77
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi53
  • Ocen na +0
77 ppt ?

zmęczone oczy (54)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: zmęczone oczy

Napisał(a): Gość -

ja swego czasu też bardzo cieriałam, jesli chodzi o oczy bo dużo pracuję przed kompem, na początku kupowałam krople ale działały doraźnie, potem poszłam do apteki po co bardziej długotrwałego, dostałąm lutezan z luteiną w składzie, po kilku tygodniach stosowania widze znaczną poprawę, oczy już tak nie bolą, nie są przesuszone ani czerwone po całym dniu pracy przed komputerem, więc bardzo pomagają.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

no niestety środowisko zewnętrzne może wpływać negatywnie na nasze oczy, u mnie długie siedzenie przed komputerem sprawiło że zaczął mi się pogarszać wzrok praktycznie z dnia na dzień, zaczęłam przyjmować luteinę w postaci lutezanu, ponieważ organizm sam jej nie wytwarza a jest bardzo ważna dla prawidłowego funkcjonowania naszych oczu.

Reklama

Napisał(a): xyz255 -

Ja bym spróbował najpierw zadziałać z kroplami nawilżającymi, zacznij od tych, które możesz kupić np tutajhttps://mylen(...)p.com/. Jakieś okłady na oczy też by nie zaszkodziły. Może miałaś jakąś infekcję i sobie przeniosłaś ją na oczy? Myślę, że to może być kwestia wirusowa, dlatego okulista nic nie zauważył

Reklama

Napisał(a): Olenna -

Ja np. zauważyłam zmęczenie oczu po tym jak zaczęłam więcej pracować, wtedy udałam się do apteki aby uzyskać jakąś pomoc. Farmeceutka powiedziała, że bardzo ważny jest sen bo wtedy oczy też się regenerują, do tego poleciła mi lutezan, czyli takie witaminy, które wzmacnajaą oczy od wewnątrz. DO tego wykonuję też masaże oczu. Mam wrażenie, że jest lepiej, spróbuj sobie :)

Reklama

Napisał(a): willa -

Czasami wystarczają kompresy ze świetlika albo zwykła sól fizjologiczna, zakraplana do oczu. Choć w taką porę i przy takim nasłonecznieniu, jakie mamy w tym roku sugerowałbym zabierać ze sobą do plecaka starazoln. Przy długich wypadach rowerowych jest niezastąpiony, tak jaki i dobre okulary przeciwsłoneczne.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ciągle zmęczone oczy
  • mam zmeczone oczy
  • pryzmin opinie
  • co jest najlepsye na zmeczone ocyz
  • forum dla zmczonych mam
Do góry strony: zmęczone oczy