1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi173
  • Ocen na +3 tys.
1 tys. ppt ?

Zmiany na Forum - Wasze sugestie (174)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zmiany na Forum - Wasze sugestie

Napisał(a): Gość -

bodzik1
Bernardo
bodzik1
Co prawda to prawda....Praktycznie każdy Twój temat, Bernardo. zamienia się w czaterkę.....
zerknęłam teraz....tak na zasadzie loterii, który nie otworzysz...to samo.
Więc uważam to trochę za hipokryzję......aby zarzucać komuś że coś źle robi....jeżeli robi się samemu dokładnie to samo....
Nie tylko moje, ale w zasadzie WSZYSTKIE tematy w forumowym dziale "Uczucia" (a także w dziele administracyjnym! :)) / zamieniają się w czaterkę za sprawą tych samych osób. :-)
Lecz to przecież nie wina tematu, prawda?
A mnie chodzi o to, żeby wątki "papatkowo-czatowe", a więc w zamyśle takie, w których programowo trwa nie kończąca się gadka-szmatka o dupie Maryni lądowały tam, gdzie ich miejsce, czyli w tutejszym "Hydeparku".
No i popieram!
Tylko sam widzisz, ze mimo najszczerszych chęci czasami nawet poważnego tematu nie da się ''utrzymać w ryzach''..........
Na forum miejsce jest dla wszystkich.Jak ktoś ma ochotę na gadkę- szmatkę to jego prawo.Natomiast spamowanie wątków gdzie takiego zamysłu nie ma też nie powinno mieć miejsca.
INTERIA.PL

Wiecie co....ja do tej pory jakoś nie przygladałam się temu w jakim dziale śmiga jakiś temat....
Po prostu, swój zakładałam tam gdzie trzeba...i tyle....
Ale Bernardo mnie zainspirował....i przejrzałam tematy na Uczuciach....
Masakra!!!!
większość tematów tam naprawdę z jakimikolwiek uczuciami nie ma nic wspólnego!!!
A jeszcze bardziej rozbawiło mnie coś co zwie się ''najlepsze tematy''.....xD
Co to jest????
i kto i na jakich kryteriach te tematy tam umieszcza????
xD

Napisał(a): ~Viki -

Tagi - OK, TAK POPIERAM !

Z wielkością tematów poradziłam sobie sama.
Można cały wizję zmniejszyć: CTRL - i da się wytrzymać :)) Wszystko maleje i więcej widać na ekranie. Łapa boksująca nie wjeżdża tak daleko tuż przed nosem /p
Powiększamy CTRL+ tylko wtedy gdy nas cokolwiek zainteresuje.
Najlepsze jest to, że pojawia się dystans i nie ma efektu przytłoczenia za dużymi fotkami i tytułami.

Reklama

Napisał(a): Admin -

apatcher

To jest niestety główna bolączka nowego forum. Szukanie tematów, które są zepchnięte na dalsze miejsca na liście, jest niestety niezmiernie uciążliwe i czasochłonne.
A klik w sortowanie?

Podsumowując,: klapa już na etapie projektowania, ale również klapa po stronie programistów. Przykłady tego ostatniego: anonimowość zalogowanych na forach serwisów, brak niektórych przycisków (np. chcąc teraz zrezygnować z publikacji tego wpisu, nie mam do dyspozycji przycisku Anuluj ) oraz chaos z punktami.
Wystarczy opuścić stronę, przycisk "Anuluj" był zbędny, ale jeśli jest potrzebny to możemy przywrócić (choć działa tak samo jak opuszczenie formularza).

To ostatnie wymaga osobnego omówienia. Kiedy oceniam post najpierw widzę, że licznik zwiększa się o jeden, dopiero później o tyle, ile wynosi mój poziom. Zdecydujcie się na coś.
Dewaluacja punktów porażająca. Dotychczas mogłem sobie teoretycznie przypiąć temat na ponad rok - teraz na kilkadziesiąt godzin. To akurat krok w dobrym kierunku. Przypinanie na kilka lat to lekka przesada, jednak zmiana zasad jest chyba zbyt drastyczna. Teraz punkty praktycznie nic nie znaczą.
Ewidentny "bug", zgłosiliśmy już do poprawy.

