5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń386
  • Odpowiedzi1
  • Ocen na +1
5 ppt ?

Zniesiona ulga internetowa i na dziecko w 2013 (2)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zniesiona ulga internetowa i na dziecko w 2013

Napisał(a): Gość -

W 2012 roku likwidują ulgę internetową dla wszystkich i ulgę na dziecko dla rodzin, które mają jedno dziecko i dochody przekraczające 112 tys rocznie.

Co do tej drugiej ulgi - no ok, jak ktoś zarabia ponad 9 tys miesięcznie, to może nie musi mu jeszcze państwo robić prezentu w postaci ulgi na dziecko. Ale co do ulgi internetowej, to nie zgadzam się z tym, że minął "szok cenowy" związany ze zwiększeniem VAT na Internet (bo niby po to została ta ulga wprowadzona, żeby zrównoważyć podwyżkę).

Czas może upłynął, ale internet nie potaniał, a Polacy nie zarabiają więcej. Nie uważacie, że to bzdura mówić, że już nas stać na internet tylko dlatego, że minęło kilka lat!?
INTERIA.PL

Re: Zniesiona ulga internetowa i na dziecko w 2013

Napisał(a): gość -

Ale człowieku ze wszystkim tak jest oczywiście w cudzysłowie, na ten przykład pożycz ode mnie 200 tys. zł a pierwszą spłatę masz odroczoną np. o 20 lat ale później w ciagu 2 lat masz mi spłacić to plus odsetki łącznie 350 tys zł. Już sobie wyobrażam Twoją radość w dniu poboru kasy i Twoją niechęć do mnie w dniu spłaty pierwszej raty. Czas leci. Trzeba myśleć nie tylko co dzisiaj, ale też co za 10 lat i później, jakie skutki przyniesie moja decyzja podjęta dziś w sprawie ważnej za 10 lat i później.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • czy ulga na dzieci zostaa zniesiona
  • ulga na dziecko zniesiona
  • czy ulga na dzieci zostanie zniesiona
Do góry strony: Zniesiona ulga internetowa i na dziecko w 2013