1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń107 tys.
  • Odpowiedzi16
  • Ocen na +407
1 tys. ppt ?

Zmiany w ślubach kościelnych. (17)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Zmiany w ślubach kościelnych.

Napisał(a): Prognostyk -

waleks ksiadz rzymsko-katolicki największy ekspert w problematyce rodzinnej o dziwo nie ma zony i dzieci oficjalnie i wie wszystko ciekawe skad ta wiedzę czerpie
Po kilkunastu latach posługi? Bardzo możliwe, że ze spowiedzi. Ludzie w kółko powtarzają te same błędy i ciągle szukają ich rozwiązania. Temat spowiedzi jest długi i trudny.
Ale może jest to coś, co dawno temu odrzuciłeś lub zaniedbałeś - ze względu na... No właśnie, na co?
INTERIA.PL

Re: Zmiany w ślubach kościelnych.

Napisał(a): Prognostyk -

LATO2019 Rewolucja w kościele powinna być bardzo głęboka księża z nieczystymi sumieniami m a jest ich bardzo dużo powinni przejść do stanu świeckiego a nie zanieczyszczać kościół.Powinny być wprowadzone kasy fiskalne , kler powinien rozliczać się tak jak wszyscy ludzie Kler nie powinien być poza prawem tak jak teraz jest, Bez tego kościół sw Polsce upadnie,Obecnie ilość wierzących to jest sztuczny twór, ponieważ nic nie świadome nawet niemowlaki są zaliczane do wiernych, co jest bzdurą.
Wielu jest takich, co lepiej wiedzą jak powinien wyglądać Kościół i postulują jego reformowanie, czy też rewolucyjne zmiany. A to nie tak, bo i posłuch masz żaden a do tego nie Twoje to dzieło. Głową Kościoła jest Jezus, Bóg i to on kieruje tą gromadą grzeszników według Swojego upodobania. Kościół nie składa się i nie będzie się składać z samych świętych.
Zgodzę się, że ktoo robi krzywdę drugiemu, szczególnie słabszemu godzien jest nagany. Ale najpierw powinien żałować i naprawić zło, które wyrządził lub wyrządziła.
Nie martw się tak o kasy fiskalne, ilość wierzących czy upadek Kościoła. Chyba, że naprawdę jesteś ekspertem i masz wgląd w te sprawy. Jeśli Ci to leży na sercu, to pomódl się za księży tak po chrześcijańsku. Bóg wysłucha Twojej prośby i się poprawią.
Nie chcesz? A to przepraszam, nie było rozmowy.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmiany w ślubach kościelnych.