617
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi186
  • Ocen na +0
617 ppt ?

Znacie jakieś ciekawe książki? (187)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Znacie jakieś ciekawe książki?

Napisał(a): Gość -

Wchodząc do biblioteki zawsze błądzę między półkami. Co ostatnio czytaliście? I czy się podobało? Łatwiej jest wejść i sięgnąć po polecaną lekturę. Ja czytam właśnie "Cała ta jazda z Kiffo i Pitbullem". Książka rozpoczyna się ciekawie. Doskonała dla nastolatków. Pisana młodzieżowym językiem. Polecam ^^. Pozdrawiam.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Znacie jakieś ciekawe książki?

Książki Musierowicz uwielbiam! Może nie czytam ich już z takimi rumieńcami na twarzy jak na początku liceum, ale zawsze jest mi miło do nich wrócić.
Polecam książki Cejrowskiego, podczas czytania "Gringo wśród dzikich plemion" śmiałam się prawie non stop!
Teraz zamówiłam sobie w merlinie "Przesilenie Zimowe" i "Odgłosy lata" Rosamunde. Mam nadzieję, że będzie mi się je fajnie czytać.

Znam nawet 3 "Zmierzch", "Księżyc w nowiu", "Zaćmienie".
Książki dla miłośników romansu i horrory.
Poprostu 2w1.
Polecam każdemu. Są pisane ciekawym językiem i szybko się je czyta.
A jak przeczytacie chociaż pierwszą część to udajcie się do kina na jej ekranizacju JUŻ 5 GRUDNIA!!!!!
A jak przeczytajcie wszystkie części to czekajcie wraz ze mną na 4 część "Breaking Down".

Reklama

Gość Książki Musierowicz uwielbiam! Może nie czytam ich już z takimi rumieńcami na twarzy jak na początku liceum, ale zawsze jest mi miło do nich wrócić.
Polecam książki Cejrowskiego, podczas czytania "Gringo wśród dzikich plemion" śmiałam się prawie non stop!
Teraz zamówiłam sobie w merlinie "Przesilenie Zimowe" i "Odgłosy lata" Rosamunde. Mam nadzieję, że będzie mi się je fajnie czytać.
Czytałam, bardzo mi się podobały!:D

Dla młodych kobiet, a może po prostu mlodych mam polecam z kolei powieść brytyjskiej autorki Polly Williams WZLOTY I UPADKI SUPER MAMY. Książka ciekawa choćby z tego powodu, że nie pozwala traktować macierzyństwa jako usprawiedliwienia, dla którego zaniedbujemy własny wygląd, rozwój. Pokazuje, jak o to łatwo, na przykładzie głównej bohaterki. Na szczęście jest na to lekarstwo..:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • ciekawe książki
  • ciekawe ksiazki
  • ciekawe ksiki
  • ksiki ciekawe
  • ksiazki ciekawe
  • ciekawe ksiażki
  • ciekawe ksiązki
  • książki ciekawe
  • Cikawa książka obyczajowa
  • ciekawe książki obyczajowe
  • fajne powiesci obyczajowe
  • wciągające powieści obyczajowe
  • znacie jakieś fajne książki
  • znacie jakies ciekawe fora
  • ciekawe ksiaźki
Do góry strony: Znacie jakieś ciekawe książki?