Odpowiadasz na:
Zle napisalem. Nie jest mi znana data kolejnego slubu jednoplciowej pary w KK

flucifer
Temat dodał(a):
flucifer -
Jak sie okazuje nie dostrzeglem niuansu miedzy magia a magia. Jak im Chrystus katolicki poblogoslawi, to nie ma to takiej mocy jak wtedy, gdy im Chrystus katolicki poblogoslawi (pomijam tu fakt, ze Watykan wyraznie sie takiemu uzywaniu imienia Pana) . Poki co, u katolikow bardzo malo gejowych slubow w stosunku do ilosci gejow. Jesli dotre do roznic w blogoslawienstwach, to je przedstawie a dla chetnych linka - https://forum.interia.pl/w-nadchodzaca-niedziele-odbedzie-sie-pierwszy-w-xxiw-slub-pary-o-tej-samej-plci-w-kk-tematy,dId,3616590,strona,1

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Zle napisalem. Nie jest mi znana data kolejnego slubu jednoplciowej pary w KK

Napisał(a): flucifer -

ireneo Nawet jak pobłogosławią, to choć kościół wygodnie nazywa się powszechnym w Polsce ta powszechność się kończy i będą z nieważnym błogosławieństwem. I Jezus nic nie ma do gadania, jak w przypadku trybunałów m/narodowych. Chyba, że trybunał kucharski wypowie się inaczej.
Z tego co malodobra nadaje widac, ze powszechny kosciol jest ekskluzywny. Katolicyzm wciaz jest zaliczany do grona strasznych religii.

Re: Zle napisalem. Nie jest mi znana data kolejnego slubu jednoplciowej pary w KK

Napisał(a): ~gość -

ireneo Nawet jak pobłogosławią, to choć kościół wygodnie nazywa się powszechnym w Polsce ta powszechność się kończy i będą z nieważnym błogosławieństwem. I Jezus nic nie ma do gadania, jak w przypadku trybunałów m/narodowych. Chyba, że trybunał kucharski wypowie się inaczej.
Każdą drogą można dojść do nikąd, a raczej do ziemi i swojego wiekuistego końca. Fantazja ponosi ludzi prostych.

Reklama

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1 oj, tam..jest też Kościół Latającego Potwora Spaghetii. Może tam błogosławieństwa związku dostąpią. lub

7 śmiesznych religii i 36 żartów ich twórców

Pod spodem znajdziecie dziwne religie wymyślone przez komików, wykolejeńców i buntowników. Kliknijcie sobie w którąś:

Kościół Latającego Potwora Spaghetti
Dyskordianizm
Kościół Subgeniuszu
Nasza Pani Wiecznego Zwolnienia
Kościół Landover
Kult Keka
Dudeizm

https://www.jegoeminencja.pl/2020/10/05/7-smiesznych-religii-i-36-zartow-ich-tworcow/

Masz wrodzoną krucjatę i nienawiść do innych wyznań i sekt.,, Każdą drogą można dojść do Boga "-Jan Paweł II. Każdą drogą i naiwnością można dojść do Boga ziemi-tak mówię ja".

Napisał(a): Dobrawa1 -

oj, tam..jest też Kościół Latającego Potwora Spaghetii. Może tam błogosławieństwa związku dostąpią. lub

7 śmiesznych religii i 36 żartów ich twórców

Pod spodem znajdziecie dziwne religie wymyślone przez komików, wykolejeńców i buntowników. Kliknijcie sobie w którąś:

Kościół Latającego Potwora Spaghetti
Dyskordianizm
Kościół Subgeniuszu
Nasza Pani Wiecznego Zwolnienia
Kościół Landover
Kult Keka
Dudeizm

https://www.jegoeminencja.pl/2020/10/05/7-smiesznych-religii-i-36-zartow-ich-tworcow/

Reklama