95
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń6 tys.
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +6
95 ppt ?

Zrobiłabyś sztuczne piersi dla swojego faceta? (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zrobiłabyś sztuczne piersi dla swojego faceta?

Napisał(a): Gość -

Drogie Panie,
przeczytałam kiedyś, że panowie chętnie finansowaliby taką operację dla swoich partnerek - aż tak uwielbiają duży biust :)
Ale czy sztuczne piersi naprawdę są bardziej atrakcyjne niż piersi naturalne?
Czy tylko o wielkość tu chodzi?
Zrobiłybyście sobie taką operację, gdyby Wasz facet o to poprosił i postanowił to nawet sfinansować?

Załączniki:
INTERIA.PL

Re: Zrobiłabyś sztuczne piersi dla swojego faceta?

Nigdy nie powiększyłabym sobie piersi-tym bardziej na życzenie faceta i oferty sfinansowania . To jest moje ciało i do mnie należy decyzja.Skoro widzi u kobiety tylko duży biust to za oferowane pieniądze niech podda się zabiegowi powiększenia liczby szarych komórek.

Napisał(a): Tris -

Nie!!!!!
Gdyby facet mi coś takiego zaproponował, to byłby już dawno bez kobiety....., skoro nie akceptowałby mnie taką jaką jestem, to niech szuka sobie innej, którą zaakceptuje.

Szokują mnie faceci którzy wolą dotykać silikonu i jeszcze się tym podniecać - istnieją tacy? Po co im kobieta, przecież w sex-shop mogą kupić takie nadmuchiwane lalki - no tak, ale z taką nie pogadasz.

Napisał(a): xenia11 -

to w zasadzie zależy od wielu czynników, czyli między innymi zażyłości między mną a partnerem który by mi to nazwijmy to "zasugerował" czyli nie zrobiła bym tego dla pierwszego lepszego chłopaka z którym byłam, ale gdyby zależało na tym mężowi którego mam to inna sprawa,
nie mniej nie powiększyła bym biustu gdyby jedynym powodem była zachcianka mojego mężczyzny owszem nie wykluczam, że zrobiła bym to widząc zmiany moich piersi czy też mając je małe co mnie by przeszkadzało, a mój świadomy tego facet by mnie w tej decyzji popierał .
inna sprawa to jakość związku: no cóż, dla mnie jeśli jest się z kimś kogo się z wzajemnością naprawdę kocha to po pierwsze nie oznacza to, że nie można stwierdzić, że wolało by się by miał coś innego (by kobieta miała większy biust, czy by mężczyzna miał szare a nie zielone oczy, by ktokolwiek z pary miał mniejszy brzuch czy był tęższy lub odwrotnie szczuplejszy) ale tak naprawdę ,związku w którym jest prawdziwa miłość nie zepsuło by moim zdaniem ani sugestia partnera by kobieta zrobiła taką operację- bo ma ją akceptować, a to nieco tak jakby koniec związku miało oznaczać sugerowanie by mąż czy partner schudną, ani też odmowa takiego zabiegu przez kobietę bo jeśli ją kocha to przecież wytrzyma dla niej, z jej małym piersiami, i nawet jeśli pragnie zmiany to jakoś zaakceptuje jej brak.

Napisał(a): WednesdayTEN -

Lampart Szokują mnie faceci którzy wolą dotykać silikonu (...)
Przecież ten silikon nie jest na wierzchu :P A poza tym, augmentacji można dokonać również za pomocą własnego tłuszczu pobranego z depozytów tłuszczowych w okolicy bioder czy z zadka. I co wówczas? Wszak to nie silikon :>

Napisał(a): Maandragora -

mam znajomych- On i ONa - para. Ona jest ,, pienknom blondynkom '' on zapatrzonym w siebie adonisem. On uwielbia się chwalić swoją urodziwą dziewczyną.. i jak tylko są w tłumie..zawsze podkreśla że to ,,JEGO '' dziewczyna.. poza spotkaniami traktuje swoją piękność jak ściereczkę.
Oczywiście wmawia jej ,że ma za małe piersi.. bo przecież kumple by się bardziej ślinili na jej powiększony biust .
Ale.. jej mózg jeszcze walczy.. :))) nie poddaje się namowom

właśnie taki typ facetów moim zdaniem namawia swoje partnerki na powiększenie piersi.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zrobiłabyś sztuczne piersi dla swojego faceta?