164
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń8 tys.
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +18
164 ppt ?

Życie bez seksu jest wspaniałe? (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Życie bez seksu jest wspaniałe?

Napisał(a): Gość -

W świecie przepełnionym seksem, w świecie, który oszalał na punkcie seksu – coraz więcej kobiet decyduje się na celibat. Dlaczego?
„Zrozumiałam, że byle jaki seks to jedna z bardziej smutnych i żałosnych chwil w życiu kobiety. Wreszcie przestałam się czuć jak tani, całodobowo dostępny towar w sklepie – mówi 30-letnia Agata, szefowa we wrocławskiej firmie PR, w celibacie od trzech lat.”
Rzeczywiście bez seksu, zwłaszcza byle jakiego jest lepiej? Kobiety twierdzą, że są w stanie robić coś dla siebie, działać efektywniej i kreatywniej, jeśli nie tkwią w różnego rodzaju relacjach seksualnych, które nie do końca je satysfakcjonują. A jak u was? Co o tym myślicie?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Życie bez seksu jest wspaniałe?

Napisał(a): Maandragora -

ZuzkaWW
Myślicie, ze to nie prawda?
seks to coś niesamowitego.. i ja.. nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez tej dziedziny ;))

Ty piszesz cyt ,, jeśli nie tkwią w różnego rodzaju relacjach seksualnych, które nie do końca je satysfakcjonują. '' koniec cytatu

- jeśli ktoś tkwi w takich relacjach to sex nigdy nie będzie dobry

Reklama

Napisał(a): misza55 -

mortis
Maandragora życie bez seksu to nie życie

a ta 30- letnia Agata to najwidoczniej dawała się na lewo i prawo i raptem ją sumienie ,,puknęło '' ;)))
nic na "P" też mi życie :P
Nie narzekaj zostaje jeszcze plucie :))

spon Wg klasyfikacji LGBTQA są to osoby aseksualne, które nie interesują się seksem w ogóle.
za cholercię nie wiem co to za klasyfikacja :) ale to chyba nie o to chodzi
autorka przytoczyła wypowiedź jakiejś kobitki ,cyt ,, Zrozumiałam, że byle jaki seks to jedna z bardziej smutnych i żałosnych chwil w życiu kobiety. Wreszcie przestałam się czuć jak tani, całodobowo dostępny towar w sklepie ''
padło słowo TOWAR - jak dla mnie wiele to znaczy .. :)))

mortis
Maandragora
gość Kto wczesnie zaczyna ten wczesnie konczy
eee..pomieszałeś/aś wszystko :))
to leciało tak : ,,nie ważne jak się zaczyna- ważne jak się kończy ''
;)
oj tam najważniejsze i tak jest... :P
Wideo
:))http://www.yo(...)Y7sGomU

coś mnie link nie włazi
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Życie bez seksu jest wspaniałe?