44
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2
  • Odpowiedzi44
  • Ocen na +0
44 ppt ?

Zima (45)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zima

Napisał(a): Gość -

Oczywiście zamieszkał znami,weterynarz stwierdził u niego krzywicę, odwodnienie, wycieńczenie i straszne zarobaczenie. Miał wtedy ok.3 m-ce. Tweraz ma 4 lata i jest pięknym, wspaniałym i zdrowym psem. Niestety przeżycia szczenięcego okresu pozostały w psychice. Boi się dosłownie wszystkiego, mimo iż otaczany jest wielką miłością przez moją rodzinę.
INTERIA.PL

Reklama

My mamy od niedawna 4 kilo kota.To bardzo rezolutna, pełna energii bestyjka.Śpi w swoim posłaniu.Rano,gdy my jeszcze śpimy zaczyna szaleć po pościeli,podgryza dopóki nas nie obudzi,wtedy przełącza się na tryb "mruczanka" i domaga się by go głaskano. Uczymy go chodzenia na smyczy.Na każdym kroku spostrzegamy ślady psiej obecności,wszędzie kupy, zwłaszcza teraz gdy śnieg lub błoto wszędzie rozbabrane g...Ja każdą kocią kupę muszę sprzątnąć, a taki jeden jeden z drugim ledwo wyjdzie z bloku pozwala psu s...ć pod oknami. Jestem za psim podatkiem lub karaniem "sraczy"

Reklama

Reklama

Jakub pies nie musi mówic bo jak jemu czy Tobie chce sie s.... a co on moze my wiemy ze trzeba to w kibelku a on ?? on sra gdzie chce .ale to odpowiedzialny pan zbierze trudno nie ma co sie brzydzic to nasz pupil !Miałem taki przypadek nad morzem jak moj kochany miał 5 miesiecy na Helu ,wysiedlismy ze statku i wtedy najwieksza nawalił w zyciu ? i co ? ludzie patrza hahaaa ,co miałem zrobic zebrałem w woreczek i do kubła i kazdy jakby tak zrobił nie byłoby tych niechcianych poslizgów
« Wróć do tematów