13
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń127
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +0
13 ppt ?

Zostawił mnie w 5 miesiącu ciązy czy wróci ? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zostawił mnie w 5 miesiącu ciązy czy wróci ?

Napisał(a): kara8012 -

mój partner z którym planowałam dzidziusia jestem juz w 5 msc a on nas zostawił tydzien temu od tamtej pory sie nie odzywa policja założyła mu niebieską kartę i ostrzegli go że nie moze sie ze mna kontaktowac bo gdy policja sie dowie to go zamkną co mam robić kocham go powiedział przez kogoś ze w sprawie dziecka sie skontaktuje ponoc chodzi smutny w pracy :( nie wyobrażam sobie życia bez niego kocham go ponad zycie :(
INTERIA.PL

Re: Zostawił mnie w 5 miesiącu ciązy czy wróci ?

Napisał(a): Lilith1 -

kara8012 za to ze by łagresywny moja droga
Trzeba było od razu napisać o "łagresji", to zmienia obraz, ale wątpliwości i tak zostają...

Dla dobra Twojego i dla dobra dziecka będzie lepiej gdy prostacki damski bokser zostanie odsunięty. Pozwolić siebie poniżać w imię miłości (?) to głupie wyjście. Ta miłość (?) w jednej chwili przerodzi się w nienawiść w miarę puchnięcia podbitego oka, ze wzrostem ilości wybitych zębów i zepchnięć ze schodów. W końcu w ruch pójdzie nóż, siekiera i co tam pod rękę się nawinie i miłość (?) już niczego nie będzie chciała przezwyciężyć.

Taki los Tobie się marzy?

Napisał(a): ~kaja -

Dziękuj bogu,że poszedł w cholerę.Po co ci agresywny facet! Będzie cię lał,a dziecko będzie się temu przyglądać !Takiej chcesz przyszłości??
Jak pisze jakaś kobieta,że kocha faceta który jest agresywny,to ręce mi opadają...nad głupotą takiej kobiety.

Napisał(a): Gość -

Lilith1 Tia... odszedł i za to Policja założyła niebieską kartę. Najpierw zorientuj się za co ta karta bywa zakładana, a potem ściemniaj.
Czyżbyś wyczuwała ten swąd przepalanych obwodów pracowników, bo dochody z reklam drastycznie spadły ? :P

Napisał(a): Sikorsky -

Lilith1
kara8012 za to ze by łagresywny moja droga
Trzeba było od razu napisać o "łagresji", to zmienia obraz, ale wątpliwości i tak zostają...

Dla dobra Twojego i dla dobra dziecka będzie lepiej gdy prostacki damski bokser zostanie odsunięty. Pozwolić siebie poniżać w imię miłości (?) to głupie wyjście. Ta miłość (?) w jednej chwili przerodzi się w nienawiść w miarę puchnięcia podbitego oka, ze wzrostem ilości wybitych zębów i zepchnięć ze schodów. W końcu w ruch pójdzie nóż, siekiera i co tam pod rękę się nawinie i miłość (?) już niczego nie będzie chciała przezwyciężyć.

Zdjęcie

Taki los Tobie się marzy?
Nie jedna w takim lub podobnym stanie w sądzie zezna, że spadła ze schodów. Tak to jest już z tymi kochającymi 'za zabój' kobietami.

Napisał(a): Lilith1 -

Guest
Lilith1 Tia... odszedł i za to Policja założyła niebieską kartę. Najpierw zorientuj się za co ta karta bywa zakładana, a potem ściemniaj.
Czyżbyś wyczuwała ten swąd przepalanych obwodów pracowników, bo dochody z reklam drastycznie spadły ? :P
Od jakiegoś czasu zalatuje spalonymi stykami. Intensywniej od momentu jak nam "ułatwili" poruszanie się po forum, a efektem coraz więcej reklam. To już wiemy co Admminka miała na myśli pisząc o trwających "pracach" :P

Napisał(a): WednesdayTEN -

kara8012 Zostawił mnie w 5 miesiącu ciązy czy wróci mój partner z którym planowałam dzidziusia (...)
Nieskomplikowana zanęta, ale z racji tego, że w fabryce mam nieplanowany przestój, to odpowiem na ową zanętę...

Ty planowałaś dzidziusia, a on najwyraźniej nie planował :>

Napisał(a): Jojeczko -

To zniknął czy nie? Bo z posta wynika, że chodzi do pracy, czyli nie zniknął, tylko najwyraźniej cie unika, ale może źle zrozumiałam, bo forma wypowiedzi niestety daleka od idealnej i ciężko jest zrozumieć, o co chodzi. Błędy składniowe, logiczne, stylistyczne... mówić ogólnie, pisownia jak z podstawówki. Może wyjaśnienie?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zostawił mnie w 5 miesiącu ciązy czy wróci ?