245
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +103
245 ppt ?

Znacie jakieś fajne kawały to proszę podzielcie się. (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Znacie jakieś fajne kawały to proszę podzielcie się.

Napisał(a): Marduk1986 -

brunetka7
Marduk1986
brunetka7 A feeee ..Proszę nie pokazuj mi tego typu filmików,to jest raz przerażające ,a po drugie meneli nie chcę oglądać to nie ten poziom..ok..
Mnie też to odpycha :) Ale chyba wodę pił oszust jeden :) To było ostatni raz... Lisek chytrusek może być? :))
Nie na darmo zwie się lisek chytrusek.:)

Biedny zajączek.:)
Przed sklepem w lesie stoi w kolejce mnóstwo zwierząt: niedźwiedzie, lisy wilki, jeże itp. Przez kolejkę przepycha się zając. Rozpycha inne zwierzęta łokciami, wreszcie jest na początku kolejki! W tym momencie łapie go niedźwiedź i mówi: "Ty zając, gdzie się wpychasz?! Na koniec!" I mach! rzuca go na koniec kolejki. Zając znowu się przepycha, ale znowu łapie go niedźwiedź i odrzuca na koniec. Zając powtarza swój wyczyn jeszcze kilka razy, ale za każdym razem niedźwiedź wyrzuca go na koniec. Wreszcie obolały Zając otrzepuje się z kurzu i mówi do siebie: "Nie to nie. Nie otwieram dzisiaj sklepu!"
Lis chytrus chyba był absolwentem szkoły imienia profesora lepkiej rączki, tę szkołę wielu polityków z polskich rządów skończyło z wyróżnieniem, "jak cię złapią za rękę, mów że to nie twoja", wszystkiego się wypieraj :))
INTERIA.PL

"Komisja Europejska postanowiła wybudować bramę w trzecie tysiąclecie jako symbol coraz ściślejszych więzi łączących państwa członkowskie. Wyłoniono podkomisję do przeprowadzenia przetargu, która ów przetarg ogłosiła. Do wykonania bramy zgłosiło się trzech oferentów: Turek, Niemiec i Polak.
Pierwszy ofertę przedstawił Turek: brama solidna, projekt kompletny - wszystko w porządku - koszt: 6000 euro.
Drugi był Niemiec: projekt w zasadzie nie odbiegał od projektu Turka, podobne wykonanie, cena: 10.000 Euro. Komisja pyta: czemu aż 10.000! Niemiec na to: solidny niemiecki projekt, solidne niemieckie materiały solidne niemieckie wykonanie, a to kosztuje. OK.
Ostatni był Polak, który przedstawił projekt bardzo podobny, wręcz identyczny do projektów Turka i Niemca, ale cena wynosiła 56.000 Euro. Tu komisja o mało nie spadła z krzeseł, ale pytają, czemu tak astronomicznie wysoka kwota, na co Polak:
- 25.000 Euro dla mnie, 25.000 dla Szanownej Komisji za trud włożony w przeprowadzenie przetargu i skuteczne jego rozstrzygnięcie, a 6.000 dla Turka, bo ktoś tę bramę musi postawić"...

Napisał(a): taie -

Marduk1986
Ostatni był Polak, który przedstawił projekt bardzo podobny, wręcz identyczny do projektów Turka i Niemca, ale cena wynosiła 56.000 Euro. Tu komisja o mało nie spadła z krzeseł, ale pytają, czemu tak astronomicznie wysoka kwota, na co Polak:
- 25.000 Euro dla mnie, 25.000 dla Szanownej Komisji za trud włożony w przeprowadzenie przetargu i skuteczne jego rozstrzygnięcie, a 6.000 dla Turka, bo ktoś tę bramę musi postawić"...
Dlatego nigdzie nie widziałem tylu ekranów przy drogach w Europie chroniących żabki i świerszcze jak w Polsce .
Ktoś musiał zarobić.

taie
Marduk1986
Dlatego nigdzie nie widziałem tylu ekranów przy drogach w Europie chroniących żabki i świerszcze jak w Polsce .
Ktoś musiał zarobić.
I będą zarabiać nadal, teraz wzdłuż torów kolejowych trzeba stawiać ekrany akustyczne :))https://pl.wi(...)styczny

"Do banku w Szwajcarii wchodzi klient z walizką i ściszonym głosem mówi do bankiera:
- Chciałbym wpłacić pieniądze, w tej walizce jest całe cztery miliony euro.
Na to bankier uśmiechnięty:
- Proszę nie ściszać głosu, bieda to żaden wstyd".

