20
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń59
  • Odpowiedzi8
  • Ocen na +46
20 ppt ?

Zmienił piórka gdy się zmienił gospodarz podwórka (9)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zmienił piórka gdy się zmienił gospodarz podwórka

Napisał(a): ireneo -

Nie tak dawno, pod innym gospodarzem, roznosił. po Europie zarazę

tu jego tęga dostojności w całej, tęczowej okazałości
Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Zmienił piórka gdy się zmienił gospodarz podwórka

Napisał(a): pintapalec -

Widocznie doszedł do wniosku że ,ludzie z LGBT będą konkurencją dla jego kleszej organizacji, bo chcą mieć takie same przywileje, jak ta jego organizacja kościelna. I dlatego nie pozwolą na używanie pedofilskiej tęczy kleszej przez konkurencję cywilną LGBT ..

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

~gość
trot65 Irenko ! Jesteś obrazą dla płci nadobnej. Wsadziłaś ryja w tęcze i udajesz, że smród z odbytu nie jest twój, bo go nie widać i go nie czujesz. Krasnoludki - sponsorzy dbają jak widać o twoje fekalia. ;)))
Takie brzydkiego pedała jeszcze nigdy nie widziałem! :))))
w naturze wygląda gorzej, siwy i bardziej pomarszczony, ze zwisajacymi worami. zresztą buc, logos, pinta czy lato tez nie są piekniejsi :-)))

Napisał(a): pintapalec -

~gosc
~gość
trot65 Irenko ! Jesteś obrazą dla płci nadobnej. Wsadziłaś ryja w tęcze i udajesz, że smród z odbytu nie jest twój, bo go nie widać i go nie czujesz. Krasnoludki - sponsorzy dbają jak widać o twoje fekalia. ;)))
w naturze wygląda gorzej, siwy i bardziej pomarszczony, ze zwisajacymi worami. zresztą buc, logos, pinta czy lato tez nie są piekniejsi :-)))

To twierdzisz ,że najpiękniejsi ,wręcz modelowi ,to wyglądają i są pedryle w czarnych i fioletowych kieckach i torbach od cukru na łbach ?? Dlatego wy wełniaki parafialne jesteście ich fanatycznymi wielbicielami i dopodajkami ??

Reklama

Napisał(a): ireneo -

~gosc
~gość][cytat kogo=trot65 Irenko ! Jesteś obrazą dla płci nadobnej.
Nawet jeszcze gorzej. Z metryki wiesz, że mam 68 lat to pewnie na Misiewicza nie wyglądam. On ze względu na wygląd zasługuje na szacunek? Swojego nie pokazujesz by szacunek pewnie mieć.Tu masz egzemplifikację dla twojej oceny rzeczywistości. z 5 kwietnia br. Link tematu na tle którego selfie, z załączoną metryką .https://forum(...)3324495Już OK? Jak tak to teraz możesz wysilić intelekt na merytorykę, chyba dasz radę.
Załączniki:

Napisał(a): ~krondo -

ireneo
~gosc
Nawet jeszcze gorzej. Z metryki wiesz, że mam 68 lat to pewnie na Misiewicza nie wyglądam. On ze względu na wygląd zasługuje na szacunek? Swojego nie pokazujesz by szacunek pewnie mieć.Tu masz egzemplifikację dla twojej oceny rzeczywistości. z 5 kwietnia br. Link tematu na tle którego selfie, z załączoną metryką .https://forum(...)3324495ZdjęcieZdjęcieJuż OK? Jak tak to teraz możesz wysilić intelekt na merytorykę, chyba dasz radę.
Nie dość że siwy to jeszcze łysy stary dziad

Reklama

Napisał(a): ~gość -

~krondo
ireneo
~gosc
Nawet jeszcze gorzej. Z metryki wiesz, że mam 68 lat to pewnie na Misiewicza nie wyglądam. On ze względu na wygląd zasługuje na szacunek? Swojego nie pokazujesz by szacunek pewnie mieć.Tu masz egzemplifikację dla twojej oceny rzeczywistości. z 5 kwietnia br. Link tematu na tle którego selfie, z załączoną metryką .https://forum(...)3324495ZdjęcieZdjęcieJuż OK? Jak tak to teraz możesz wysilić intelekt na merytorykę, chyba dasz radę.
Nie dość że siwy to jeszcze łysy stary dziad
A jaki brzydki! Fuj!!!!!!!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zmienił piórka gdy się zmienił gospodarz podwórka