256
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi130
  • Ocen na +0
256 ppt ?

zostawił mnie przed ślubem (131)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: zostawił mnie przed ślubem

Napisał(a): gość -

NIE żyjesz facet.
gość Już zupełnie poj*bało Wam się w głowach głupie pi*zdy!
Wydaje Wam się, że jesteście unikalnymi, pachnącymi kwiatami ale nie jesteście. O nie! Śmierdzicie gorzej niż faceci, a Wasze humorki zaczynają się przejadać już nawet najspokojniejszym facetom.
Żadne z Was też księżniczki, a co najwyżej zwykłe k*rwy, które trzeba traktować z buta. Bo pod nim zawsze było Wasze miejsce i pomimo wywalczonego równouprawnienia nie nadajecie się na równoważnych partnerów. Cieszcie się, że w ogóle ktoś Was chciał bo jak nie pokazujecie cyc*ków to nikt nawet nie zwraca na Was uwagi. Tak, jesteście tyle warte ile Wasze cy*cki i du*py.
INTERIA.PL

Reklama

gość][cytat kogo=gość Dlaczego współżycie seksualne poza małżeństwem niszczy miłość?

Pan Bóg objawia nam, że seksualne współżycie ma być „językiem miłości”...

...popierd*oliło Cię już całkiem? Bóg to ten, któremu ciągle mało kasy, którego czarne sługusy gwałcą dzieci, którego matka urodziła in vitro (bez naturalnego zapłodnienia) i który zabija ludzi w imię miłości? Bóg to ten, który wygonił ludzi dlatego, że nie chcieli być ślepymi niewolnikami tylko chcieli wiedzieć i rozumieć?

W biblii bóg zabił setki tysięcy ludzi. Diabeł nikogo. Dlaczego?
A skoro kazirodztwo to grzech to z kim uprawiały seks dzieci Adama i Ewy?

Te bajeczki były dobre w dawnych czasach. Dziś możesz je sobie opowiadać moherom.
Założę się, że nie miałeś nawet Biblii w rękach, a wypisujesz takie rzeczy...to tak jakbyś wypowiadał się o jakimś filmie, książce, nie oglądając, nie czytając. A rzeczy, które gdzieś zasłyszysz, prymitywne i głupie pytania zachowaj dla siebie. Polecam książkę pana Josh McDowell (wybitny historyk, profesor) pt "Sprawa zmartwychwstania". Jest to gość, który miał zamiar obalić chrześcijaństwo jako zagorzały ateista, dlatego zabrał się za pisanie tej książki. W trakcie jej pisania nawrócił się albowiem dokładnie zbadał tą sprawę od strony historycznej. Jest tam bardzo fajne zdanie: "Nie ma bardziej wiarygodnego źródła informacji o czasach starożytnych niż Biblia i Ewangelie".
Ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Usłyszysz coś w tv, przeczytasz z wielkim wysiłkiem jedno zdanie w internecie i wypowiadasz się w sposób jaki zaprezentowałeś na forach...Takich ludzi jest pełno. Mało natomiast tych, którzy dokładnie zbadali sprawę i uwierzyli bądź też nie.

Reklama

Reklama

To znany syndrom. Faceci od czasu do czasu gdzies sie zawieruszaja. Zeby sie nie rozlazili za daleko trzeba ich wykastrowac. Ja swojego wykastrowalam szesc lat temu i od razu mu przeszlo. Po pracy przychodzi teraz zawsze prosto do domu i nigdzie sie nie wloczy.Zapytalam znajomego weterynarza jak go wykastrowac a on powiedzial ze tak samo jak psy i dokladnie wytlumaczyl mi jak to sie robi.

Powodzenia.

Ksiezniczka Ranowalona

skoro tak zrobił to już dawno mial cie gdzieś nie szanuje cię już chyba od dawna bo nie ma w nim za grosz poczucia godności i przyzwoitości. pewnie przechodzący codziennie ludzie na chodniku mają wiecej serca bo czasem ktoś sie uśmiechnie do ciebie. moim zdaniem jedyne co powinnaś zrobić to wyczaić go gdzieś na imprezie i po prostu napluć w twarz i podziękować ze dzieki jego decyzji nie zostałaś na szczęście jego żoną- bo i po co skończyłoby się to tylko cierpieniem.

Napisał(a): Misquamacus -

tulipanowiec Brak szacunku do siebie - oto efekt . Jeszcze się zastanawiasz , czy masz z nim rozmawiać , prosić go , a może chcesz go przepraszać za to że żyjesz ? Wszystko mu dałaś i znudził .Widzisz ! do ślubu idzie się w czystości , nie miałabyś dziś takiego problemu .Ale , co było to było, żyć trzeba ,Moja rada -miej honor i szanuj się .
Nie no, serio, czystość?!? A co ona, brudna chodzi?!? Śmiech na sali...najlepiej, brać kota w worku, a jak się temperamenty nie będą zgadzać, to co - zdrada? Pff...a potem rozwód? Czy trwać w bezsensie i braku szacunku, "bo co X złączył..." i tego typu bzdury?!? Pierdoły wciskane przez kościół i jego inwestorów.

