516
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń37 tys.
  • Odpowiedzi143
  • Ocen na +0
516 ppt ?

Żona po ciąży, już nie jest tak atrakcyjna jak kiedyś (144)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Żona po ciąży, już nie jest tak atrakcyjna jak kiedyś

Napisał(a): czyzby -

Marek29 Cześć,
z taką rzeczywistością zmierzył się pewnie co drugi Facet. Moja żona po ciąży utyła, ma hemoroidy, juz nie jest atrakcyjna jak kiedyś. Seks już nie jest taki jak kiedyś....Nie chcę zdradzić Małgośki, ale rozumiem dopiero teraz gości, którzy tak robią. Z dnia na dzień jest coraz bardziej marudna, uciążliwa, czasami wręcz mam wrażenie, że już w ogóle mnie nie podnieca... Co robić żeby nie zwariować? i nie zdradzić swojej żony? Budzą się we mnie różne myśli i uczucia! Pomóżcie! Też tak mieliście, kiedy żona urodziła pierwsze dziecko? A może zaproponować jej jakiś fitness siłownię, nie wiem , nie wiem co mam robić! Zaczynam częściej przesiadywać w knajpie po pracy, bo czasami nie mogę na nią patrzeć... Mam nadzieje, że to mnie
Na prawdę przykro się to czyta.. żona "dała" Ci najpiękniejszy "prezent" w życiu, nosiła go pod sercem 9 miesięcy, męczyła się.. a Ty jej po wszystkim tak się odwdzięczasz? Bo utyła, i ma hemoroidy??!?! Człowieku... Może nieco zrozumienia? Musi teraz pewien czas minąć by odnalazła się w byciu matką jak i żoną.. a Ty zamiast narzekać tu na forum, i przesiadywać w knajpie.. powinieneś jej w tym pomóc..

Wychodzi z Ciebie egoista.. i powiedz mi jaki z Ciebie facet?!?!?!... ŻADEN... zwykły zwierz który dba tylko i wyłącznie o swoje potrzeby seksualne...

Napisał(a): gość -

Marek29 Cześć,
z taką rzeczywistością zmierzył się pewnie co drugi Facet. Moja żona po ciąży utyła, ma hemoroidy, juz nie jest atrakcyjna jak kiedyś. Seks już nie jest taki jak kiedyś....Nie chcę zdradzić Małgośki, ale rozumiem dopiero teraz gości, którzy tak robią. Z dnia na dzień jest coraz bardziej marudna, uciążliwa, czasami wręcz mam wrażenie, że już w ogóle mnie nie podnieca... Co robić żeby nie zwariować? i nie zdradzić swojej żony? Budzą się we mnie różne myśli i uczucia! Pomóżcie! Też tak mieliście, kiedy żona urodziła pierwsze dziecko? A może zaproponować jej jakiś fitness siłownię, nie wiem , nie wiem co mam robić! Zaczynam częściej przesiadywać w knajpie po pracy, bo czasami nie mogę na nią patrzeć... Mam nadzieje, że to mnie
po pierwsze porozmawiaj z żoną.Po drugie odpowiedz sobie ile czasu poświęcasz na to aby jej pomóc, ile zostaje jej czasu na zajęcie się sobą.To ,że ma hemoroidy jest wynikiem ciąży właśnie, może miała ciężki poród, ale to się leczy!Nic nie piszesz o dziecku,prócz tego ,że się urodziło,więc może jesteś zazdrosny,że nie jesteś już najważniejszy, jedyny do kochania...

Reklama

ja w ciazy przytylam 18kilo, 3 miesiace po porodzie wrocilam do starej wagi, nie ktore kobiety wracaja szybko do poprzedniego rozmiaru inne dluzej inne wcale...ale czy to jest powod zeby tak pisac i traktowac zone? gdybys to ty nosil dziecko 9 miesiecy a potem rodzil to chyba bys z lozka pol roku nie wstal...zastanow sie dobrze czy dla ciebie napewno najwazniejszy jest wyglad? nie cieszy cie to ze masz dzidziusia? teraz coraz wiecej slyszy sie o roblemach z zajsciem w ciaze albo o bezplodnosci wiec docen troche ze wam sie udalo, a tak przy okazji to nie wiem czy wiesz iz okres po narodzeniu dziecka jest dla kobiety najszczesliwszy ale nie tylko poniewaz boryka sie z myslami czy aby napewno wszystko robi dobrze ,jest zmeczona wstawaniem w nocy, mysle ze wie iz poki co nie jest tak atrakcyjna jak wczesniej , po porodzie bardzo latwo sie zalamac , dlatego nie powinnes jej krytykowac tylko pomoc i zrozumiec, wlasnie teraz najbardziej potrzebuje zebys ja docenial i adorowal ,zeby wiedzila ze dalej ci zalezy ,ze ja kochasz , ty powinnes ja pocieszac ze dobrze wyglada ze troche czasu i bedzie tak jak wczesniej...

Reklama

Zajmij się dzieckiem i domem, a żona niech w tym czasie pójdzie do kosmetyczki, fryzjera czy na pływalnię. Załatw tez kogoś do opieki nad dzieckiem i zaproś żonę do kina czy restauracji.

