Odpowiadasz na:
Zmęczone oczy w pracy

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Pracuję przed komputerem i bardzo szybko męczą mi się oczy, macie jakieś dobre sposoby na radzenie sobie z tym ? Czy mogę iść do okulisty z prośbą o okulary chociaż mam zdrowe oczy ?

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Zmęczone oczy w pracy

Napisał(a): ~Natalkka -

~kalinaa Powiem wam, że ja przy kłopotach z oczami sięgam po starazolin. Znam go od dawna i za każdym razem przynosi mi szybko ulgę i ukojenie dla oczu. Nie widzę powodów by zmieniać coś, co się sprawdza.
To naprawdę dobry wybór, jeśli nosisz soczewki i masz przemęczone oczy. Czasami, po kilku godzinach intensywnej pracy przy komputerze i ja po niego sięgam, żeby nie piekły mnie oczy.

Napisał(a): ~kalinaa -

Powiem wam, że ja przy kłopotach z oczami sięgam po starazolin. Znam go od dawna i za każdym razem przynosi mi szybko ulgę i ukojenie dla oczu. Nie widzę powodów by zmieniać coś, co się sprawdza.

Reklama

Napisał(a): ~mossis -

Żel ze świetlikiem Floslek, genialne serum na zmęczone 10godzinną pracą oczy. Wiem co mówię.

Napisał(a): ~yyeh -

L'biotica ma chłodzące płatki pod oczy, ekspresowo odżywiają okolicę i stawiają na nogi. Polecam!

Reklama