7
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń54
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +18
7 ppt ?

Ziomal Czaczyński, ma absmak na widok bieli. Dociekłem przyczyny. Może znacie podobnego, zrozumiecie (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Ziomal Czaczyński, ma absmak na widok bieli. Dociekłem przyczyny. Może znacie podobnego, zrozumiecie

Napisał(a): ireneo -

Unikał bieli. Zdarzyło się iż wpadł w szał gdy znajoma ofiarowała mu bukiet białych róż. Wykazywał przejawy niezrównoważenia, ale jako chorobliwa reakcja obronna osobnika o potrzebie dominacji, odreagowując na liczne kompleksy. Np. to, że mały był i wydawało mu się, że każdy chciał go sponiewierać. Przyczyna była prozaiczna. Biel kojarzyła mu się z prześcieradłem i kaftanem. Jeśli macie kogoś podobnego w bliskim otoczeniu zrozumcie nieszczęśnika, nie zartujcie. Mój ostatecznie do kaftana już przywykł i nawet szczęśliwszy jest, a białe róże uwielbia.
Kończę ten esej śpiesznie. Właśnie wybieram się go odwiedzić.
INTERIA.PL

Re: Ziomal Czaczyński, ma absmak na widok bieli. Dociekłem przyczyny. Może znacie podobnego, zrozumiecie

Napisał(a): ireneo -

Gość Biedaczysko, taka fobia. A ten ziomal tulił kiedyś białe jagnie. Może miał grzeszne myśli i to go dopadło.
Było, było, ale okazało się samcem.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Ziomal Czaczyński, ma absmak na widok bieli. Dociekłem przyczyny. Może znacie podobnego, zrozumiecie