata - hit czy kit ?

Napisał(a): Gość -

Gość Wystarczy poczytać o właściwościach zielonej herbaty i odpowiedź nasuwa się sama- samo zdrowie, czyli HIT!
dokładnie!
a te 6 filizanek...przegięcie a jak wiadomo każde przegięcie jest złe:) ale sama herbata jest zdrowa tylko trzeba znac umiar jak we wszystkim:)
jakby ktos chcial poczytać o zielonej polecamhttp://marfar(...)ta.html zreszta w internecie nie brakuje informacji na jej temat
pzdr!

Zarówno zielona herbata jak i z dzikiej róży są bardzo zdrowe i pozytywnie wpływają na nasz organizm. Koleżanki - forumowiczki mojej mamy z menopauza.pl poleciły jej właśnie zieloną herbatę i może nie ma spektakularnych efektów ale mama ma lepsze samopoczucie i podobno poprawiła jej się cera i metabolizm.

Reklama

Napisał(a): gość -

wiadomo że hit, pod warunkiem że sie pije taką prawdziwą herbatę, nie jakieś tam sagi w szczurach czy herbatki minutki.. powąchajcie taką szczurzastą zieloną a fusiastą... a ostatnio jak w knajpie wpadlam na festiwal, dni herbaty czy coś, to mnie nauczono jeszcze miliona innych ciekawostek o herbatach... dlatego czuje sie teraz herbacianą mądralą :PP

najgorsze to jak się porady sięga na portalach od tych co piją colę i chodują robaki w pupie]
alkoholik Ci odpowie że najlepsza jest wódka...Ci co okupują przychodnie powiedzą że Statyny
i wizyty kontrolne...Petrochemia Płock że lepsze jest ich paliwo...a apteki -aby się u nich zaopatrzać na kilogramy...Przeciętny polski Burak będzie pisał o rtęci,szkodliwości herbaty zielonej,alg...gdyż to pokolenie jest wychowane na CHEMII...Zryte mózgi wymyślili Chemia leczy
żywi i ubiera i co mało im uwierzyło!!!Ciekawe czego sobie 10deko nawozu przedtem nie skonsumowali
Zanim poczęli zatruwać innych myśleniem.Przeciętny Polak,Europejczyk musi i lubi chorować.
Większość nie chce wygrać z chorobą.I to grubo ponad 50%.Woli sobie kupić wódkę czy stertę leków.I przed przychodnią tańczyć polkę galopkę.A jak już jest blisko zdrowia to lata do swego lekarza który jest tak samo chory jak on.I pyta się czy nie chcą mnie oszukać.I tak się musi leczyć na wszystko do końca życia.Gdyż prawie żadna w Polsce choroba jest przez tychże lekarzy niewyleczalna.Łącznie z nadciśnieniem tętniczym.Powiedziałem prawie...aby ktoś mi nie zarzucał stronniczości...

Ogladalam w niemieckiej TV, ze pola herbaciane dosyc mocno sa skrapiane pestycidami.
Testowano herbaty z roznych sklepow. W niektorych dochodzilo do 7-dmiu roznych pestycidow w jednym gatunku herbaty, wiec dla mnie, ktora uwielbia herbate TRAGEDIA! Nawet BIO -nie byly 100% wolne od chemikalii. Moze te bole brzucha to po prostu CHEMIA!?

jestem przekonania, że zielona herbata faktycznie ma dobre własciwosci, na pewno jest duzo zdrowsza niż zwykłe herbaty i nie jest to chwyt marketingowy. Pewnie konkretne firmy walczą, żeby pić właśnie 'ich herbaty' ale na pewno nie dotyczy to wlasciwosci konkretnie zielonej herbaty.

Gość zacznijmy od tego ze ciezko jest dostac w PL dobra zielona herbate. Bo herbaty dostepne w marketach jakies Sagi, Liptony czy z owocowymi domieszkami to sama chemia i zmiotki z podlogi. Taka lepsza zielona herbate mozna dostac w herbaciarni. Trzeba tez ja w prawidlowy sposob zaparzyc (w ceramicznym kubku/dzbanuszku, zalewac nie wrzatkiem a woda ok 70 stopni). Wtedy dopiero ta herbata ma swoje dobre wlasciwosci. Ale nie mozna pic jej wiecej jak 1-2 dziennie. Bo dlugotrwale picie jej w duzych ilosciach powoduje problemy z jelitami i wyproznianiem. Pozdrawiam. J.
:) Spotkalam sie z taka opinia nie raz (chodzi mi o te zmiotki z podlogi i doszlam do wniosku, ze Ci biedni chinczycy i japonczycy musieli by do pasa siedziec w tej herbacie :) . Mialam kiedys swoj wlasny sklep z herbata i uwazam, ze ludzie niestety nadal nie wiedza co w trawie piszczy i wiekszosc mimo szystko kupuje herbate w markecie wiec nie mozliwe jest, aby na podlodze bylo tyle 'zmiotek' ;)
Z reszta wypowiedzi sie zgadzam w 100%. Ja pije jedna filizanke zielonej herbaty na czczo rano a po sniadaniu koniecznie pu erh 3 razy dziennie po kazdym posilku. Rewelacyjna przemiana materii i spalanie tuszczu gwarantowane. Polecam!

Zielona herbata ma dużo przeciwutleniaczy czyli w jakimś małym stopniu broni nas przed rozwojem komórek rakowych to udowodnione.. Najwięcej brzeciwutleniaczy mają 3 dniowe kiełki brokuł jeśli ktoś chciałby zapobiegawczo spożywać...są już teraz w pudełeczkach w marketach. Zielona herbata napewno zdrowsza od zwykłej...
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zielona herbata opinie
  • zielona herbata forum
  • herbata zielona forum
  • herbata zielona opinie
  • Czemu sluzy zielona herbata
  • zielona herbata na ból brzucha
  • zielona herbata a ból brzucha
  • czy po cherbacie ziolowej moze bolec zeladek
  • zielona herbata+ból brzucha
  • opinie na temat zieloną herbaty
  • dlaczego od zielonej herbaty boli zoladek
  • zielona herbata ból brzucha
  • zielona herbata opinię
  • opinie na temat zielonej herbaty
  • zielona herbata rano na czczo
Do góry strony: Zielona herbata - hit czy kit ?