746
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń43 tys.
  • Odpowiedzi204
  • Ocen na +443
746 ppt ?

Znamy niechcianą intymnośc Rydzyka?! (205)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Znamy niechcianą intymnośc Rydzyka?!

Napisał(a): ~mistrz -

Słyszeliście, że Tadeusz Rydzyk jest nieślubnym dzieckiem?! W takim przypadku czy powinien być tak znanym Księdzem, w końcu to była przeszkoda na drodze Jego powołania. Jak to jest wypowiadać się w sprawach wiary skoro ma taką sytuację za plecami? Co o tym wszystkim mają sądzić młodzi ludzie żyjący razem bez ślub, skoro wszyscy wiemy jak kościół podchodzi do tego tematu?

Re: Znamy niechcianą intymnośc Rydzyka?!

Napisał(a): abce -

Dziecko nie wybiera sobie rodziców , rodzinę ani płci przed narodzinami . Dziecko nie odpowiada za to z jakiego " łoża " pochodzi . Nie ważne skąd , z jakiej rodziny pochodzi ani " kim " jest ale ważne jest "Jakim " jest człowiekiem .
Analizowanie cudzych życiorysów i publikowanie ich świadczy tylko o niskiej kulturze osoby upowszechniających takie dane osobowe . Zajmij się literatura klasyczną albo fantastyką .

Napisał(a): ireneo -

Z tego powodu nie może być jedynie papieżem. Dziwne to, bo by zostać nim trzeba być z prawego łoża, a jako ojciec święty może nieprawe łoże uprawiać co miało miejsce dosyć często.

Reklama

Napisał(a): ~heh -

abce Dziecko nie wybiera sobie rodziców , rodzinę ani płci przed narodzinami . Dziecko nie odpowiada za to z jakiego " łoża " pochodzi . Nie ważne skąd , z jakiej rodziny pochodzi ani " kim " jest ale ważne jest "Jakim " jest człowiekiem .
Analizowanie cudzych życiorysów i publikowanie ich świadczy tylko o niskiej kulturze osoby upowszechniających takie dane osobowe . Zajmij się literatura klasyczną albo fantastyką .
Jeżeli to świadczy, o niskiej kulturze, to te pisowskie trolle, które tylko tym się zajmują, w ogule nie mają kultury :))

Reklama

Napisał(a): ~Polak -

~heh
abce Dziecko nie wybiera sobie rodziców , rodzinę ani płci przed narodzinami . Dziecko nie odpowiada za to z jakiego " łoża " pochodzi . Nie ważne skąd , z jakiej rodziny pochodzi ani " kim " jest ale ważne jest "Jakim " jest człowiekiem .
Jeżeli to świadczy, o niskiej kulturze, to te pisowskie trolle, które tylko tym się zajmują, w ogule nie mają kultury :))
"W ogule" po-wski trollu nie masz za grosz kultury...................., cóż można wymagać od osobnika głosującego na PO.

Reklama

Napisał(a): spoks53 -

A w czym przeszkadza być nieślubnym dzieckiem? To wina jego rodziców.
Możesz zostać kim chcesz- nawet księdzem ale czy Rydzyk jest księdzem to ja nie wiem.
Wiem ze był nieukiem i bardzo słabym w matematyce ale się jakoś wyrobił skoro potrafi kasę liczyć a w dodatku dobrze ja organizować.

Napisał(a): ~krajer -

Ostatnio ten redempterrorysta zarzucał tej szwedzkiej małolacie "od klimatu" aby zaczęła chodzić do szkoły, uczyć się a nie mącić innym w głowach...! To ja ci rydzu też powiem; módl ty się zamiast innym mącić w głowach, bo na naukę dla ciebie i tak za późno!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Znamy niechcianą intymnośc Rydzyka?!