Na koniec konkretny przykład chaosu z punktami. Wczoraj jeden z moich postów w dziale NT został oceniony w sumie cztery razy, łącznie na 25 pkt. To informacja z mojej historii punktów. Kiedy oglądam ten post na moim profilu w zakładce Odpowiedzi, widzę 30 pkt. A w samym wątku - 0 pkt. Gratulacje dla programistów!
Kolejny "bug", dzięki za zgłoszenie - wysyłam do poprawy.
Załączniki:

Napisał(a): ~Ronaldo -

Moja sugestia: przywrócić pozycję "ilość wyświetleń" co pozwoli autorowi wątku zorientować się czy jego wątek cieszy się jakąś tam popularnością czy nie bo nie wszyscy zostawiają wpisy i oceny.Niektórzy tylko czytają.

Reklama

~Ronaldo Moja sugestia: przywrócić pozycję "ilość wyświetleń" co pozwoli autorowi wątku zorientować się czy jego wątek cieszy się jakąś tam popularnością czy nie bo nie wszyscy zostawiają wpisy i oceny.Niektórzy tylko czytają.
Jest ilość wyświetleń. Po lewej stronie tytułu wątku w pomarańczowej chmurce z iloscią punktów przyznaną wątkowi. Wystarczy najechać mychą.

I jeszcze zapytam admina:
Po co tzw. "załączniki w temacie" widoczne w stopce każdego tematu (o ile ten załączniki zawiera)? Są zbędne i gdyby je usunąć zrobiłoby się znacznie przejrzyściej.

Reklama

0becny
Stworzyć możliwość ich wyświetlania/ukrywania wraz z ostatnimi odpowiedziami.
Będzie i admin syty i forumowicz cały ;o)))
Świetne rozwiązanie. Ostatnie odpowiedzi też mnie drażnią, bo nie dość, że nie są w pełni widoczne, to jeszcze nie wiadomo do kogo adresowane, więc i tak, żeby je odczytać muszę wylądować na ostatniej stronie wątku.:)

Napisał(a): ~Ronaldo -

CzarnaMalina
~Ronaldo Moja sugestia: przywrócić pozycję "ilość wyświetleń" co pozwoli autorowi wątku zorientować się czy jego wątek cieszy się jakąś tam popularnością czy nie bo nie wszyscy zostawiają wpisy i oceny.Niektórzy tylko czytają.
Jest ilość wyświetleń. Po lewej stronie tytułu wątku w pomarańczowej chmurce z iloscią punktów przyznaną wątkowi. Wystarczy najechać mychą.

I jeszcze zapytam admina:
Po co tzw. "załączniki w temacie" widoczne w stopce każdego tematu (o ile ten załączniki zawiera)? Są zbędne i gdyby je usunąć zrobiłoby się znacznie przejrzyściej.
Dzięki.Jakoś mi to umknęło.

Napisał(a): Ret5laW -

Dlaczego ciągle coś zmieniacie?i to zawsze na gorsze.Poprzednie zmiany jeszcze mozna było strawić ale te teraźniejsze już są calkowicie niestrawne.Wy chyba robicie Naród w balona,utrudniając Mu swobodne wyrażanie myśli,urazów a nawet frustracji,a przecież tak człowiek mógł się trochę wyladować,gdy któś lub coś Mu się nie podobało ba,a nawet w kurzało w tej nowej,rzekomo wolnościowej,rzeczywistości.Dlaczego to ciągle myslicie nad tym by ograniczać krytykę rządzacych,dlaczego ciągle tylko chcecie zakładać Narodowi kaganiec,stosując różne sztuczki i podchody,dlaczego dążycie do takiej powiedzmy hipercenzury,w formie zawoalowanej i to w marny sposób.Mówi się,że mamy wolność,demokrację i co?i wielkie "G",bo na kazdym kroku ciaśniej i coraz ciaśniej dociąga się tą "śrubę".Uważajcie,bo można przeciągnąc i zerwać gwint (mimo,że metalowy).PRL jest krytykowany,bo była cenzura ale co to była za cenzura?wystarczy przypomnieć występy kabaretów w tamtych czasach,no a już rzekoma cenzura w Stanie Wojennym,gdy w telefonie rozbrzmiewał głos "rozmowa kontrolowana"i nikt tego nie kontrolował,to już była istna karykatura cenzury a nie żadna cenzura.Teraz to nikt nie ostrzega tylko kontroluje wszystko i wszystkich.Kur.....na dajcie wreszcie trochę tej wolnosći Narodowi a nie pieprzcie tylko o niej.Zostawcie to co było i nie wymyślajcie nowe kłody i nie rzucajcie je narodowi pod nogi,bo możecie się sami o nie przewrócić i na Forum będziecie sobie mogli sami pisać,różne tam panegirki.Tylko co to da?Nie będziecie wiedzieli co Narodowi chodzi po glowie,
Załączniki:

