256
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi130
  • Ocen na +0
256 ppt ?

zostawił mnie przed ślubem (131)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: zostawił mnie przed ślubem

Napisał(a): Amazonka87654321 -

AnnaPanna Witam,
potrzebuje wsparcia.

Z moim K bylismy razem 5 lat, od roku zaręczeni. We wrześniu tego roku miesiac mial byc ślub.
W sobote poszlismy razem na impreze. on zostal ja wrocilam do domu. Dal mi buziaka na pożegnanie, rozstaliśmy się tak jak zazwyczaj.
Nastepnego dnia nie odbieral telefonu, oddzwonił wieczorem i powiedział, że nie ma siły na nasz związek. Wszystko.
Myślałam, że to żart, ale pojechałam do niego do m ieszkania, nie chciał rozmawiac nie otworzył mi drzwi.
Dzwoniłam błagałam o wyjaśnienia, usłyszałam tylko tyle, że kiedyś mi to wytłumaczy, że przyjdzie na to czas.
To koniec. Co ja mam teraz zrobić? Starać się nadal, czy zostawić to wszystko tak jak jest.
Nigdy się z nikim nie zwiąże, nie zaufam facetowi.

czuje sie jak zero. nie jem, nie spie. prosze o jakies wsparcie
z każdym dniem jest coraz gorzej
sama widzisz z kim bylas...i prosisz o rade? aaaaaaaaa dobre kiedys to wytlumaczy...hehe
chyba ze juz nastepnej...bo mnie by bylo szkoda czasu na bzdury...uznalabym ze widze go po raz pierwszy,ze nie wiem kim jest...tyle
INTERIA.PL

Reklama

bodzik1
renee
bodzik1 A ja bym kategorycznie zażądała wyjaśnień!!!!!!!!!
To nie miesiąc, to kilka lat które spędziliście razem......Tak się tego nie załatwia!
Jeżeli we wrześniu miał być Wasz ślub, to podejrzewam że prawie wszystko gotowe, zamówione....zapłacone?
I co z tym?
On po prostu ''nie ma siły'' , a Ty maż zostać z tym sama??????????????
Oj, nie odpuszczaj!!! Niech też ponosi odpowiedzialność za swoje decyzje!!!
dokadnie.zachował się jak gówniarz , który narozrabiał i teraz nie może spojrzeć Ci w oczy.Może jak masz kogoś zaufanego, znajomego który zna Twojego chłopaka spróbuj popytać, czy na imprezie nie zaszlo coś o czyms powinnaś wiedzieć?Masz też pełne prawo zapytać jego rodziców rodzenstwo czy nie wiedzą co się stało.Być moze chłopak ma jakies kłopoty , o których nie chce mówic..
Mnie przyszło jeszcze do głowy że może na tej imprezie był ktoś kto roznosi jakieś plotki o tobie.....i coś mu nagadał..............
nie wazne jest to co sie wydarzylo ale wazne to jak sie zachowal...a moze utknal w przedszkolu?

Reklama

Napisał(a): gość -

Komentarze od kobiet są porażające. Na moje oczy sprawa wygląda tak. Był z tobą i niby wszystko było OK, ale jednak nie do końca. Przemyślał i skończył.
A czemu się nie odzywa? Bo ma uzasadnione obawy że jak sie spotkacie to zacznie się
szloch, placze i 'walczenie o'. I wtedy może się ugiąć i z tobą zostać. I szczęśliwy nie będzie.
Byliście razem, nie jesteście razem. I tyle. Żadne słowa ani tłumaczenia ci nie pomogą a jemu zaszkodzą.
Miałem 22 lata jak w prosty sposób skończyłem 3 letni związek. Przemyślałem dokłądnie
relacje między mną i dziewczyną. I stwierdziłem że zbyt wiele nas dzieli żeby miłość mogła to skompensować. Pomimo tego że kocha się kogoś za jego dobroć, za uśmiech,
za 'nocne polaków rozmowy'. i że seks jest fantastyczny. To w którymś momencie wiadomo
że pewnych rzeczy się nie przeskoczy.
I lepiej to wtedy skończyć krótko. Nie i już. Nie pasujemy do siebie. Każda inna wersja
to tylko niepotrzebne szlochy.
Moja dziewczyna po dwóch tygodniach od zerwania była gotowa zmienić swoje poglądy
żebym tylko wrócił. I co miałem wrócić? Ja bym wyszedł na swoje, bo byłoby po mojemu.
Ale ona przez lata by była nieszczęśliwa, i każdego dnia zadawałaby sobie pytanie czy
warto.

