0
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń0
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +0
0 ppt ?

Zle napisalem. Nie jest mi znana data kolejnego slubu jednoplciowej pary w KK (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zle napisalem. Nie jest mi znana data kolejnego slubu jednoplciowej pary w KK

Napisał(a): flucifer -

Jak sie okazuje nie dostrzeglem niuansu miedzy magia a magia. Jak im Chrystus katolicki poblogoslawi, to nie ma to takiej mocy jak wtedy, gdy im Chrystus katolicki poblogoslawi (pomijam tu fakt, ze Watykan wyraznie sie takiemu uzywaniu imienia Pana) .
Poki co, u katolikow bardzo malo gejowych slubow w stosunku do ilosci gejow. Jesli dotre do roznic w blogoslawienstwach, to je przedstawie a dla chetnych linka -https://forum(...)trona,1
INTERIA.PL

Re: Zle napisalem. Nie jest mi znana data kolejnego slubu jednoplciowej pary w KK

Napisał(a): ireneo -

Nawet jak pobłogosławią, to choć kościół wygodnie nazywa się powszechnym w Polsce ta powszechność się kończy i będą z nieważnym błogosławieństwem. I Jezus nic nie ma do gadania, jak w przypadku trybunałów m/narodowych. Chyba, że trybunał kucharski wypowie się inaczej.

Re: Zle napisalem. Nie jest mi znana data kolejnego slubu jednoplciowej pary w KK

Napisał(a): Dobrawa1 -

oj, tam..jest też Kościół Latającego Potwora Spaghetii. Może tam błogosławieństwa związku dostąpią. lub

7 śmiesznych religii i 36 żartów ich twórców

Pod spodem znajdziecie dziwne religie wymyślone przez komików, wykolejeńców i buntowników. Kliknijcie sobie w którąś:

Kościół Latającego Potwora Spaghetti
Dyskordianizm
Kościół Subgeniuszu
Nasza Pani Wiecznego Zwolnienia
Kościół Landover
Kult Keka
Dudeizm

https://www.jegoeminencja.pl/2020/10/05/7-smiesznych-religii-i-36-zartow-ich-tworcow/

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1 oj, tam..jest też Kościół Latającego Potwora Spaghetii. Może tam błogosławieństwa związku dostąpią. lub

Pod spodem znajdziecie dziwne religie wymyślone przez komików, wykolejeńców i buntowników. Kliknijcie sobie w którąś:

Dyskordianizm
Kościół Subgeniuszu
Kościół Landover
Kult Keka
Dudeizm

https://www.jegoeminencja.pl/2020/10/05/7-smiesznych-religii-i-36-zartow-ich-tworcow/

Masz wrodzoną krucjatę i nienawiść do innych wyznań i sekt.,, Każdą drogą można dojść do Boga "-Jan Paweł II. Każdą drogą i naiwnością można dojść do Boga ziemi-tak mówię ja".

Napisał(a): ~gość -

ireneo Nawet jak pobłogosławią, to choć kościół wygodnie nazywa się powszechnym w Polsce ta powszechność się kończy i będą z nieważnym błogosławieństwem. I Jezus nic nie ma do gadania, jak w przypadku trybunałów m/narodowych. Chyba, że trybunał kucharski wypowie się inaczej.
Każdą drogą można dojść do nikąd, a raczej do ziemi i swojego wiekuistego końca. Fantazja ponosi ludzi prostych.

Reklama

ireneo Nawet jak pobłogosławią, to choć kościół wygodnie nazywa się powszechnym w Polsce ta powszechność się kończy i będą z nieważnym błogosławieństwem. I Jezus nic nie ma do gadania, jak w przypadku trybunałów m/narodowych. Chyba, że trybunał kucharski wypowie się inaczej.
Z tego co malodobra nadaje widac, ze powszechny kosciol jest ekskluzywny. Katolicyzm wciaz jest zaliczany do grona strasznych religii.

Dobrawa1 oj, tam..jest też Kościół Latającego Potwora Spaghetii. Może tam błogosławieństwa związku dostąpią. lub

Dyskordianizm
Kościół Subgeniuszu
Kościół Landover
Kult Keka
Dudeizm

Unicornism cie nie smieszy, malodobra, bo sama w jednorozce wierzysz...

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Zle napisalem. Nie jest mi znana data kolejnego slubu jednoplciowej pary w KK