354
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń18 tys.
  • Odpowiedzi165
  • Ocen na +13
354 ppt ?

Znalazłam męża na portalu randkowym (166)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Znalazłam męża na portalu randkowym

Napisał(a): Gość -

Stało się to w sumie dzięki mojej przyjaciółce, powiedziała mi, że widziała mojego męża na portalu randkowym. Sprawdziłam to i on rzeczywiście tam jest. W życiu nie przypuściłabym, że on mi to zrobi... Dlatego nie wiem co ja teraz powinnam zrobić. Co jeżeli on się umawia z innymi i mnie zdradza?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Znalazłam męża na portalu randkowym

Napisał(a): Tris -

marlena124 Stało się to w sumie dzięki mojej przyjaciółce, powiedziała mi, że widziała mojego męża na portalu randkowym. Sprawdziłam to i on rzeczywiście tam jest. W życiu nie przypuściłabym, że on mi to zrobi... Dlatego nie wiem co ja teraz powinnam zrobić. Co jeżeli on się umawia z innymi i mnie zdradza?
Powinnaś wpierw porozmawiać szczerze z mężem, bo S2013 może mieć rację, różne bywają przyjaciółki, porozmawiaj z mężem i sprawdź jak on zareaguje na to, czy będzie zdziwiony czy wściekły itd. Pozdrawiam :)))

Reklama

gość Niezłe masz koleżanki. Może z zawiści, że akurat jej , twój mąz nie chciał, to ci powiedziała. A gdyby ją zaakceptował, to by ci koleżanka rogi przyprawiła :)
Masz prawdziwą przyjaciółkę i dobrze że Ci o tym powiedziała.
Zapytaj go wprost co tam robi,skoro znudził się małżeństwem to nie fair,
jeśli chcesz mu wybaczyć to zapytaj czego mu brakuje i jakie zmiany proponuje.

Napisał(a): rudii -

Sabatnica144 [cytat. Sprawdziłam to i on rzeczywiście tam jest.
Może popisz z nim a później mu to wydrukuj i połóż na łóżku w sypialni.
dokladnie o tym samym pomyslalam:)

Napisał(a): gość -

Sabatnica144 [cytat. Sprawdziłam to i on rzeczywiście tam jest.
Może popisz z nim a później mu to wydrukuj i połóż na łóżku w sypialni.
Założyłam konto ..zdjęcie mojej najlepszej koleżanki której mąż nie znał ..popisałam z moim mężem miesiąc czasu ,uwówilam się z nim na spotkanie w pobliskiej miejscowosci..
Już o tym pisałam na forum .
Ale zdziwiony moim widokiem gdy zamiast tej laski zobaczył swoją żonę.
Już do domu nie wrócił,jesteśmy po rozwodzie

marlena124 Stało się to w sumie dzięki mojej przyjaciółce, powiedziała mi, że widziała mojego męża na portalu randkowym. Sprawdziłam to i on rzeczywiście tam jest. W życiu nie przypuściłabym, że on mi to zrobi... Dlatego nie wiem co ja teraz powinnam zrobić. Co jeżeli on się umawia z innymi i mnie zdradza?
Znalazłam męża na portalu randkowym
No to fajnie _..Masz męża....gratuluję.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Znalazłam męża na portalu randkowym