77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +0
77 ppt ?

zmęczone oczy (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: zmęczone oczy

Napisał(a): Gość -

na pewno pomogą Ci ćwiczenia wzroku, chociaż same ćwiczenia na pewno całego problemu nie załatwią..ja używam Eyeye Hydraclair z prowitaminą B5, kupuję je na szkla.com, nie wiem czy są dostępne w klasycznych aptekach, ale dzięki nim oko jest o wiele bardziej nawilżone i mniej zmęczone, także mogę je Tobie polecić
INTERIA.PL

dobre są żele pod oczy ze świetlikiem. jednak na pewno warto się spotkać z okilistą, żeby sprawdził czy to tylko zmeczenie. jesli jednak noszenie okularów stanowi jakiś problem, np. tu www.szkla.com/71875 można kupić szkład kontaktowe - także w wybranym kolorze. sama tam kupuję i nie ma nic lepszego dla oczu niż odpowiednia ostrość widzenia:-)

ojej, jak dużo czasu spędzasz przed komputerem i mało śpisz. To musisz dbać o oczy.
Moim zdaniem bardzo dobrze w takiej sytuacji chyba najlepsze byłyby krople ze świetlikiem, albo może takie http://www.e-lek.pl/105543,strix-krople-do-oczu,100087.html i możesz też wypróbować różnego rodzaju płatki i kremy pod oczy, żeby ulżyć zmęczonym oczom.

Reklama

Niestety, ale niektóre osoby mogą mieć uczulenie na świetlik, mimo iż do niedawna uważano, że ten składnik nie uczula. Wydaje mi się, że dobre byłyby krople Strix, nawilżają i wzmacniają oczy. Jeżeli siedzi się dużo przed komputerem, to wydaje mi się, że warto w coś takiego zainwestować. Widziałam takie krople w bardzo atrakcyjnej cenie na e-lek.pl - zresztą mają tam dość niskie ceny, często zdarzają się promocje, więc zazwyczaj jak chce kupić jakiś lek, to zamawiam właśnie u nich.

Reklama

Ja też niestety spędzam cały dzień w pracy przed komputerem, a później jeszcze w domu to samo. Jak mam zmęczone oczy i mnie zaczynają piec i szczypać to sobie kropelkami zakrapiam. Mama mi kupuje jakieś na szkla.com przychodzą do domu i po problemie :)

Zmiana monitora to raz, dwa może zakup specjalnych okularów do komputera, takich ochronnych. No i oczywiście jakieś krople nawilżające, bo inaczej po pewnym czasie możesz mieć problem suchego oka. Zdarza się i jest nieprzyjemne. Szczególnie narażone sa na to osoby które noszą soczewki. Przez pewien czas używałem kropli visine do zmeczonych oczu możesz je znaleźć tutaj http://www.e-lek.pl/102746,visine-zmeczone-oczy,100087.html

Reklama

Stosujemy;
- sterylne płukanki do oczu (sztuczne łzy),
- okłady gazy z zimną wodą,
- zimne wilgotne torebki z herbatą,
- kup nawilżacz powietrza,
- jedz banany (potas), jedz ryby, dodawaj siemienia lnianego do potraw (tłuszcze, śluz),
- stosuj okulary ochronne, przy pracy, przeciwsłoneczne, do pływania,
- odpoczywaj, zamknij oczy, zmieniaj skupienie wzroku (przy pracy),
- rozgrzej dłonie i przyłóż ciepłe nasady rąk do oczu na kilka sekund,
- okłady z; ogórka świeżego, lodu, miodu i mleka, kolendry, kopru, ziemniaka surowego, kurkumy, nagietka, aloesu, agrestu, soków warzywnych, roztworu soli, wody różanej, rumianku a nawet zimny chleb.
Wszystkie te okłady stosuj ostrożnie, unikając podrażnienia. Duże znaczenie ma oświetlenie w którym pracujesz, czytasz, powinno być równomierne. Jeśli masz tylko lampkę, ciemność w pokoju na który popatrzysz, powoduje niepotrzebną pracę źrenic.. Zawsze podświetlaj monitor komputera i TV. Jeśli masz problemy z widzeniem bliskim, to czas na okulary.

Napisał(a): patrycja83 -

codziennie rano walczę ze zmęczonymi oczami i dziś wypróbowałam nieznany mi wcześniej sposób z ciepłą wodą z solą - jestem pod wrażeniem efektów, a zamierzam wypróbować też inne tanie i proste sposoby przeciwdziałające zmęczonym oczom. Polecam artykuł, bo ma dużo ciekawych rad:http://beauty(...)zami-pl

michh Teraz moim zdaniem właśnie warto jest pomyslec o takim suplemencie bo jednak coraz wiecej z nas długo siedzi przed komputerem.
Ja właśnie pomyślałam i polecam Vitrum Vision. Jedna tabletka na dzien, a oczy są chronione cały czas. Jest w nich dużo witamin a c e oczywiscie poza luteina i innymi skladnikami
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ciągle zmęczone oczy
  • mam zmeczone oczy
  • pryzmin opinie
  • co jest najlepsye na zmeczone ocyz
  • forum dla zmczonych mam
Do góry strony: zmęczone oczy