771
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi602
  • Ocen na +-16
771 ppt ?

Znamy liczbę uchodźców, których przyjmie Polska. (603)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Znamy liczbę uchodźców, których przyjmie Polska.

Napisał(a): Gość -

Bez zaskoczenia. Tak jak zapowiadała Ewa Kopacz, będzie ich 2 tysiące. Tysiąc uchodźców pochodzi z Syrii, kolejne tysiąc - z Afryki Północnej.

Zdaję sobie sprawę, że tym biedakom trzeba pomóc, a 2 tysiące to wcale znowu nie taka duża liczba - biorąc pod uwagę fakt, że Włochy czy Grecja mają o wiele większy problem z uchodźcami. A z drugiej strony nie wiadomo czy nie dojdzie do eskalacji konfliktu na Ukrainie i za chwilę będziemy mieć to samo co we Włoszech - tylko będą do nas przybywać uchodźcy ze wschodu. Myślicie że polski rząd robi dobrze?
INTERIA.PL

Re: Znamy liczbę uchodźców, których przyjmie Polska.

Napisał(a): gość -

Rząd jest dyzmowski i jak każdy Dyzma debil cwaniak itd. dla swej korzyści i diabła wpuści...
A przecież min na tym polega współczesna wojna światowa...opanowywanie terenów rzekomo pokojowymi sposobami poprzez min wrzucanie tzw uchodźców którzy w znaczącym procencie mogą być WYBRANI !!!!
GRANICE ZAMKNIETE dla wszelkiej innej maści niż Europejczycy!!!!

Reklama

Reklama

Reklama

taaa.. a zaraz z 2tysiecy zrobi się 4, potem 6,8 itd. i będzie co we francji napady,rozboje totalny syf. to jest inna mentalność i inne podejście do zycia. no ale czego się nie robi żeby się przypucowac, az rzygac się chce..

FatTom A ja jestem za. Czemu mamy tym ludziom nie pomagać?
Dlatego ze przez pomaganie im szkodzimy sobie. Jak nie wiesz co mam na mysli to po pierwsze wylacz tvn i zobacz co wyprawiaja "biedni" islamisci z Afryki ktorzy zostali przygarnieci od Niemiec, Francji, Skandynawii, itd.. Po drugie, to nie sa starcy, kobiety i dzieci tylko w pelni sprawni fizycznie mezczyzni wiec mogliby spokojnie pracowac ale nie beda bo to islamisci uwazajacy ze nalezy im sie podatek od chrzescijan jiza czy cos w ten desen i dlatego beda zerowac ile mozna zeby nie musiec pracowac, miec pieniadze i "nawracac niewiernych" na "religie pokoju islam". Nie sadzisz ze w pierwszej kolejnosci powinnsmy pomoc Polakom w kraju albo na Kresach? I jeszcze jedno, gdybys zaraz mial powiedziec "przeciez Polacy tez emigruja, itd..". Zgadza sie , tyle ze Polacy emigruja za praca i godziwym wynagrodzeniem a nie zasilkami i islamem... tyle w temacie

To jest KOŃ TROJAŃSKI wpuszczony do naszego kraju.
Nic dziwnego ,ze w Polsce rodzi się rasizm ...
Brak kasy dla Polaków i ich rodzin , a tu też należy im pomóc,
ale nie w Polsce tylko we własnym kraju.
Dlaczego nasz rząd naraża rodaków na taką plagę ??

Humanitaryzm jest szlachetnA ideą, ale najpierw niech on zaistnieje dla Polaków mieszkających w Polsce, dla: głodnych dzieci samotnych matek lub bezrobotnych rodziców. Żal mi wszystkich cierpiących ludzi, ale byłam w Syrii i znając mentalność tamtych mężczyzn nie liczę na żadne ich zasymilowanie się z Polakami. Prędzej zrobią to samotne syryjskie kobiety, bo dla nich zamieszkanie w Polsce będzie odzyskaniem wolności osobistej, której w Syrii za sprawą muzułmańskich mężczyzn nie mają. Ich dzieci może uda się zasymilować, jeśli nie są muzułmanami. Kalifat Islamski rośnie w siłę finansowa i militarną i dla muzułmanów rozsianych po świecie może stać się atrakcyjnym miejscem do życia. Staną się oni utajonymi bojownikami zagrażającymi również Polsce. Byłam we Francji, Anglii i Holandii, gdzie na ulicy najmniej widoczni są Europejczycy. Oriana Fallaci w swoich ostatnich książkach ostrzegała przed tym, że Europa staje się Eurazja i ... nie myliła się!!!

Meczet juz maja teraz darmowe zarcie i utrzymanie i lewe rece do roboty a co z polakami ktorzy musza uciekac z kraju bo dla nich nie ma pracy opieki zdrowotnej polacy ze wschodu chca wracac czy kopacz przejela sie ich losem???

Jestem przeciwna. Mamy dość swoich biedaków i bezdomnych i czy ktoś im pomaga ? Nie .Ale dla polityki nawet muzułmanów by przyjęli. Skąd ta pewność ,że wśród nich nie ma piątej kolumny ,czyli konia trojańskiego . Przecież terroryści zapowiedzieli ,że rozwalą zachodnie państwa , może to jest ich metoda. Co się dzieje we Francji .Tyle protestów muzułmanów o różne ich prawa , kończące się burdami ,podpaleniami samochodów, demolowaniem sklepów. Czy chcemy tego samego? Czy rząd dobrze się nad tym zastanowił? Ile obetną emerytom ,żeby utrzymać całą tę " zgraję", bo przecież oni nie podejmą pracy za minimalną stawkę .

NIECH PANI KOPACZ POJEDZIE DO KRAJOW GDZIE JUZ CI UCHODZCY EGZYSTUJA BO NORMALNYM ZYCIEM TEGO NAZWAC NIE MOZNA,SLUMSY,ZARAZA,CHOROBY. NIECH SIE PRZEJDZIE NORMALNIE PO DZIELNICACH ZAJETYCH PRZEZ TYCH UCHODZCOW NIECH RUSZY DUPE I WYJDZIE Z SALONOW NA ULICE,NIECH OPUSCI TA BANKE MYDLANA W KTOREJ ZYJE BO WYDAJE MI SIE ZE ONA WOGOLE NIE WIE CO ZROBILA GODZAC SIE NA TO,ZUPELNIE JAKBY SIE Z CHOINKI URWALA,ZRESZTA CI W PO WSZYSCY TAKIE WRAZENIE SPRAWIAJA. NIBY WIEDZA W KTORYM KOSCIELE DZWONI ALE NIE TEK DO KONCA. NA SZCZESCIE NA JESIEN BILET NA KSIEZYC OTRZYMAJA-DLA SCISLOSCI,W JEDNA STRONE.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Znamy liczbę uchodźców, których przyjmie Polska.