:))

brunetka7
brunetka7
Marduk1986 Fascynujące :))
Oglądam..
Rozzłoszczone albo głodne zwierzęta potrafią być bardzo groźnie ,
ale głupota człowieka po prostu powala...
Korridy im się zachciało :) Myślałem że tam same zwierzęta będą... Te koty ganiające niedźwiedzi dobre :)) Jeden ludź z kopyta fajnie dostał, należało mu się :)
O, jeszcze dobra była ta kotka broniąca młodych przed psem, i ten kot goniący psa :)

Znalezione :)

"Ojciec od jakiegoś czasu podejrzewał syna o ćpanie. Pewnej nocy syn wraca późno do domu i szybko kładzie się spać. Ociec wstaje i grzebie mu po kieszeniach, znajduje torebeczkę z białym proszkiem. Bierze to i idzie do łazienki. Trzaska jedną kreskę, pojaśniało, pociemniało i nic. Trzasnął druga kreskę, pojaśniało, pociemniało i nic. Pomału zaczyna się irytować ale wali po raz kolejny. Znów pojaśniało, pociemniało i nic. Nagle słyszy walenie do drzwi łazienki i głos żony:
- Stefek co ty robisz?
Odpowiada:
- Gole się!
Żona:
- Trzy dni"?

Napisał(a): brunetka7 -

Marduk1986
brunetka7
brunetka7
Oglądam..
Korridy im się zachciało :) Myślałem że tam same zwierzęta będą... Te koty ganiające niedźwiedzi dobre :)) Jeden ludź z kopyta fajnie dostał, należało mu się :)
O, jeszcze dobra była ta kotka broniąca młodych przed psem, i ten kot goniący psa :)
Do kopytnych nigdy nie podchodzi się od tyłu a zwłaszcza do koni.
Trochę mi było szkoda tych ofiar ,ale kurcze zwierzęta nie zabijają aby zabić tylko po to żeby zaspokoić głód , natura..

brunetka7
Marduk1986
brunetka7
brunetka7
Oglądam..
Do kopytnych nigdy nie podchodzi się od tyłu a zwłaszcza do koni.
Trochę mi było szkoda tych ofiar ,ale kurcze zwierzęta nie zabijają aby zabić tylko po to żeby zaspokoić głód , natura..
Jednego mi nie było szkoda, tego co chciał konia naznaczyć tym przypalonym żelazem czy czymś, dostał za swoje :) Jeszcze filmik z tego rajdu dobry był, co samochód przeleciał nad uciekającym, psem chyba, już nie pamiętam co to było, zmęczony jestem no i pamięć mi trochę szwankuje :))

Napisał(a): brunetka7 -

Marduk1986 Znalezione :)

"Ojciec od jakiegoś czasu podejrzewał syna o ćpanie. Pewnej nocy syn wraca późno do domu i szybko kładzie się spać. Ociec wstaje i grzebie mu po kieszeniach, znajduje torebeczkę z białym proszkiem. Bierze to i idzie do łazienki. Trzaska jedną kreskę, pojaśniało, pociemniało i nic. Trzasnął druga kreskę, pojaśniało, pociemniało i nic. Pomału zaczyna się irytować ale wali po raz kolejny. Znów pojaśniało, pociemniało i nic. Nagle słyszy walenie do drzwi łazienki i głos żony:
- Stefek co ty robisz?
Odpowiada:
- Gole się!
Żona:
- Trzy dni"?
:)))))))) ot prawda o wciąganiu i wciągło chłopa na trzy dni.:)

Ooooo

Kieszonkowiec Jankiel wstąpił do synagogi pomodlić się. Z przyzwyczajenia jednak ukradł rabinowi zegarek.
- Powiedz mi, Jankielu - zagadnął go rabin - Coś tam ostatnio nagrzeszył?
- Ukradłem zegarek dobremu człowiekowi. Chcesz, rabbi, to ci go oddam.
- Nie. Trzeba go zwrócić temu, do kogo należy.
- A jeśli on go nie chce?
- W takim wypadku zachowaj go i już się tym nie przejmuj.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Znacie jakieś fajne kawały to proszę podzielcie się.