51
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń788
  • Odpowiedzi42
  • Ocen na +3
51 ppt ?

Zmęczone oczy w pracy (43)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zmęczone oczy w pracy

Napisał(a): ~aggaa -

Tez ostatnio zauwazyłam, że mam słabsze oczy, częściej są podrażnione i zmęczone. Dużo siedze przed komputerem, często czytam przy sztucznym świetle, więc to pewnie dlatego. Stwierdziłam, że musze sie jakos wzmocnic od srodka i kupiłam lutezan. Jak na razie oczy rzadziej są podraznione mam nadzieje, że po kolejnym miesiącu będzie jeszcze lepiej
INTERIA.PL

Napisał(a): ~miki23e -

Mikka Suplementów diety na poprawę wzroku nie przyjmuję żądnych niestety i to moze blad jednak wiem jak praca przy komputerze meczy i bez kropli do oczu nie dalabym rady. Stosuje HialEye Free by dobrze nawilzac oczy i zeby nie odczuwac dyskomfortu i póki co dobrze się sprawdzają.
Fakt też bardzo dużo czasu spędzam przed ekranem i czasem bardzo trudno jest mi później normalnie funkcjonować oczy pieką niemiłosiernie. Dopiero od jakiegoś czasu stosuję krople HialEye i dopiero teraz czuję że oczy odzyskały dawna kondycję

Reklama

Napisał(a): ~marusia -

Mnie też się męczyły oczy od siedzenia przed komputerem. Kupiłem jakiś czas temu lutezan i stosuje po dziś dzień. Bardzo polecam. Oczy się znacznie mniej męczą i generalnie dobrze wpływają na wzrok. Na początku sceptycznie do nich podchodziłam, ale teraz już wiem, że działają długofalowo i po dłuższym czasie widać efekty :)

Reklama

Napisał(a): ~meviss -

ja od siebie polecam suplement diety lutezan ktory chroni nasze oczy i dba o to zeby wzrok sie nie pogorszyl, a tak "na juz" w pracy zeby ulzyc sobie to tak jak piszecie jakies krople do oczu sa dobrym rozwiazaniem sporo osob stosuje tez sztuczne lzy :)

Reklama

Napisał(a): ~plemon43 -

Jest sporo dostępnych skutecznych kropli do oczu i od siebie HialEye polecam. Przede wszystkim korzystne cenowo patrząc na inne tego typu preparaty, a druga sprawa ze sa bardzo skuteczne ulga nastepuja praktycznie natychmiastowo takze polecam sie o te krople w aptece zapytac ;)

Napisał(a): ~Natalkka -

~kalinaa Powiem wam, że ja przy kłopotach z oczami sięgam po starazolin. Znam go od dawna i za każdym razem przynosi mi szybko ulgę i ukojenie dla oczu. Nie widzę powodów by zmieniać coś, co się sprawdza.
To naprawdę dobry wybór, jeśli nosisz soczewki i masz przemęczone oczy. Czasami, po kilku godzinach intensywnej pracy przy komputerze i ja po niego sięgam, żeby nie piekły mnie oczy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmęczone oczy w pracy