I do ciężkiej cholery. Baby. Nie walczcie o związek z chłopem który was nie chce. To taka wasza wersja gwałtu. Na siłe nic się nie załatwi. Chyba że tak wielki w was strach że żaden inny was nie zechce.

gość Przykro mi, że musiało Cię to spotkać. Sama jestem narzeczoną i serce by mi pękło, gdybym została tak potraktowana. Nie znam sytuacji, nie wiem, jak Twój partner zapatrywał się na nadchodzący ślub, ale skoro podarował Ci pierścionek zaręczynowy , to musiał wiedzieć,że prędzej, czy, później doprowadzi to do ślubu.Nie powinnaś odpuszczać, bo po 5 latach wspólnego życia, planów, nadchodzącego ślubu- jest Ci winien wyjaśnienia. Nie odpuszczaj i koniecznie się dowiedz, o co mu chodzi. Nawet, jeśli miałabyś chodzić pod jego drzwi codziennie, należą Ci się wyjaśnienia, a on niech wsadzi sobie te jego " kiedyś Ci wyjaśnię, nie mam siły na nasz związek" w cztery litery. Trzymam za Ciebie kciuki,kochana!
i tak mamy my kobiety ze od razu nam serca pekaja.....a ja wiem,ze nie ma nic gorszego jak facet widzi nasza rozpacz..tym bardziej nie ma skrupulow..ale....jak widzi w nas sile,ze radzimy sobie i zachowujemy sie tak jakby nic sie nie stalo ....jest w kropce,zdziwiony...bo oczekiwal fontanny lez,i zatrzymywania go na sile...facet moze wszystko jesc ale wiedziec i widziec wszystkiego nie musi..

Reklama

gość Dlaczego współżycie seksualne poza małżeństwem niszczy miłość?

Pan Bóg objawia nam, że seksualne współżycie ma być „językiem miłości”, który wyraża bezinteresowne, całkowite, płodne i na zawsze oddanie siebie osobie współmałżonka. Ten „język miłości” we współżyciu seksualnym powinien równocześnie przekazywać miłość samego Boga. Może to się dokonywać w całej prawdzie tylko w sakramentalnym związku małżeńskim.

Miłość to coś nieskończenie większego i głębszego aniżeli moc uczuć i namiętności związanych z pociągiem seksualnym. Miłość jest decyzją dobrowolnego poświęcenia się siebie dla najwyższego dobra ukochanej osoby, z gotowością złożenia daru z siebie dla niej – daru całkowitego, wyłącznego i płodnego. Tylko w sakramencie małżeństwa akt seksualny będzie przekazywał miłość Boga, będzie znakiem sakramentalnym obecności Chrystusa, momentem stawania się „jednym ciałem” we wzajemnej miłości małżonków. Współżycie seksualne jest specyficznym rodzajem „mowy”, która powinna zawsze przekazywać prawdę. Jeżeli kobieta i mężczyzna współżyją poza sakramentem małżeństwa, wtedy przekazują sobie kłamstwo i duchową śmierć, gdyż łamią Boże przykazanie „nie cudzołóż”. Poprzez współżycie seksualne mówią, że należą do siebie całkowicie, wyłącznie i na zawsze, ale ta ich „mowa” ciała jest wzajemnym okłamywaniem się, gdyż nie złożyli sobie przysięgi małżeńskiej, która gwarantuje, że jest to dar całkowity i na zawsze. Sakrament małżeństwa jest bezwzględnie konieczny do tego, aby współżycie seksualne mogło wyrażać prawdę o miłości i było źródłem wzajemnego uświęcenia. W chwili wypowiadania przysięgi małżeńskiej, dzięki mocy Ducha Świętego, następuje całkowita przemiana kobiety i mężczyzny. W tym momencie stają się dla siebie żoną i mężem. Mocą samego Boga zostają zjednoczeni tak mocną sakramentalną małżeńską więzią, że rozerwać może ją tylko śmierć jednego z nich.

