24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń136
  • Odpowiedzi23
  • Ocen na +0
24 ppt ?

zmarszczki jak sie ich pozbyc (24)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: zmarszczki jak sie ich pozbyc

Napisał(a): ~mola -

osobiście jestem zdania, iż najlepszy na zmarszczki jest w zależności od ich rodzaju albo kwas hialuonowy albo botoks. miałam już dwu-krotnie wypełniane zmarszczki, w naszej łódzkiej klinice Dermed. Dr Dorota żukowska to specjalista chirurgii plastycznej ale także wykonuje takie zabiegi perfekcyjnie.

Reklama

Napisał(a): ~Maria -

Ja pozbyłam się zmarszczek poprzez zabieg karboksyterapii - jest to nowoczesny zabieg polegający na podawaniu pod skórę dwutlenku węgla. Poprawia on ogólny stan skóry, a także świetnie się nadaje do usuwania drobnych zmarszczek na twarzy.
Zabieg robiłam w Vici Clinic w Krakowie na ul. św. Sebastiana, do tego mają teraz 50 % zniżki na pierwszy zabieg.

Napisał(a): ~Elkaz -

No mi niestety kremy już nie pomagały. U mnie to chyba rodzinne takie zmarszczki w dośc młodym wieku. Ale ja z tym postanowiłam walczyć. Udałam się do kliniki Efecta na wypełnienie własnym tłuszczem i mam problem z głowy. A kremy warto stosować przed pojawieniem się a nie po, bo po to raczej nic nie da.

Reklama

Napisał(a): sunnygirl007 -

Bardzo skuteczne kremy ma w swojej ofercie bielenda, sa rowniez dopasowane do roznych rodzaji cer :) U mnie sie sprawdzily kremy serii LIFT, ktore dosyc widocznie napiely moja skore a przez to stala sie bardziej gladka. Z tej samej serii uzywam rozniez rewelacyjna maseczke w placie, ktora dodaje blasku.

Napisał(a): ~Maczek -

Na zmarszczki polecam zgłosić się na konsultację do lekarza medcyny estetycznejhttps://ranki(...)etyczna , który obejrzy stan skóry i dobierze odpowiednie zabiegi z kwasem hialuronowym, nićmi, mezoterapię, botox. A tak na codzień polecam stosować kremy medyczne, są one mocniej skoncentrowane oraz dobiera je specjalista do typu cery oraz problemu skórnego.

Napisał(a): ~Benita -

Z tym śluzem ślimaka to już słyszałam, miałam tez jakiś krem z wyciągiem jadu węża. Nic mi nie pomogło poza wypełnieniem zmarszczek kwasem hialuronowym. Uważam, ze jest to najlepsza metoda na redukcję tego typu okropieństwa. Wybrałam się do lekarza medycyny estetycznej- nie ukrywam że troche sie bałam. Dał mi 3 preparaty do wyboru z czego najbardziej polecał mi Restylane. I koniec końców to nim właśnie miałam wypełniane te zmarszczki. Efekt naturalny, zero skutków ubocznych. Poza tym coś co mnie przekonało do tego kwasu rejestracja FDA- a ją żeby mieć to na prawdę trzeba przejść rygorystyczne testy. pozdrawiam i życzę dobrych wyborów.

Napisał(a): 4444ELAMELA444 -

Hej kobitki, chciałm sie podzielić z wami moimi przemyśleniami. Mam juz 52 lata.. Wiecie, zmarszczki na czole, tu cos opada tam dobrze nie przylega ;D ha ha. Testowałam mnóstwo kremów i chodziłam na przeeeróżne zabiegi. Kremy wiadomo nie od dziś - tylko nawilżają bo mają za duże cząsteczki żeby przedostały się do naszej skóry, oczywiscie i tak na codzien je stosuje. Chodzenie co miesiąc do kosmetyczki etc. to duzo czasu mi zabierało i wiadomo pieniążków. Moja przyjaciółka też w moim wieku, ale ona buszuje ciągle po intenecie i jakieś nowinki sprawdza. 4 miesiące temu zamówiła sobie urządzenie do lifitngu twarzy, powiedziałam ze ja w takie urządząnka nie wierze, bo coś musi boleć zeby działało ;D. Ona jednak stosowała codzinnie około 10 min to urządzenie. Po miesiącu, ja byłam w szoku, nie wierzyłam, że takie efekty przyniosło jej tylko ten masaż ultradźwiękami... sama sobie zaraz kupiłam i teraz mija 5 tydzien z tym urządzeniem. Zmarszcz bardzo wyraźnie się "ukryły" he he. Worki pod oczami jakby wyparowały, skóra zliftingowała.. Ja wierze też w kanały energii... do tego też stosowałam to urządzenie i dało mi to co chciałam osiągnąć ;) nie jest to lokowanie produktu hi hi, chciałm tylko się z tym z Wami kochane podzielić, że warto, mi bardzo pomogło, pięknego dnia buziaki.https://alsho(...)Line/76
« Wróć do tematów
Do góry strony: zmarszczki jak sie ich pozbyc