190
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń12 tys.
  • Odpowiedzi55
  • Ocen na +26
190 ppt ?

Związek z żonatym mężczyzną (56)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Związek z żonatym mężczyzną

Napisał(a): ~Mariolka -

Mój mężczyzna jest żonaty. Dać mu szansę?
Poznałam go 2 miesiące temu na imprezie u znajomych. Świetnie nam się rozmawiało, okazało się, że mamy wiele wspólnych zainteresowań i tak od słowa do słowa zaprosił mnie na randkę. Najpierw pierwszą, potem drugą. To był kosmos! Czas upływał nam tak szybko, było tak przyjemnie. Mogłam rozmawiać z nim o wszystkim: od najmniejszych pierdół po ważne, życiowe tematy. On powiedział, że daję mu radość, jestem jego promyczkiem w tej szarej, smutnej codzienności. Dodał, że już dawno nie czuł się taki szczęśliwy, naładowany pozytywna energią. Ja miałam tak samo. W dniu naszych spotkań już od rana byłam naładowana pozytywną energią.
Wszystko się jednak zmieniło, gdy na ostatnim spotkaniu wyznał mi, że jest żonaty. Dodał, że związek ten jest tylko czymś formalnym, że ich uczucia już dawno wygasły i od roku nawet nie mieszkają razem. Mimo to, żona nie chce mu dać rozwodu, ponieważ jest to sprzeczne z jej katolickimi poglądami.
Co powinnam zrobić w tej sytuacji? Czy dać mu szansę? Powiem szczerze, że był to dla mnie szok. Czy związek z żonatym mężczyzną ma sens?

Re: Związek z żonatym mężczyzną

Napisał(a): ~Mariolka -

~gość Zależy, czego oczekujesz.
Jak miłych spotkań czy seksu to ma sens.
Jak trwalszej relacji to już niekoniecznie.
On chce ze mną stworzyć związek. Jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi, dobrze nam razem. Widzę, że on traktuje mnie poważnie. Chciałabym czegoś więcej. Dlaczego uważasz, że to nie ma sensu?

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Facet -

Zostaw go, bo łże jak pies. Nie ma czegoś takiego jak "nie dam ci rozwodu". Małżeństwo to nie niewola. Składasz pozew o rozwód i ten rozwód dostajesz, niezależnie od tego, czy druga strona tego chce, czy nie. Warunkiem jest zanik więzi fizycznej, emocjonalnej i gospodarczej. Tyle. Nie kocha jej, nie spał z nią od min. 6 miesięcy i ma osobne konto i sam się utrzymuje. DOSTAJE ROZWÓD na pierwszej sprawie.

Reklama

Napisał(a): ~Ginevra -

Mylisz pojęcia. "Mój mężczyzna jest żonaty"- widzisz, skoro jest żonaty to nie jest twój. Jeżeli tylko formalnie jest żonaty to niech się rozwiedzie i układa sobie życie na nowo z tobą. Tylko coś mi się wydaje, że wcale mu niepilno do tego. Gadka że żona nie da mu rozwodu jest bajką- jest rozłam w małżeństwie jest rozwód. Znam dwa przypadki gdzie rozwód był orzeczony już na pierwszej rozprawie choć druga strona tego nie chciała. Przemyśl wszystko, byś potem nie żałowała.

Napisał(a): ~pomorzanin -

~as1 nie interesują mnie dylematy puszczalskich !!
Z jakiego powodu wyzywasz kogokolwiek? Czy w twoim zakłamanym świecie, nie można przejść koło innej osoby i jej nie oceniać, czy tez zbluzgać? Takie to polskie, czysto katolickie podejście do bliźniego. Jeżeli czuja się razem wspaniale i miałoby to trwać nawet krótki okres to warto, dlaczego, a no dlatego, iż nasze życie nie jest łatwe i mało w nim wspaniałych rzeczy i choćby dlatego. Sam doświadczyłem zdrady ze strony żony, on także był w związku i co z tego po roku się rozstali, dalej jesteśmy razem dla dzieci. Staramy się je wychowywać razem, tak aby jak najmniej odczuły to co się stało, ale pomiędzy nami miłości już nie ma, czasami seks dla seksu - fizyczność. Jeżeli spotkam inna osobę, taką która zaakceptuje sytuację i będzie nam dobrze, to wejdę w relacje, jednak nic na siłę i z całą pewnością nie na złość mojej obecnej żonie, ponieważ nie o to chodzi.

Napisał(a): ~pomorzanin -

~Mariolka
~gość Zależy, czego oczekujesz.
Jak miłych spotkań czy seksu to ma sens.
Jak trwalszej relacji to już niekoniecznie.
On chce ze mną stworzyć związek. Jesteśmy wspaniałymi przyjaciółmi, dobrze nam razem. Widzę, że on traktuje mnie poważnie. Chciałabym czegoś więcej. Dlaczego uważasz, że to nie ma sensu?
Mariolka, próbuj, jednak sama ponosisz ryzyko ewentualnych konsekwencji, ale skoro uważasz, iz warto to walcz. Ludzie nie są niewolnikami innych i maja prawo do szczęścia jak i konsekwencji z tym związanych. Jeżeli uważasz, ze chcesz tego, to walcz o związek, nawet na chwilę. Nie patrz na opinie tych małostkowych ludzi, którzy na w dzień prawią morały, a wieczorem wracając do domu myślą jak i komu dogryźć, w kogo uderzyć, kogo opluć. Seks jest świetny, radość z życia także, ale raczej nie liczyłbym na stały związek z żonatym mężczyzną. Moja żona także spotykała się z żonatym mężczyzną i wydawało jej się, że on interesuje się wszystkim tym co ona (mam korespondencję pomiędzy nimi) wszystko pięknie do pewnego czasu, aż jej oczekiwania wobec ich związku stały się nieakceptowalne dla niego, bo ma żonę i dzieci. Skończyło się rozstaniem, naszymi kłopotami i dużym bałaganem.

Napisał(a): ~BARBA -

zorientuj się czy jest tak jak mowi bo może sie okazać że mieszka z żoną mają dzieci a ty jesteś tylko do zaspokajania jego fantazji, że dobrze ci się z nim rozmawia to normalne ,tacy faceci co szukają okazji żeby się zabawić wiedzą jak czarować.Zanim dasz się uwieść dobrze się zorientuj co i jak by nie zmarnować paru lat czekając na rozwód o ile kiedyś nastąpi,rok nie mieszkają i nie ma rozwodu to już podejrzane.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Związek z żonatym mężczyzną