Odpowiadasz na:
żonaci faceci strasznie kłamią

~grzmot
Temat dodał(a):
~grzmot -
Witam wszystkich tutaj, Moj problem jest taki że jestem dość atrakcyjną samotną kobietą z dzieckiem jestem po 30, chciała bym spotkać normalnego nie żonatego faceta... jak spotakam już faceta dochodzi do pierwszej randki okazuje się że albo są w związku albo żonaci, dlaczego tak kłamią na samym początku że są singlami i po co się umawiają czy moze tylko chodzi im o seks?\ to jest bardzo przykre...

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: żonaci faceci strasznie kłamią

Napisał(a): ~Kali -

~wwew o rany, ja tak mialam ostatnio, ze poszlam na randke, liczylam na mily wieczor, a facet przez caly wieczor o jednym! ze ma nowe mieszkanie, ze pieknie urzadzona sypialnie, nowy materac (SIC!). Tyle, ze zjadlam kolacje na jego koszt i szybko ucieklam.. faceci
Ładnie to tak? Na krzywensa się najeśc i nawet loda nie zrobić w zamian???

Napisał(a): ~observer -

Normalni faceci po 30-ce są najczęściej żonaci, Masz więc mało realne oczekiwania.

Napisał(a): ~afsdfghj -

Skoro jesteś atrakcyjną kobieta z dzieckiem, może poszukaj atrakcyjnego mężczyznę z dzieckiem. Podstawowa potrzebą atrakcyjnego, zdrowego mężczyzny jest seks, jeśli tego nie chcesz to napisz szczerze, że szukasz przyjaciółki z penisem, albo impotenta.