CzarnaMalina
0becny
Stworzyć możliwość ich wyświetlania/ukrywania wraz z ostatnimi odpowiedziami.
Będzie i admin syty i forumowicz cały ;o)))
Świetne rozwiązanie. Ostatnie odpowiedzi też mnie drażnią, bo nie dość, że nie są w pełni widoczne, to jeszcze nie wiadomo do kogo adresowane, więc i tak, żeby je odczytać muszę wylądować na ostatniej stronie wątku.:)
I ląduj Kochana, ląduj.....ponakręcasz se na waciki :) cmoks topszsz???

Napisał(a): apatcher -

Admin
apatcher

To jest niestety główna bolączka nowego forum. Szukanie tematów, które są zepchnięte na dalsze miejsca na liście, jest niestety niezmiernie uciążliwe i czasochłonne.
A klik w sortowanie?
Temat, którego szukam może nie pojawić się na czele listy niezależnie od tego, jakich kryteriów sortowania użyję. Zresztą sortowanie również nie działa jak należy. Wchodzę do Hydeparku, klikam na "najwięcej odpowiedzi", i rzeczywiście pierwszych kilka tematów to wątki typu Skojarzenia czy Lubię2, gdzie jest tysiące odpowiedzi. Ale niedaleko pod nimi pojawiają się szybko tematy z zaledwie kilkoma odpowiedziami lub wręcz takie, które nie doczekały się jeszcze żadnego wpisu.

Sortowanie to zresztą tylko kolejny półśrodek. Rzecz w tym, że wcześniej ogarniałem wzrokiem jednocześnie co najmniej kilkanaście wątków. Była przy tym duża szansa, że, nawet zupełnie przypadkowo, rzuci mi się w oczy jakiś ciekawy temat. Teraz taka szansa została ograniczona do minimum. Wątki trochę dalej na liście giną w czeluściach forum i są skazane na szybką śmierć. Klikając bez przerwy w "Pokaż więcej" i widząc na ekranie jednocześnie zaledwie 2 wątki, szybko tracę cierpliwość.

Rozumiem, że taki układ forum to ukłon w stronę urządzeń mobilnych. Cóż, mnie stacjonarnemu przyjdzie pewnie ograniczyć aktywność na forum do absolutnego minimum. A właśnie zaczynałem się rozkręcać...

Sugestii to ja nie mam....już się przyzwyczaiłam do nowej odsłony....
Mam natomiast pytanie....co to jest????http://fakty.(...)-lepiej
Nie chodzi mi oczywiście o temat, tylko szatę graficzną......
Niektóre tematy w ten sposób się wyświetlają.....w dodatku nie widać kto napisał dany post.....dopiero w cytacie....strasznie wkurzające....!
W dodatku reklamy na pół strony wyłażą.......
Oświeci mnie kto.....?

0becny
bodzik1 Sugestii to ja nie mam....już się przyzwyczaiłam do nowej odsłony....
Mam natomiast pytanie....co to jest????http://fakty.(...)-lepiej
Nie chodzi mi oczywiście o temat, tylko szatę graficzną......
Niektóre tematy w ten sposób się wyświetlają.....w dodatku nie widać kto napisał dany post.....dopiero w cytacie....strasznie wkurzające....!
W dodatku reklamy na pół strony wyłażą.......
Oświeci mnie kto.....?
A proszę bardzo:
Jak masz w internecie reklamy to znaczy że musisz nauczyć się korzystania z neta. Do przeglądarek jest dodatek który nazywa się adblock dzięki któremu w internecie reklam żadnych nie ma.

Co do stronki do której odsyłasz to ja zupełnie nie wiem co z nią jest nie tak.

Zdjęcie
Jak ta stronka wyświetla ci się normalnie, czyli tak jak np
ta na której jesteśmy, to znaczy że u mnie coś zwariowało....
a co do reklam....wyłażą mi właśnie tylko na tamtej stronce..
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmiany na Forum - Wasze sugestie