77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +0
77 ppt ?

zmęczone oczy (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: zmęczone oczy

Napisał(a): Gość -

ja przyczynę swoich zmęczonych oczu znam bardzo dobrze, długotrwała praca przed kompem robi swoje,a le takie czasy, teraz nie ma pracy bez komputera, krople już nie dają rady, więc zastanawiam się jak jeszcze mogłabym sobie pomóc i profilaktycznie dbać o zdrowie swoich oczu, macie jakieś rozwiązanie?

Reklama

Masz rację, znajoma pracuje w sklepie na kasie, a to teraz wszystko takie zaawansowane, że nawet w takiej pracy przez 8 godzin gapi się w monitor. A dlaczego krople nie dają rady? Może stosujesz nieodpowiednie? Ja chyba 3 różnych produktów próbowałam, zanim trafiłam na hialeye, które w reszcie mi pomogły. One mają lepszy aplikator niż inne, których próbowałam, więc nie wypływa mi połowa, moim zdaniem lepiej działają.

ja się zraziła do kropli, bo ciężko je aplikować, poza tym zazwyczaj czułam ulgę tylko przez chwilę, po 8 -10 godzinach przed monitorem i tak wracałam ze zmęczonymi oraz czerwonymi oczami. Farmaceutka poleciła mi łykać preparat z luteiną i tak naprawiła na Lutezan, który łykam od kilku dni i moje oczy są zdecydowanie mniej przemęczone niż kiedyś,

Reklama

Ja kupuję sobie krople ze świetlikiem (dosłownie nazywają się świetlik) i jestem mega zadowolona. Po pracy się kładę, zakraplam i leżę z zamkniętymi oczami... Po 10 minutach jak nowa :D w ogóle nosze jeszcze soczewki więc bardzo łatwo mi o podraznienia etc

w ogóle bo jestem strasznie leniwa to zamawiam przez internet i ostatnio na stronie apteki jak marzenie, z której zamawiam, znalazłam chusteczki do oczyszczania powiek Systane za 45 zł... korzystałyście z czegoś takiego? czemu takie drogie?/?

u mnie krople w ogóle się nie sprawdziły, dawały tylko efekt chwilowy, a codziennie i tak wracałam z przekrwionymi oczami co mnie wkurzało, bo wyglądałam jakbym codziennie płakała, problemy skończyły się w momencie kiedy zaczęłam brać Lutezan z luteiną w składzie, wtedy zauważyłam wymierne korzyści leku.

Reklama

No ja Wam powiem, że z tych moich kropli jestem całkiem zadowolona. Poprawa jest znaczna, oczy już tak nie pieką, nie mam wrażenia piasku pod powiekami ani jakby mi coś tam wpadło. No i nie meczą mi się tak, jak wcześniej przy czytaniu czy długiej pracy na kompie.

Krople do komputera to na pewno dobra sprawa, bo rzadziej mrugamy i oko wysycha. Ale myślę, że jednak warto dodać coś do środka organizmu. Jeżeli wiecie o co mi chodzi :P Sama wybrałam się do apteki ostatnio i popytałam. Kupiłam lutezan Ktoś słyszał? Dobry skład witaminowy, nie wyobrażam sobie łykać witamin oddzielnie. Zbyt wiele tabletek a tak pamiętam tylko o jednej :D Powiem Wam jak wrażenia, na razie biore tydzień. W koncu nie mam takich wrażliwych oczu na słonce, w sensie nie łzawią mi tak. Też ta macie?

Mi na to mruganie od słońca też pomogły krople, więc już suplementów nie kupuję. Tak samo jak teraz oczy miałam przekrwione od alergii na pyłki, to też mi przeszło praktycznie po hialeye. Oczy nie łzawią, nie pieką i nie są czerwone, naczynka nie są tak widoczne.

każdemu może pomagać co innego, ja łykałam lutezan i po pewnym czasie zauważyłam, ze oczy mnie tak nie bolą jak jestem już po pracy, no i nie mam problemu z łzawiącymi oczami jak jestem na słońcu, a kiedyś to byłą z tym masakra.

Napisał(a): erivela -

Chyba większość z nas ma wieczorem problem z oczami. Pieką po całym dniu patrzenia na ekran komputera. Ja tak na pewno mam. Ile to ja sie namęczyłam z tym, zanim w koncu postanowiłam coś zmienić. Poszłam do apteki i farmaceuta polecił mi suplement diety lutezan - padla juz ttutaj ta nazwa. Teraz już nie bolą mnie oczy, nie łzawią i lepiej widzę z bliska.

Napisał(a): ibona -

mnie zawsze po pracy bolą oczy, wieczorem to potraią nawet boleć i łzawić, średnio to fajne, okulista mi polecił stosoać krople hialeye free regulanie i odkąd to wprowadziłam w życie jet duża poprawa, oczy rzadziej bolą, też lepiej wygadają, już nie pamiętam kiedy były zaczerwienione, wcześniej to raczej był standar ze były czerwone
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ciągle zmęczone oczy
  • mam zmeczone oczy
  • pryzmin opinie
  • forum dla zmczonych mam
  • co jest najlepsye na zmeczone ocyz
Do góry strony: zmęczone oczy