19
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +0
19 ppt ?

Zielona herbata (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Zielona herbata

Napisał(a): Gość -

Ja równiez lubie zielona herbatę, ale, (wiem że zabrzmi to bardzo snobistycznie) od momentu jak spróbowałam prawdziwej zielonej herbaty , której paczkę, przywiezioną z japonii, dostałam w prezencie, to tylko taką pijam. Smaku nawet nie ma co porównywac to tych " torebkowych" bo to niebo a ziemia.
Więc jesli masz możliwość, czy tez znajomych, bywających w azji to proś o przywiezienie, sama się przekonasz jak super smakuje.
Ja tak robię, proszę znajomych i znajomych znajomych, zawsze jakaś paczka herbatki wpadnie, a wydatek jest naprawde nieduży.

a ja znalazlam zielona herbate z ananasem i grejfrutem, szczerzr powiem ze nie moglam zniesc smaku samej zielonej herbaty, po prostu mnie otrzepywalo po kazdym lyku, ale postanowilam dac jej jeszcze jedna szanse tylko z dodatkiem i podzialalo, pije teraz tylko ta herbate, zadnej innej ani zadnych zimnych napojow wole zaparzyc zielona polecam ten smak, mieszkam w uk wiec mozna ja kupic w markecie a w polsce napewno w herbaciarni lub zielarskim sklepie, pozdrawiam ;)

a ja piję liściastą zieloną bez dodatków ale nazywa się "SIR ROGER", teraz kupiłam czerwoną oraz biała i również polecam. Zdziwiłam się jak czerwona jest smaczna. Staram sie pić tylko liściaste bo one z reguły są lepsze jak te z torebek.

Ja również jestem fanką zielonej herbaty.Najbardziej smakuje mi z miętą i z jaśminem.Bez dodatków też świetnie smakuje.Zgadzam się z opinią,że herbaty kupowane na wagę są o wiele lepsze niż te torebkowe.Polecam picie tej herbaty ze względu na walory smakowe, a przede wszystkim na walory zdrowotne.Pozdrawiam.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zielona herbata