124
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi61
  • Ocen na +0
124 ppt ?

Zostawił dla mnie rodzinę- można na nim polegać i zaufać ? (62)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zostawił dla mnie rodzinę- można na nim polegać i zaufać ?

Napisał(a): Gość -

Znamy się od 3 lat, spotykamy od 7 miesięcy. Poznaliśmy się w pracy. Wiedziałam, że ma rodzinę i dzieci ale nie spodziewałam się że może zostawić ich dla mnie. Nigdy na to nie nalegałam, nigdy o tym nawet nie rozmawialiśmy.
Traktowałam to jako "lekki i wolny" związek, aż pewnego dnia oznajmił mi że zostawił rodzinę i wprowadzi się do mnie!
Co teraz? Zgodziłam się, ale teraz obawiam się, że mnie kiedyś też tak zostawi, że będzie zdradzał i oszukiwał.
Co mogę zrobić, był ktoś w podobnej sytuacji?

INTERIA.PL

Re: Zostawił dla mnie rodzinę- można na nim polegać i zaufać ?

Napisał(a): anna31 -

MariolkaWawa Znamy się od 3 lat, spotykamy od 7 miesięcy. Poznaliśmy się w pracy. Wiedziałam, że ma rodzinę i dzieci ale nie spodziewałam się że może zostawić ich dla mnie. Nigdy na to nie nalegałam, nigdy o tym nawet nie rozmawialiśmy.
Traktowałam to jako "lekki i wolny" związek, aż pewnego dnia oznajmił mi że zostawił rodzinę i wprowadzi się do mnie!
Co teraz? Zgodziłam się, ale teraz obawiam się, że mnie kiedyś też tak zostawi, że będzie zdradzał i oszukiwał.

Zawsze jest obawa,że ciebie tez to może spotkać.Ale może tez ułozysz sobie dobrze życie choć napewno będzie ciężko bo jednak ma dzieci ,więc nie będzie łatwo

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

MariolkaWawa Znamy się od 3 lat, spotykamy od 7 miesięcy. Poznaliśmy się w pracy. Wiedziałam, że ma rodzinę i dzieci ale nie spodziewałam się że może zostawić ich dla mnie. Nigdy na to nie nalegałam, nigdy o tym nawet nie rozmawialiśmy.

Wiesz miałam podobną sytuację tylko że ja.....chciałam się przekonać czy to co mówił mi o swoim małżeństwie jest prawdą .
Do mojego mieszkania przeprowadzil się dopiero po dwóch latach ,myślałam że może się jeszcze jego związek naprawi .
Sytuacja w jego domu pogarszała się coraz bardziej ,prowokacje z strony jego żony .
Wiesz 25 lat wspólnego życia ,nie żałuję że zdecydowałam się na taki krok ,nie mam wyrzutów sumienia wobec nikogo ,nie zabraniałam na wizyty ojca z dziećmi ,pamiętał o urodzinach swoich dzieci ....uwaga ?oraz swojej byłej żony .
święta wielkanocne ,paczki dla każdego ,wigilia wspólna kolacja 15-17.
Mój dom był domem jego dzieci zawsze dla nich drzwi były otwarte .
czy godzisz się na to wszystko ?
czy zabronisz widywać się z jego dziecmi w obecności jego żony ?
Możesz mieć kryzys finansowy ,ewentualnie będąc z nim będziesz pracowała na jego dzieci i żonę .
bo on decydując się zamieszkać z tobą powinien ci zagwarantować przyszłość ,tylko nie twoim kosztem ,a z tego co wywnioskowałam z twego postu za szybko sie przeprowadził do ciebie

Co mogę zrobić, był ktoś w podobnej sytuacji?;;;;; znasz go juz 3 lata wiedziałas ze ma rodzine opowiadał tobie pewnie roznosci ty traktowałas to lekko moje pytanie po co sie zgodziłas aby z toba zamieszkał ? kochasz go chyba nie bardzo skoro piszesz lekki zwiazek chciałas miec go juz codziennie obok a pomyslałas co z jego rodzina i dziecmi co z jego zoną , nie piszesz w jaki wieku sa dzieci czy teraz bedzie z doskoku z zona i dziecmi tego nie wiesz ?

Reklama

Co mogę zrobić, był ktoś w podobnej sytuacji?;;;;; znasz go juz 3 lata wiedziałas ze ma rodzine opowiadał tobie pewnie roznosci ty traktowałas to lekko moje pytanie po co sie zgodziłas aby z toba zamieszkał ? kochasz go chyba nie bardzo skoro piszesz lekki zwiazek chciałas miec go juz codziennie obok a pomyslałas co z jego rodzina i dziecmi co z jego zoną , nie piszesz w jaki wieku sa dzieci czy teraz bedzie z doskoku z zona i dziecmi tego nie wiesz ?

Miną miesiące, może lata a Twój partner zorientuje się, że jesteś w codziennym zyciu takasama lub gorsza niż jego była, znudzi się Tobą i poszuka nowego, lekkiego, niezobowiązującego związku, aż wreszcie Ciebie zostawi dla innej, lepszej, młodszej...
Czego Ci niewątpliwie życzy spora część kobiet:)))

Napisał(a): Gość -

piszesz że nie spodziewałaś się,iż zostawi rodzinę dla Ciebie , to tak właściwie czego oczekiwałaś? To takie chyba odsuwanie odpowiedzialności za fakt,iż dla Ciebie zostawił żonę i dzieci, a teraz Twoje największe zmartwienie to to,czy Ciebie tez kiedyś nie zostawi...Skoro tak sobie przyszedł do Ciebie / bez Twojego w tym udziału? to tak sobie może i pójść.

KOCHANKI PISZA O MIŁOSCI ; do zonatych dlaczego nie pomysla co robija owszem sa tu kobiety zadradzane ; ktore wiedza o romansach męzów swoich , zdania sa zawsze podzielone ja bym wyrzuciła , rozwód itp tylko nikt nie wie o tym ze tak naprawde to facet ma najbardzej napierdzielone w głowie ; na boku kobitka i nie zawsze jedza w domu żona tez pewnie całkiem fajna skoro z nia jest od wielu czasem lat a oni jak choragiewka troche tu troche tam , moze to chodzi o ta adrenaline z domieszką fantazji ; co sie dzieje wtedy gdy facet przestaje byc kochankiem i zamieszkuje z ta która była odskocznią , role sie zamieniaja zdradzana zona zostaje kochanką MYSLE ZE NIE BEDZIESZ JUZ TAKA SZCZESLIWA JAK ZAMIESZKACie razem ; obym sie mylił ;

AnkaAniaAnna trzeba było myśleć wcześniej i nie wpierdzielać się do czyjegoś życia
ta wypowiedz jest trafna ., trzeba ponieśc konsekwencje zabawy życiem innych coś za cos czemu zona ma prac teraz ty zona.. więc i kochanke znajdzie , kwestia czasu.. ha ha

Co mogę zrobić, był ktoś w podobnej sytuacji? on nie zostawił rodziny dla ciebie to zona sie dowiedziała i go wyrzuciła.. poraktuj go lekko dalej... on swoją rodzine tak traktował ...ludzie pustaki , wymieniacie parnerow jak zuzyte rekawiczki..

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • zostawił dla mnie rodzinę
  • jak zostawic rodzine
  • można na mnie polegac gdyz
  • zostawić rodzinę
Do góry strony: Zostawił dla mnie rodzinę- można na nim polegać i zaufać ?