8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń98
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +-23
8 ppt ?

Zupy niskokaloryczne i tanie, zaczynam dietę (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zupy niskokaloryczne i tanie, zaczynam dietę

Napisał(a): Gość -

Hej :) Dziś zaczynam dietę, kto się do mnie przyłączy? Postanowiłam codziennie na obiad jeść niskokaloryczne zupy! Znalazłam przepis na dzisiejszy obiad tutaj:http://dojrza(...)e-zupy/ a jutro zrobię kapuśniak :) Ma ktoś pomysły na inne zupy? Byle nie na bazie tłuszczu i bez śmietany, mają być dietetyczne!
INTERIA.PL

Reklama

Re: Zupy niskokaloryczne i tanie, zaczynam dietę

Napisał(a): Gość -

ja ostatnio w multicookerze robiłam warzywną zupę fitness, według ich książki kucharskiej, bardzo dobra wyszła, no i szybciutko :) U Chodakowskiej w książce widziałam jeszcze zupę z dyni, chyba nie było w niej śmietany, także też by się zdała na dietę ;) Zresztą ona w swoich książkach tylko ma dietetyczne przepisy :P

Reklama

Napisał(a): ~Agata1998 -

Na portalu wygodnadieta.pl jest oferta diety pudełkowej na której ja jestem od paru tygodni. Codziennie rano dostaję zestaw posiłków bezglutenowych na cały dzień. Prosta, zdrowa i wygodna rzecz jak dla mnie. Dużo jestem w pracy, nie mam czasu ani ochoty na gotowanie obiadów w domu, także dla mnie takie pudełka są optymalne.

Reklama

Napisał(a): WednesdayTEN -

~Agata1998 Na portalu ************.pl jest oferta diety pudełkowej na której ja jestem od paru tygodni (...) Prosta, zdrowa i wygodna rzecz (...)
Kluczowe w tym temacie jest słowo TANIE a dieta pudełkowa raczej tego nie wypełnia, bo jeśli przykładowo oferta (które reklamę widziałem) za dietę pudełkową w niedużym mieście wynosi od 38 PLN/dzień, to raczej tanio to nie jest.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zupy niskokaloryczne i tanie, zaczynam dietę