Napisał(a): Misquamacus -

gość Dlaczego współżycie seksualne poza małżeństwem niszczy miłość?

Pan Bóg objawia nam, że seksualne współżycie ma być „językiem miłości”, który wyraża bezinteresowne, całkowite, płodne i na zawsze oddanie siebie osobie współmałżonka. Ten „język miłości” we współżyciu seksualnym powinien równocześnie przekazywać miłość samego Boga. Może to się dokonywać w całej prawdzie tylko w sakramentalnym związku małżeńskim.

Miłość to coś nieskończenie większego i głębszego aniżeli moc uczuć i namiętności związanych z pociągiem seksualnym. Miłość jest decyzją dobrowolnego poświęcenia się siebie dla najwyższego dobra ukochanej osoby, z gotowością złożenia daru z siebie dla niej – daru całkowitego, wyłącznego i płodnego. Tylko w sakramencie małżeństwa akt seksualny będzie przekazywał miłość Boga, będzie znakiem sakramentalnym obecności Chrystusa, momentem stawania się „jednym ciałem” we wzajemnej miłości małżonków. Współżycie seksualne jest specyficznym rodzajem „mowy”, która powinna zawsze przekazywać prawdę. Jeżeli kobieta i mężczyzna współżyją poza sakramentem małżeństwa, wtedy przekazują sobie kłamstwo i duchową śmierć, gdyż łamią Boże przykazanie „nie cudzołóż”. Poprzez współżycie seksualne mówią, że należą do siebie całkowicie, wyłącznie i na zawsze, ale ta ich „mowa” ciała jest wzajemnym okłamywaniem się, gdyż nie złożyli sobie przysięgi małżeńskiej, która gwarantuje, że jest to dar całkowity i na zawsze. Sakrament małżeństwa jest bezwzględnie konieczny do tego, aby współżycie seksualne mogło wyrażać prawdę o miłości i było źródłem wzajemnego uświęcenia. W chwili wypowiadania przysięgi małżeńskiej, dzięki mocy Ducha Świętego, następuje całkowita przemiana kobiety i mężczyzny. W tym momencie stają się dla siebie żoną i mężem. Mocą samego Boga zostają zjednoczeni tak mocną sakramentalną małżeńską więzią, że rozerwać może ją tylko śmierć jednego z nich.

Jeżeli chłopak i dziewczyna są pełnoletni i dojrzali, kochają się wzajemnie i pragną wyrażać swoją miłość poprzez współżycie seksualne, to jest to znak, że mają zostać małżeństwem. Wtedy do czasu złożenia przysięgi małżeńskiej rezygnują ze współżycia seksualnego, aby nie niszczyć tego ogromnego skarbu, jakim jest ich wzajemna miłość. Tylko Pan Jezus w sakramencie małżeństwa daje prawo do wyrażania wzajemnej miłości poprzez „mowę” ciała we współżyciu seksualnym. Jeżeli chłopak i dziewczyna współżyją przed ślubem, to znaczy, że nie rozumieją znaczenia seksu i małżeństwa. Wyrządzają sobie straszną krzywdę, zadając śmierć miłości.
Hahahahahahahahaha!!! Ależ herezje :D! Ubawiłem się, serio. Jak można kierować się w życiu takimi pierdołami? Biblia - biblią, a życie - życiem.

kochana ...daj sobie spokój z tym człowiekiem,pewnie nie dojrzał do poważnego związku i tak naprawdę nigdy Cie nie kochał ...Teraz wiele związków jest opartych na kłamstwach i tak pewnie było w twoim przypadku ..jedno mówił drugie robił .
nie rozmawiaj ,nie pisz ,nie utrzymuj z nim żadnego kontaktu ,niech ma to co chce.....to trudne ale skuteczne.Życie to nie bajka jeszcze nauczy go pokory!!!
Po co ci jakieś kłamliwe wyjaśnienia .......które będą bolały .Daj sobie spokój .....

a mnie się wydaje, że On kogoś ma. Nie zaprosił Cię do swojego domu bo ona tam była. I na imprezie pewnie też. Gadali ze sobą całą noc i doszdł do wniosku, że Cię nie kocha. Zostaw go w cholerę... Chcesz żyć ze świadomością, że jeśli zostaniesz z nim to w każdj chwili, za rok, za 10 lat stwierdzi to samo??? Zastanów się dobrze przed popełnieniem błędu. Szczęśliwa z nim nie będziesz na 100%. Powodzenia

Kobieto ciesz się!!!! To jakiś maminsynek - safanduła. Mężczyzna, który nie potrafi wziąć odpowiedzialności za kobietę i związek absolutnie nie nadaje się na męża. Ciesz się, bo zmarnowałby Ci życie. A teraz czas na żałobę, poprawienie relacji z przyjaciółmi, zajęcie się swoimi przyjemnościami, hobby, ciekawa praca. Mnóstwo możliwości.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • hiv zostawil mnie
  • rzucil mnie parę dni przed ślubem
  • Zostawilam wszystko forum
  • zostawił mnie przed ślubem
Do góry strony: zostawił mnie przed ślubem