Odpowiadasz na:
Zmiana swojeej plci

~polka1990
Temat dodał(a):
~polka1990 -
Witam. Jestem dorosla kobieta, w swojim zyciu przeszlam nie jeden zwiazek partnerski. Pare dni temu rozwiodlam sie z mezem, z ktorym bylam 3 lata.Glowny powod rozwodu ,to zdrada. Nigdy nie przeszlo mi nawet przez mysl by zmienic plec, oprocz dnia dzisiejszego. Wiem, ze zmiana plci to spory wydatek, lecz czuje sie zabardzo zobowiazana do swojego przyszlego potomstwa. Nie chcialabym utracic swojej plodnosci lub zostac ponownie nie chciana partnerka. Moim zdaniem gdybym zmienila plec w najblizszym czasie ,wkrotce udaloby mi sie chociazby podarowac do zamrozenia ,a nastepnie sztucznego zaplodnienia swoje nasienie. Nie chce sobie wyrzadzic krzywdy. Tymbardziej ze chcialam urodzic wlasne dziecko przed trzydziestym rokiem zycia. Dlatego nie majac szczescia jako mloda dziewczyna, chce byc szczesciarzem,ktory nie ma potrzeby rodzenia dziecka. Chce byc kims kto bedzie mial poczucie spelnionej plodnosci(nawet gdyby nie znalazl swojej kandydatki na zone).

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Zmiana swojeej plci

Napisał(a): Gość -

Kressska
Edytt5
Kressska
Edytt5
Kressska Ja pierdziele jakie bzdury?
Jakiś psychiatryk otworzyli?
haha dopiero jak przeczytałam Twój wpis to opadnięta szczęka mi wróciła na miejsce ...
Jak zwykle do usług ;) Witaj Edytt, dziewico Ty moja ;)

Mam nadzieję że dziewictwa naszego nie zbrukałaś? :| Bo Ci certyfikaty i atesty odbiorę :P

:DD
Witak witaj ... spokojna głowa .. przecież w tym wieku to już mi tylko płacz w poduszkę został więc dziewictwo jest bezpieczne :(((((
Achhh zapomniałam, żeś Ty też tak jak ja jesteś posunięta....w wieku... ;((
hahaha w imię ojca .... padłam !!!

Edytt5
Kressska
Edytt5
haha dopiero jak przeczytałam Twój wpis to opadnięta szczęka mi wróciła na miejsce ...

Mam nadzieję że dziewictwa naszego nie zbrukałaś? :| Bo Ci certyfikaty i atesty odbiorę :P

Witak witaj ... spokojna głowa .. przecież w tym wieku to już mi tylko płacz w poduszkę został więc dziewictwo jest bezpieczne :(((((
Achhh zapomniałam, żeś Ty też tak jak ja jesteś posunięta....w wieku... ;((

Reklama

Kressska
Edytt5

Edytt5

Reklama