51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń788
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +3
51 ppt ?

Zmęczone oczy w pracy (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Re: Zmęczone oczy w pracy

Napisał(a): Blueone -

Jeśli masz problemy z oczami to najlepiej będzie jeśli wybierzesz się do okulary. To on powinien Ci dobrać odpowiednie preparaty, a nie tak na własną rękę. Ogólnie ja tak zrobiłam, ponieważ również spędzam 8 godzin przy komputerze no i ten wzrok jest troszkę zmęczony. Zalecił mi specjalne krople i do tego ogórkowe płatki na zmęczone oczy i tego typu kosmetyki. Obawiałam się, że zapłacę za to krocie, ale zrobiłam zakupy w sklepie internetowym, w którym moja siostra zamawia soczewki: http://www.so(...)owe.com ;), więc nie wyszło to tak strasznie drogo, a i sklep był już sprawdzony więc wiedziałam, że kosmetyki będą wysokiej jakości :)

Napisał(a): gość -

No co TY! Nie musisz nosić okularów jeśli masz zdrowe oczy. Wystarczy oczy nawilżać tak więc kup sobie dobre tabletki np. Gold Luteinę i już! Problem z głowy! Po co iść do okulisty jak dobrze widzisz? Oczy musza po prostu odpoczywać i to wszystko:)Marta

Napisał(a): gość -

ja bym się wybrała do optyka na sprawdzenie wzroku bo możliwe, ze przy takiej pracy przed komputerem masz wadę (bylam ostatnio w fielmannie i maja tam dobre ceny bardzo) potem optyk ci doradzi co z tym zrobic, powie o specjalnych cwiczeniach na oczy kroplach itd. (wiem cos o tym bo przez 2 lata tak pracowalam i oczy mnie ciagle piekly)

Napisał(a): ~polka -

Odświeżam wątek bo szukałam sama sposobów na zmęczone oczy. Generalnie podstawą jest odpoczynek, po pracy zakaz dotykania komputera ;) Ja też stosuję w pracy i po pracy krople do oczu - czerwony starazolin, ktory dziala lagodzaco na zmeczone oczy. Jesli pracuje sie dlugo przy komputerze to wazne sa tez okulary z antyrefleksem.

Napisał(a): Gość -

U mnie te krople się nie sprawdziły, szukam czegoś innego. Nie wiem czy coś już zaczyna pylić czy jak, ale strasznie zaczynają mnie piec oczy na dworze, więc alergia powoli daje o sobie znać. Polecicie coś? Najlepiej bez recepty i nie za miliony monet ;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmęczone oczy w pracy