76
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +47
76 ppt ?

Zus nie przyznał mi renty rodzinnej (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Zus nie przyznał mi renty rodzinnej

Napisał(a): ~Kaja -

Jestem wkurzona ,nie przyznali tylko dlatego,że szkoła językowa do której chodzę nie posiada jakiegoś statusu..
Inni udają chorych i ZUS wypłaca im renty albo 500plus rodzinom gdzie kasa idzie na fajki i alkohol a mi nie dali renty,gdzie moja mama PRACOWAŁA przez X lat i odprowadzała składki,płaciła podatki,I Jako dziecko póki się ucze mam prawo do pobiernia renty do ukończenia 25rż...A ludzie nie pracują ,nie pracowali i mają kase z 500plus, Gdzie ja chce sie dokształcic,nauczyc jezyka,mam wykupione godziny lekcyjne,poziom jaki chce osiągnąc..a tu odmowa,nie ukrywam ,że ta renta byłaby dla mnie duzym ułtawieniem...Gdzie tu sprawiedliwosc? :[

INTERIA.PL

Re: Zus nie przyznał mi renty rodzinnej

Napisał(a): ~gość -

~jumar70 W patriotycznej katolickiej polsce musi być wspierany margines społeczny i tak się robi . bo ciemnota to fundament wiary katolickiej. Nic nie wiem ale wierzę.
Nie zauważyłeś, że ciemnota jest inteligentniejsza od ciebie i nie pisze takich bzdetów jak ty ? nadal uważasz się za inteligentnego ? napisz kto ci taki kit wcisnął i dał certyfikat na twoją normalność, zgłoszę go do Nobla.

Napisał(a): Kajetana -

Przecież musisz się uczyć, żeby pobierać rentę a szkoła językowa nie ma statusu szkoły czy studiów. To tylko kurs. Wiedza o tym nie jest niczym nadzwyczajnym i leży w twoim interesie. Nikt nie będzie dawał ci kasy za nic nierobienie, jeśli jesteś zdrowa i pelnoletnia.

Napisał(a): ~hihi -

~jumar70 W patriotycznej katolickiej polsce musi być wspierany margines społeczny i tak się robi . bo ciemnota to fundament wiary katolickiej. Nic nie wiem ale wierzę.
A dowiedziałeś się wreszcie czy P.Bóg istnieje? Inteligentni ludzie myślą i czują P.Boga a ty ciągle chcesz Go macać. Jak nie pomacasz to nie nie uwierzysz:)))

Napisał(a): AJ1994 -

Polecam Tobie zapisać się do szkoły COSINUS. Szkoła wydaje zaświadczenia, które ZUS uznaje i wypłaca rentę rodzinną. Nauka jest bezpłatna, zajęcia są dobrze rozłożone, na pewno pogodzisz je ze swoją szkołą językową. W ofercie szkół jest dużo kierunków, na pewno wybierzesz coś, co przy okazji wzbogaci Twoją wiedzę i przyda się w życiu (BHP, rachunkowość...) albo może rozwiniesz hobby? (dekorator, florysta, kosmetyczka...). Poświadczam swoim doświadczeniem, że zajęcia są profesjonalne, praktyczne, solidne, kadra doświadczona i dobrze wykształcona (specjaliści w swoim fachu), a przy tym wszystkim naprawdę mało obciążajace (nauka w wybrane weekendy). Polecam i zachęcam do zapoznania się z ofertą!

Napisał(a): prac124 -

W nazwie. W nazwie dziecko masz "Sprawiedliwość" i w nazwie masz "Prawo". Tylko w nazwie. niby czemu miałabyś dostać rentę rodzinną skoro budżet potrzebuje duuuuużo pieniędzy na obietnice przedwyborcze. Ty i Twoje potrzeby wcale się nie liczą.
Szybko skończ język i jeżeli nikt Cię tu nie wiąże, znikaj z tego kraju skazanego na likwidację.

Napisał(a): chrzanzbych -

----Patriotyczno -katolicka Polska to nie margines ale ;; elity w gumiakach ;;;to oni wymuszaja na narodzie spedy uliczne zwane demonstracjami .

Napisał(a): ~smile -

Witaj w bagnie rządzonym przez pis, gdzie logika to czysta abstrakcja... Ceny galopują do góry, wchodzą kolejne zakazy i nakazy, za rok nawet nie będziemy mogli zachomikować paru dni urlopu na czarną godzinę. Jak tak dalej pójdzie, niedługo wprowadzą pewnie zakaz wychodzenia z domu po 21:00, na ścianach będziemy musieli wieszać portrety wodza, a internet będzie wyglądał jak ten w KRLD... Za rok wybory, mamy wszyscy szansę coś zmienić.

Napisał(a): ~smile -

~gość Dlaczego pracownik ZUS nie poinformował młodej osoby co ma uczynić aby otrzymać tą należną rentę rodzinną, nie wszyscy są onibusami.
Bo oni tam przychodzą na 8 godzinek posłuchać plotek, pomalować pazurki i napić się kawki, a nie przejmować się jakimiś petentami.

Napisał(a): ~123 -

Przede wszystkim składam kondolencje z powodu utraty rodzica .Ale do rzeczy- renta rodzinna ma za zadanie zapewnić środki finansowe dziecku, które nie pracuje bo jest niepełnoletnie lub nie zakończyło edukacji. Z założenia rentę przyznaje się osobom powyżej 18 roku życia, aby mogły zakończyć podjętą ścieżkę edukacji (ukończyć szkołę średnią i ewentualnie podjąć po niej i ukończyć studia). Ty tą edukację zakończyłaś a teraz się tylko dokształcasz (każdy się musi dokształcać, i to praktycznie przez całe życie)- możesz pracować więc dlaczego wyciągasz rękę po rentę? A panie w ZUS nie muszą Cię informować co masz zrobić żeby tą rentę dostać- bo to jest mylenie przyczyny ze skutkiem. Przyznanie renty jest skutkiem utraty rodzica w trakcie trwania edukacji- a nie pójście do "odpowiedniej szkoły" jest skutkiem chęci otrzymania renty.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Zus nie przyznał mi renty rodzinnej