8
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń29
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +17
8 ppt ?

Życie coraz to cięższe. (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Życie coraz to cięższe.

Napisał(a): rafal333 -

Cyt:W grupie produktów żywnościowych najmocniej w sierpniu podrożały mleko, sery i jaja (o 5,5 proc., w tym jaja o 23,8 proc.), masło o 9,9 proc., , warzywa o 8,6 proc., mięso drobiowe (o 5,2 proc.) .
Wciąż utrzymuje się dość wysoka dynamika wzrostu cen związanych z mieszkaniem (wzrost o 2,1 proc.) oraz użytkowaniem mieszkania i nośników energii (wzrost o 2,4 proc.). Nieco wolniej, bo o 1,8 proc. w górę poszły ceny usług, ale w tej grupie dynamika była dość zróżnicowana. Usługi związane z rekreacją i kulturą podrożały o 2,6 proc., z turystyką krajową poszły w górę o 4 proc. (ceny turystyki zorganizowanej zagranicą spadły o 0,8 proc.). O 2,9 proc. więcej trzeba było płacić w restauracjach i hotelach.
Czytaj więcej nahttps://bizne(...)=chrome W Polsce żyje się coraz to gorzej ceny idą lawinowo w górę - zarobki stoją w miejscu lub spadają w dół. Jak wobec danych rzą mówi,że daje ludziom coraz to więcej i zarobki pną się w górę, czy można takie kłamstwa wpająć ludziom. Kto w to uwierzy ?
INTERIA.PL

Re: Życie coraz to cięższe.

Napisał(a): ~gość -

Bzdety pisać każdy może a rzeczywistość jest inna. Na dole są gazetki promocyjne więc dobrze przeczytać zamiast dawać link do bzdetu oczywiście puki możesz bo niedługo dzięki twojemu kochanemu PO już linku nie podasz.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Życie coraz to cięższe.