Jeżeli chłopak i dziewczyna są pełnoletni i dojrzali, kochają się wzajemnie i pragną wyrażać swoją miłość poprzez współżycie seksualne, to jest to znak, że mają zostać małżeństwem. Wtedy do czasu złożenia przysięgi małżeńskiej rezygnują ze współżycia seksualnego, aby nie niszczyć tego ogromnego skarbu, jakim jest ich wzajemna miłość. Tylko Pan Jezus w sakramencie małżeństwa daje prawo do wyrażania wzajemnej miłości poprzez „mowę” ciała we współżyciu seksualnym. Jeżeli chłopak i dziewczyna współżyją przed ślubem, to znaczy, że nie rozumieją znaczenia seksu i małżeństwa. Wyrządzają sobie straszną krzywdę, zadając śmierć miłości.
gosciu..wiesz jaki kij wlozyles w mrowisko??? czekaj bo zaraz wyleja ci na glowe pomyje calego swiata

Amazonka87654321][cytat kogo=gość
gosciu..wiesz jaki kij wlozyles w mrowisko??? czekaj bo zaraz wyleja ci na glowe pomyje calego swiata
to już wiemy jak się sprawy mają: ludzkość wyginęła ok.10tys.lat temu, no bo przecież wtedy ślubów nie było, Chrystusa nie było.. to w takim razie kim my jesteśmy bo napewno nie ludźmi?

Wiecie co? Jeśli ktoś kocha Boga i chce żyć z Nim w zgodzie, to nie powinien mieć klapek na oczach i ślepo wierzyć w to, co mówi kościół. Powinien przeczytać Pismo... ale takie normalne a nie jakiś przekład z łaciny- a jak wiadomo Pismo po łacinie samo w sobie jest przekładem. I tak właśnie mogło dojść do błędów w przekładzie. To samo ma się do tego, że ludzie chodzą do kościoła bo można sobie pod nim postać i pogadać z kumplami, albo poobserwować jak kto jest ubrany..alb też ludzie nie chodzą, bo nie lubią księdza... ale to przecież LUDZIE a gdzie tu miejsce dla Boga? Kolejna rzecz- przykazania kościelne... i przekonania o sexie przed ślubem... większość tych rzeczy jest wymyślona przez człowieka! Powinniśmy słuchać nie tego, ale tego, co mowi nam Bóg. Jak? Zachować otwarty umysł i serce. Przeczytać wszystkie znane nam pisma, ewangelie, apokryfy, zaznajomić się z tematem- co mówią na te tematy uczeni, poznać historię ich znalezienia- to nam pozwoli samodzielnie stwierdzić co jest prawdą a co nie. Nie można wierzyć w to, co nam każą... nie można mieć klapek na oczach!
A Ani współczuję. Nie zapomnisz szybko... może nawet nigdy... ale nie trać nadziei- gdzieś jest człowiek przeznaczony Tobie- tylko po prostu jeszcze się nie poznaliście.:) trochę nadziei i głowa do góry. Nie patrz na siebie jak na przegraną. Bądź silna. Zrób się na bóstwo, załóż super bieliznę stań przed lustrem i powiedz sobie prosto w oczy- "To ja wygrałam! A ty stchórzyłeś! Jestem zajebistą kobietą i ty się nigdy o tym nie dowiesz! Nigdy nawet nie poczujesz jak wiele straciłeś!" - zobaczysz- od razu poczujesz się lepiej!!!

Napisał(a): Gość -

LUDZIE!!!!!!!!!!!
Co Wy wszyscy o tym seksie???!!!!!!!!!!!!!!!
Jeszcze raz wróciłam do pierwszej strony i przeczytałam post autorki.....
Ona pisze o pięcioletnim związku a nie o bzykaniu !
Czy Wy to wszyscy macie dar jasnowidzenia??????
Dziewczyna prosi o radę , a nie o kazanie!!!
Jeśli we wrześniu miała brać ślub, to podejrzewam że nauki przedmałżeńskie ma już zaliczone!
:)))

bodzik1 LUDZIE!!!!!!!!!!!
Jeśli we wrześniu miała brać ślub, to podejrzewam że nauki przedmałżeńskie ma już zaliczone!
bo tu wszystko się z seksem kojarzy.Potem pojawiają się wyzwiska i głupie teksty , połowa piszących tu anonimowa wyżywa się na na autorach postu, bo tak im łatwiej wyładować na kimś swoje frustracje.

renee
bo tu wszystko się z seksem kojarzy.Potem pojawiają się wyzwiska i głupie teksty , połowa piszących tu anonimowa wyżywa się na na autorach postu, bo tak im łatwiej wyładować na kimś swoje frustracje.
A jeszcze się zaczną o wyznania kłócić.......:D:D:D.

bodzik1
renee
>>Czyli ludzie z wysoką kulturą osobistą))))))))))))))nie

A jeszcze się zaczną o wyznania kłócić.......:D:D:D.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • hiv zostawil mnie
  • rzucil mnie parę dni przed ślubem
  • Zostawilam wszystko forum
  • zostawił mnie przed ślubem
Do góry strony: zostawił mnie przed ślubem