Odpowiadasz na:
Zioła łagodzące niepokój!

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Jeśli często odczuwasz niepokój i nie potrafisz radzić sobie ze stresem, wypróbuj ziołoterapię. Jest bezpieczna, skuteczna i nie prowadzi do uzależnień. Picie naparów lub kąpiele w wodzie z dodatkiem odpowiednich gatunków łagodzą napięcie nerwowe, relaksują i ułatwiają zasypianie. W domowym zielniku powinny zatem znaleźć się: mięta pieprzowa – szczególnie przydatna, gdy pod wpływem stresu pojawiają się problemy gastryczne, słoma owsiana- słoma posiadaja właściwości przeciwdepresyjne, łagodnie podnosząc poziom energii oraz wspomagając przeciążony system nerwowy, rumianek - jest nie tylko dobrodziejstwem dla układu pokarmowego; działa również rozluźniająco i łagodzi stany napięcia nerwowego, lawenda- doskonała do aromaterapii, łagodzi bóle głowy, stany depresyjne, napięcie i wywołane nim problemy z żołądkiem, kwiat lipy- napar działa przeciwskurczowo i uspokajająco; stabilizuje ciśnienie, które może ulec podwyższeniu na skutek stresu, passiflora- to jeden z najlepszych naturalnych środków uspokajających; polecana zwłaszcza, gdy pojawia się bezsenność, tarczyca- jest jednym z najbardziej kompleksowo działających ziół w leczeniu dolegliwości na tle nerwowym; działaja tonizująco, ale też dodaje siły i energii, melisa- koi skołatane nerwy, łagodzi bóle głowy, podnosi na duchu i dodaje energii niezwykle przyjemnym aromatem, waleriana- pomaga zwalczać ataki paniki, ułatwia oddychanie i zasypianie, łagodzi skurcze mięśni i bóle głowy spowodowane napięciem, szyszka chmielu- wskazana w stanach zmęczenia i zdenerwowania, nadmiernej drażliwości i pobudliwości, zaburzeniach samopoczucia i trudnościach w zasypianiu. Choć zioła w większości przypadków nie wykazują działań niepożądanych, w kwestii dawkowania warto skonsultować się z lekarzem, zwłaszcza jeśli cierpi się na jakiekolwiek przewlekłe dolegliwości. Co o tym myślicie, czy warto zażywać zioła?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Zioła łagodzące niepokój!

Napisał(a): ~Jola Gawiez -

Zgodzę się ja jeszcze do tego piję Matachę [url=http://chemia-sklep.pl/]http://chemia-sklep.pl/[/url] kiedyś miałam nerwicę teraz od kiedy regularnie pije jestem spokojniejsza bardzo podobne działanie.

Reklama

Re: Zioła łagodzące niepokój!

Napisał(a): ~wierzewziola -

A ja polecam naturalne Leki ziołowe od Polskiego producenta. Obecne na rynku już 25 lat. Po więcej informacji zapraszam na Facebooka: Leki Natury
lub stronę internetową:
www . lekinatury . pl

Reklama