34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń465
  • Odpowiedzi29
  • Ocen na +-42
34 ppt ?

Zmiana swojeej plci (30)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zmiana swojeej plci

Napisał(a): ~polka1990 -

Witam. Jestem dorosla kobieta, w swojim zyciu przeszlam nie jeden zwiazek partnerski. Pare dni temu rozwiodlam sie z mezem, z ktorym bylam 3 lata.Glowny powod rozwodu ,to zdrada. Nigdy nie przeszlo mi nawet przez mysl by zmienic plec, oprocz dnia dzisiejszego. Wiem, ze zmiana plci to spory wydatek, lecz czuje sie zabardzo zobowiazana do swojego przyszlego potomstwa. Nie chcialabym utracic swojej plodnosci lub zostac ponownie nie chciana partnerka. Moim zdaniem gdybym zmienila plec w najblizszym czasie ,wkrotce udaloby mi sie chociazby podarowac do zamrozenia ,a nastepnie sztucznego zaplodnienia swoje nasienie. Nie chce sobie wyrzadzic krzywdy. Tymbardziej ze chcialam urodzic wlasne dziecko przed trzydziestym rokiem zycia. Dlatego nie majac szczescia jako mloda dziewczyna, chce byc szczesciarzem,ktory nie ma potrzeby rodzenia dziecka. Chce byc kims kto bedzie mial poczucie spelnionej plodnosci(nawet gdyby nie znalazl swojej kandydatki na zone).
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zmiana swojeej plci

Napisał(a): Gość -

Zastanów się nad tym co napisałaś. Chcesz zmienić płeć bo zdradził Cię mąż.Chyba nie zdajesz sobie sprawy czym jest podyktowana potrzebą zmiany płci.Najpierw zapoznaj się dokładnie z problemami i życiem osób ,które zdecydowały się na zmianę płci. Poznaj literaturę na ten temat. Mam wrażenie ,że chcesz tak postąpić na złość mężowi ,że Cię zostawił. Masz pomysł jak dziecko,które "na złość mamie odmrozi sobie uszy ". Jesteś dojrzałą kobietą więc pomyśl,że nie będzie drogi odwrotnej.Przecież dziecko można urodzić nawet w wieku 40-lat i będziesz szczęśliwą matką. Życzę szczęścia.

Reklama

Reklama

Re: Zmiana swojeej plci

Napisał(a): Gość -

~keli
Kressska Keliii, buziaczki maślaczki ;))) mua mua ;)) Cmoki w boki ;))))

Wracaj ;)
\

No widzisz jak się postarasz to umiesz :)) **
Ojjj tak, bo ja jestem wszechstronnie utalentowana. Ale musisz mnie jeszcze podszkolić w innych tematach, jakiś poważnych, tak żebym z buziaczkami sraczkami z przytupem wstrzeliła się w środek poważnej rozmowy ;)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmiana swojeej plci