Komentarze (11)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~ziolazio -

A ja polecam naturalne Leki ziołowe od Polskiego producenta. Obecne na rynku już 25 lat. Po więcej informacji zapraszam na Facebooka: Leki Natury
lub stronę internetową:
www . lekinatury . pl
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Gość -

Ja codziennie raczę się łyżką soku ze skrzypu polnego salus i to wystarczy. Zadnych tabletek, żadnych zabiegów - tylko właśnie naturalny sokz z tego zioła i nawet zimą nie mam aż tak bardzo rozdwojonych końcówej, jak miałam zanim zaczęlam preparat stosować.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Mala -

Czesc.Czy ktos ma jakiś sprawdzony sposób na krosty na plecach i szyi?Mam je tylko tam i często dość dużo naraz.Z góry dziękuję!
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~anika -

najlepsze kosmetyki z wyciągami ziołowymi oferuje firma sylveco
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Monika -

na rumianek trzeba uwazac gdyz zesto uczula
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~tosia -

http://ziolawlosy.pl/ bardzo przydatna stronka o tym jak zadbać o włosy :)
Załączniki:
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Kasia -

Ja jakiś czas temu przekonałam się do ziół. Miałam poważne problemy z utrzymaniem w dobrej kondycji włosów i cery, dokuczał mi łupież, a na twarzy wyskakiwały czerwone plamy. Koleżanka w pracy znalazła gdzieś w gazecie informacje na temat ziołowego preparatu polskiej produkcji i postanowiłam spróbować. Nazywa się Nefret i jest naprawdę fajny i co najważniejsze działa :) Myślę więc, że warto sięgać po naturalne środki.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~magg IC -

od ziół się zaczyna.... A później by upiększyć lica.... miejsce czarodziejki .... zajmuje czarownica . I tu powinno się pojawić ostrzeżenie.... a przynajmniej mała uwaga.... gdyż od czarownicy malutki krok.... i już jest baba jaga
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~darek05 -

Kremy, balsamy, szampony, a nawet tusze oraz cienie do oczu – trudno byłoby znaleźć kosmetyki, w którym nie byłyby wykorzystywane zioła. Najważniejsze tego powody są dwa. Po pierwsze dzięki naturalnemu pochodzeniu wyciągi ziołowe są łatwo i dobrze przyswajane przez skórę, włosy i paznokcie. Po drugie zioła zawierają wyjątkowo wartościowe substancje czynne, czyli takie, których działanie można sprawdzić i ocenić
Załączniki:
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz