1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +3 tys.
1 tys. ppt ?

Zmiany na Forum - Wasze sugestie (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zmiany na Forum - Wasze sugestie

Napisał(a): Admin -

Antoinette Czy nie mozna chaotycznej tematyki jakos usysematyzowac, po tym jaki kilka dzalow zostalo ze soba pomieszanych przez wrzucenie ich razem do jednego dzialu panuje calkowity chaos tematyczny, ktory prawie kazdemu sprawia trudnosci. Poza tym przez cykliczne w czasie wpisy nowych tematow, tematy w ktorych sie dyskutowalo zostaja przez nie szybko zepchniete w taki sposb, ze robiac sobie przerwe w dyskusji nie mozna odnalezc tematu w ktorym sie dyskutowalo jeszcze przed pol godziny temu, to jest frustrujace. Czy nie mozna tego jakos technicznie rozwiazac?
Co do pierwszej uwagi - to albo rybki, albo akwarium - ponad rok temu dyskutowaliśmy o tym, aby zlikwidować niepotrzebne podkategorie i kategorie. I powiedzmy sobie szczerze - tutejsza społeczność raczej nie przywiązuje wagi do tematu dyskusji, nowe forum to raczej forum "hydeparku" i dyskusji wielotematycznych niż specjalistyczne forum ze sztywnymi regułami i podziałem na sprecyzowane kategorie, gdzie w temacie o karcie graficznej wspomnienie o wentylatorze jest traktowane jak OT, nagradzane ostrzeżeniem i przenoszone do działu wentylatory do kart graficznych ale tylko różowe ;)

Druga uwaga - przecież wystarczy zajrzeć do swojego profilu, mamy jak na tacy wszystkie tematy w których dyskutowaliśmy, odpowiedzi, tematy znajomych itd.
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Admin

Ponieważ:http://biznes(...)we.html
Jest wiele portali gdzie adres ip widnieje i nie stanowi to naruszenia żadnych praw .
zresztą i to jest dostępne dla niektórych osób bez problemu warto byłoby zrobić ukłon w stronę tych co nie mają takich możliwości - może dowiedzieli by się w końcu kto tu jest "kim" :)

a może adres ip widoczny przy prywatnych wiadomościach w zamkniętym profilu ?

Załączniki:

lilith70 [Milej byłoby :))))) gdyby obyło się bez tego sarkazmu
Wybacz, czasem nie odróżniam tego stylu wypowiedzi od swojego zwyczajowego toku rozumowania, ale gonić mnie za takie tendencje trzeba to się ułożę łatwiej ;)

S2013
amerykanka Racja niech wszyscy widza Ip ja nie wyrazam na to zgody dlatego ze to niebezpieczne.
Aniu "wielonikowość" upadnie oraz "bezimienność " zalogowanych ;) to wielki plus
Ale ja chce czuc sie bezpieczna ! wiesz i nie zyczę sobie aby inni oglądali moje IP no co dalej może adres domowy telefon co??

Napisał(a): WednesdayTEN -

Odnośnie kolorystyki... Może jesteście w stanie przygotować szablony - podobne do tych jakie są na koncie pocztowym? Kilka/naście możliwości do wyboru. Wraz z opcją regulacji czcionek. Tak aby zestaw kolorystyczno-czcionkowy był moim wyborem i miał wpływ tylko na forum. Kilka/naście gotowych schematów (a la poczta) i zmiana ich poprzez ustawienia w profilu, tak aby w przypadku zmiany nastroju, pory roku, itepede zmienić sobie koloryt interfejsu. Zmienianie schematu kolorów i kroju czcionki, powiększenia w przeglądarce wpływa na nią jako całość a ja tak nie chcę - mam takie a nie inne ustawienia i wolałbym ich nie zmieniać dla forum.

Przewijanie strony w kategorii... To może niech ładuje się więcej tematów (np. 20) zanim zjedzie się na dół do przycisku "Pokaż więcej"? I na serio nie da już rady dosztukować gdzieś (może być i z boku, taka "pływająca") listy z ilością stron? Tak się pytam bo na takich rzeczach jak programowanie to się nie znam.

Ding i powiadomienia... Niestety, ciągle się dubluje. Przynajmniej w powiadomieniach. Przykładowo, temat "Nowe Forum INTERIA.PL już gotowe!" nie został założony przeze mnie a w powiadomieniach wyświetla się jako Dzisiaj (10:42) Dodano 4 odpowiedzi w Twoim temacie

Filtry i pozycjonowanie... W moim odczuciu ja czegoś nie rozumiem. O pozycji tematu pośród "Najlepszych tematów" powinna decydować ilość PPT, prawda? Zatem dlaczego temat "miłość a tajemnice z przeszłości... Czarne myśli ;(" o mocy +5 PPT jest na samej górze (32 wyświetlenia i 5 odpowiedzi) a chociażby taki jak "poradzcie co robic???" o mocy +42 PPT (91 wyświetleń i 7 odpowiedzi) jest na piątym miejscu? Tu powinny być chyba całkowicie topowe tematy z całego forum, czyż nie?

Fora serwisów Interia.pl... Mają odmienną szatę graficzną i działają chyba na starych zasadach. Problem w tym, że czcionka jest jakaś... nieforemna (inna niż miałem, wtedy się wszystko normalnie wyświetlało), brak awatarów, brak formatowania cytatów w odpowiedzi (jednakowa czcionka po publikacji wpisu).

Punktacja... Jest ankieta, ale ja dam swój głos w sposób widoczny. Ja jestem za aby siła kciuków była jak poziom oceniającego.

To chyba tyle, bo kawa mi się kończy :P

amerykanka
S2013
amerykanka Racja niech wszyscy widza Ip ja nie wyrazam na to zgody dlatego ze to niebezpieczne.
Aniu "wielonikowość" upadnie oraz "bezimienność " zalogowanych ;) to wielki plus
Ale ja chce czuc sie bezpieczna ! wiesz i nie zyczę sobie aby inni oglądali moje IP no co dalej może adres domowy telefon co??
To tylko adres ip ;) a nie nr mieszkania czy książeczki oszczędnościowej :) kiedy tylko włączasz przeglądarkę i załączasz strony w google pobierają od Ciebie adres ip każda strona to robi na która wejdziesz oczywiście każdy moderator też widzi tylko Ty jako użytkownik sieci nie masz dostępu do tego .

lilith70 PS. Ding źle działa, pokazują sie podwójne powiadomienia, o tak:
2 min temu lusi50 dodał odpowiedź w temacie
Nowi...przedstawmy się...2
2 min temu lusi50 dodał odpowiedź w Twoim temacie
Nowi...przedstawmy się...2
OK, był magik z IT i wyjaśnił.

Błąd poprawiony, ale... Był wczoraj i jeśli go "złapałaś" to się będzie powtarzało. Trzeba wejść w ustawienia i wypisać się z tego powiadomienia, potem ewentualnie ponownie odpowiedzieć w tym temacie, żeby go znów obserwować.

Tyczy się to wszystkich którym tak się dzieje.

Trzeba być zalogowanym, wejść na www.ding.pl i zrobić tak:

Załączniki:

Admin Druga uwaga - przecież wystarczy zajrzeć do swojego profilu, mamy jak na tacy wszystkie tematy w których dyskutowaliśmy, odpowiedzi, tematy znajomych itd.
Właśnie wypróbowałem tą możliwość i zamiast wyświetlić dany wpis - wyrzuciło mnie na stronę rozpoczynającą wątek. I co teraz? Wątek liczy kilkadziesiąt stron i mam przeglądać wszystkie by znaleźć to, czego szukam?

amerykanka Panie Administratorze chcialam zobaczyć Pana znajomych kliknęłam na "zobacz wszystkich " i wychodzi mi Admiinka to samo z innymi osobami . I co oznacza wykrzyknik przy avku?
Pierwszej części nie rozumiem.

Wykrzyknik oznacza, że na profilu są nowe powiadomienia.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmiany na Forum - Wasze sugestie