Reklama

Ty jesteś mężem i ojcem?ile masz lat ,że wypisujesz takie rzeczy na forum?najprawdopodobniej nie dorosłeś do założenia rodziny!!!STRASZNY GNOJEK Z CIEBIE! normalny mężczyzna nie użala się na forum tylko pomaga w domu i robi wszystko żeby to co mu nie pasuje uległo poprawie.Kobieta urodziła ci dziecko a ty ją tak traktujesz???piszesz że nie możesz na nią patrzeć ,wiedz jedno że ona jeszcze dojdzie do siebie ale ty głupi zostaniesz do końca!!!

Nie wiedziales, ze baby takie sa?Facet jest tylko srodkiem do celu...dlatego jestem sam, bo mam swiety spokoj, mam czas na swoje sprawy, nikt mi nie gada nad uchem, pieniadze mam dla siebie, a nie dla baby, ona swoich i tak ci nie da, bo to jej, za to twoje sa wspolne. Dziekuje, jeszcze nie zwariowalem zeby miec babe, no chyba zeby byla madra, ale takich to nie ma. Wystarczy poczytac forum i wszystko jasne..przeje...e, bez kolezanek sie obejdzie, siostry swojej tez unikam jak moge, z babami nie gadam, bo to szkoda zdrowia..nawet nie mysle o nich zeby nie zwariowac...

widać ,że nie dorosłeś jeszcze do małżeństwa. Czy nigdy nie słyszałeś ,że wiele kobiet ma problem , żeby powrócić do figury sprzed ciąży , a b. wielu się to nie udaje , co wcale nie znaczy , że się zaniedbują . Taka właśnie jest natura . Najwyższa pora obudzić w sobie miłość do żony . Bo widzę , że przez ciążę ona w tobie zanikła . Wtedy się przekonasz , że każdy centymetr jej ciała , nawet gdy tu czy tam ma go trochę więcej będzie ci sprawiał przyjemność . No , chyba że zakochałeś się w jej figurze , ale wtedy nie trzeba było robić jej dzieckaOBEARZ

Choc do tego baru, i olej wszystko- nie przejmuj sie. Jak Ci zona wygarnie ze sie szlajasz i cie nie ma, to powiedz, ze przestaniesz jak zacznie dbac o siebie z powrotem, wtedy pojdziecie na kompromis i czekac tylko na efekty.

szczerze popieram tu większość piszących... bo rozumieją tą kobiecinkę a nie płaczącego dorosłego człowieka który płacze jaki to jest biedniusi i zapracowany... myślę że żona chętnie by się z panem zamieniła żeby mogła chwile odpocząć tak jak pan... ja zostałam sama z synkiem mój ex mając 40 lat słuchał mamy i siostry które twierdziły że siedzę w domu i nic nie robię:(( hmm smutne on pracuje za granicą a wiec z dzieckiem był tylko 2 tygodnie po porodzie kiedy mi niby pomagał przyjechała mamusia syneczka wzięła do domciu bo ważna sprawa do załatwienia ... a on przesiedział tydzień u mamusi ja zostałam sama z dzieckiem po cesarce deszcz nie deszcz nieraz mokra zmarznięta biegałam z maleństwem po lekarzach badaniach dziecko miało bardzo poważne problemy zdrowotne... nie miałam wsparcia z jego strony kiedy dzwoniłam i rozmawialiśmy nie miałam wsparcia ani fizycznego ani psychicznego... byłam zmęczona wszystkim odp. była jedna że wyolbrzymiam (po rozmowie z mamuską i siostra) nie miałam ani czasu ani siły na cokolwiek mój ex stwierdził że dziecko nie potrzebuje opieki 24 godziny na dobę... itp. było tego dużo dziś mały ma roczek... ojciec dziecka nas zostawił... bo stwierdził że ma swoje życie i że odzwyczaił się od dziecka.... BOŻE ZE JA JESZCZE NIE ZWARIOWAŁAM SAMA SOBIE SIĘ DZIWIĘ minęło już 6 miesięcy..... i dużo by pisać ale TAKICH JAK TY NIE ODPOWIEDZIALNYCH TATUSIÓW JEST DUŻO WIĘC PRZESTAŃ MAMROTAĆ I POMÓŻ JEJ CHOĆ TROSZKĘ ZASTĄP JĄ GODZINKĘ PRZY DZIECKU NIECH TEŻ MA CZAS DLA SIEBIE MOŻE ZROZUMIESZ ŻE TO NIE JEST TAKIE ŁATWE JAK WYGLĄDA.... ja przechodziłam i przechodzę z moim maleństwem ale mimo że jego ojciec okazał się d.....m DZIECKO TO MÓJ BEZCENNY SKARB..........
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • moja żona jest w ciąży
  • Żona w ciąży
  • żona nie jest już tak atrakcyjna forum
  • czy jestem atrakcyjna w ciazy
  • zdradzam żonę po porodzie
  • czy kobieta po ciazy moze byc atrakcyjna
  • czy kobieta w ciazy moze byc atrakcyjna
  • zona w ciazy
  • pomóżcie mi mieliście kiedyś tak
  • żona po ciąży