60
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi49
  • Ocen na +-12
60 ppt ?

Związek ze starszym facetem (50)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Związek ze starszym facetem

Napisał(a): Ilona001 -

gość
gość Wiek się nie liczy gdy ludzie dopasują się pod względem charakteru, upodobań, stylu życia, a także pod względem fizycznym.
I będą pielęgnować uczucie, dbać o związek.
zgadza się...tyle,że biologii nie zmienisz,natura upomni się o swoje prawa...sorry,taka jest rzeczywistość i trzeba mieć tego świadomość by się przykro nie rozczarować,nie skrzywdzić siebie i kogoś...trochę wyobrażni nie zaszkodzi;)
Co masz na myśli pisząc "biologii nie zmienisz, natura upomni się o swoje"?
INTERIA.PL

Napisał(a): gość -

Ilona001
gość
gość Wiek się nie liczy gdy ludzie dopasują się pod względem charakteru, upodobań, stylu życia, a także pod względem fizycznym.
zgadza się...tyle,że biologii nie zmienisz,natura upomni się o swoje prawa...sorry,taka jest rzeczywistość i trzeba mieć tego świadomość by się przykro nie rozczarować,nie skrzywdzić siebie i kogoś...trochę wyobrażni nie zaszkodzi;)
ograniczenia zdrowotne wynikające z upływu czasu,związane z wiekiem,choroby czy inne niepełnosprawności bo drugi człowiek to nie zabawka by można było się pobawić i odstawić czy zmienić, jak nie spełnia wymagań...niestety

gość
Ilona001
gość
ograniczenia zdrowotne wynikające z upływu czasu,związane z wiekiem,choroby czy inne niepełnosprawności bo drugi człowiek to nie zabawka by można było się pobawić i odstawić czy zmienić, jak nie spełnia wymagań...niestety
ucięło posta...kończę...niestety sporo osób ulega takiemu stylowi życia

Reklama

Napisał(a): Gość -

qwamac
Ilona001 Fajne są znajomości ze starszymi facetami. Nie mam nic przeciwko różnicy 10-15 lat. Mam wrażenie, że obecnie jest coraz więcej takich związków. Jest jakaś fajna "chemia" między młodszą kobieta, a starszym od niej mężczyzną. On poważniejszy, elokwentny, bardziej odpowiedzialny, doświadczony i przez to mądrzejszy. Przy nim krucha, delikatna, wesoła kobietka. Takich dwoje może w sobie znaleźć dużo fascynacji i spełnienia.

Pozdrawiam.
tjaaaaaaa
byłem z jedną 12 lat młodszą
katastrofa!
pusty łeb!
do tego 4 lata nie mogłem się uwolnic!
nawiedzała prześladowała i nawet groziła....
nigdy więcej cycatych pustaków!
To chyba małolate musiałeś złowić jakąś... sam sobie jestes winny

Witajcie Panie i Panowie. Powiem krótko, każdy z Was pieprzy tu na ten temat tylko nikt z was pupą nie rusza. Każdy radzi a żaden nie ma doświadczenia w tej sprawie. Mam 59 lat, do tej pory zdecydowany kawaler z wyboru. Dobra swoją prace i firmę,dom, mieszkam sam w 250 m2, mam ponad 5,5 tys. na miesiąc lekko. Żyje jak żyje. Odbiła mi kiedyś palma i zapisałem się dla powiedzmy dla drobnych jaj, do serwis dla samotnych pod tytułem, sympatia.pl. I cóż się stało, normalna rzecz. Znudziły się już panienki w przekroju 18/50 lat, nudy na pudy, wiec wylądowałem tam z samej ciekawości. Jakie było moje zaskoczenie, ile to kobiet w wieku "produkcyjnych płciowo" jest w dobie Internetu nieszczęśliwych, głowa boli? Stworzyłem portret dziada, biedaka, bezdomnego a może jeszcze gorzej dla sprawdzenia czy będzie atrakcja czy nie.I jakie było moje zaskoczenie, gdy na ten profil odpisały trzy dziewczyny 25,35,18 lat. W pełni świadomie szukające miłości. Sex był na dalekim miejscu zgodnie z moimi życzeniem.18 Odpadła w przed biegach, 25 po dłuższym namyśle i mojej perswazji żeby sobie nie marnowała życia z bezdomnym itd. Na placu boju pozostała twardo 35. Tak mnie ona zafrapowała swoja postawa, inteligencja i uroda, ze złapałem się za głowę, co ja robię, toż to człowiek a ja tu sobie żarty z jej uczuć od pierwszego spojrzenia robię. Przestałem, ale nie odpuszczała. Postanowiłem trochę popisać żeby się dowiedzieć więcej osobie.Trwało to może pół roku może więcej. Wpadłem ja po "uszy", teraz mnie zaczęło to interesować i na tym zależeć. Byłem ciekaw reakcji w realu. Spreparowałem dom, ruinę i smród i ubóstwo, z myślą jak to zobaczy to da nogę szybciej niz. Pani Szewińska na bieżni. Nic z tego, na 100% zależało jej na znajomości z wybranym facetem, facetem jej życia. Pomyślałem, że to jest nie możliwe. Rozpuściłem "psy" na zwiady od Samary po Warszawę i Lublin, kto to, co to i dlaczego na mnie nastaje. Okazało się, że jest czyta jak diament. Spotkalismy się parę razy jeszcze w tej "norze" i postanowiliśmy, że.............
Dziś żyjemy jak Pan Bóg przykazał, mamy troje dzieci, kochamy się jak Romeo i Julia, dzieli nas 25 lat różnicy. Miłość nie zna granic wiekowych, ważniejszy jest zgrany poziom inteligencja, potrzeb i ambicji a także jak w to ktoś wierzy takie cos drobnego LOS. Będę kończył, bo dale się nie mieszczę tu w tej rubryce. Jeżeli ktoś jest zainteresowany tym, co napisałem i potrzebuje pomocy, wspólnie pomożemy, pozdrawiam Bolesław. sonsiadka66@wp.pl . można pisać .!

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Związek ze starszym facetem