51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń788
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +3
51 ppt ?

Zmęczone oczy w pracy (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zmęczone oczy w pracy

Napisał(a): ~ana -

U mnie nie tylko praca przy komputerze była przyczyną zaczerwionych i piekących oczu. Klimatyzacja także źle na moje oczy wpływała. Pomógł mi lutezan, brałam ten z omega 3 to szybko poczułam poprawę .Zaczerwienienia i zamglone widzenie też szybko minęły po tym suplemencie

Reklama

Napisał(a): ~kwachu -

~ana U mnie nie tylko praca przy komputerze była przyczyną zaczerwionych i piekących oczu. Klimatyzacja także źle na moje oczy wpływała. Pomógł mi lutezan, brałam ten z omega 3 to szybko poczułam poprawę .Zaczerwienienia i zamglone widzenie też szybko minęły po tym suplemencie
mi tez supelek z omega pomogl na to, tylko ze omega marine forte.

Reklama

Napisał(a): ~wytuk -

Potwierdzam opinie! Bierzcie regularnie coś z omega-3 na zmęczone oczy! Kolezanka mi podpowiedziała i naprawdę po 2-3 miesiącach brania jest lepiej z nimi a siedze non stop przed kompem w pracy i po więc moje mają h ardkor 😉 ten omega marine forte znam i jest mega ok plus pierwsze opakowanie za darmo!!

Napisał(a): ~gabo -

oj jeśli chodzi o oczy to naprawdę trzeba o nie dbać na każdym kroku ja na chwilę obecną mam kupione krople Hialeye też mam pracę w której spędzam 8 godzin przed komputerem więc muszę się takimi kroplami ratować bo inaczej naprawdę byłoby ciężko przetrwać cały dzień w pracy

Napisał(a): ~roksii -

Hialeye są bardzo dobre sama ich używam właśnie z polecenia znajomej Pani okulisty także chociaż mam pewność że są naprawdę dobre. Wcześniej bardzo żle mi było oglądać chociażby moje seriale w połowie po prostu nie dawałam rady a teraz jest naprawdę dużooo lepiej

Napisał(a): ~xxxpaula -

Ja zawsze mam pod ręką kropelki do oczów na chwilę obecną są to Hialeye w sumie to bardzo dobrze się sprawdzają, nawet bym powiedziała, że lepiej niż poprzednie. Takie kropelki jeszcze w pracy przed ekranem to podstawa bym powiedziała
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmęczone oczy w pracy