145
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi119
  • Ocen na +54
145 ppt ?

Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK ! (120)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK !

Napisał(a): ~Adam -

Panie BOŻE, przebacz nam naszego ziemskiego życia chwile: zwątpienia, załamania, czyli grzechu moc, bo jesteśmy tacy jakich nas tu na Ziemi swej Stworzyłeś. Dobro w nas tkwiące delikatnym biciem serc Wiernych Tobie znasz, bo tak, bo Ty Boże jesteś z nami zawsze, nie tylko w momencie modlitw, czy wspólnego biesiadowania duchowego w czas Nabożeństwa a w obliczu Opłatka - Hostii, czyli Ciała Pana Jezusa Chrystusa Twego Syna, która za nas umarł zamęczony na KRZYŻU przez barbarzyńców żydowskich, którzy nigdy nie uznali Mesjasza Jezusa za Zbawiciela ludzkości od grzechów, które ponownie ludzkość w sposób ideologiczny uprawia.

Dzisiejsza święta niedziela poświęcona jest przez Kościół pontyfikatowi biskupowi Krakowa i Rzymu Karolowi Wojtyle, a papieża św. Jana Pawła II. TVP-1 o godz. 9:30 transmitowała z jednego z dwóch wzgórz Łagiewnickich, z Sanktuarium św. Jana Pawła, II Mszę Świętą celebrowaną niezwykle dostojnie i pobożnie przez obecnego biskupa Krakowa ks. Marka Jędraszewskiego. Tytularnie nazwaną jako "XXI Dzień Papieski". Pomijam w opisie ten długi czas trwania św. Karola Wojtyły pobycie na stolcu papieskim z wielu powodów, bo jest ogólnie znany, a jak nie, to dostępny. Zawsze św. JPII trwał z Jezusem, otwierał drzwi świata ludzi dla naszej Wiary w Boga, trwał w długich a pięknych apostolsko podróżach po Kuli Ziemskiej zawsze wołając: NIE LĘKAJCIE SIĘ i JEZU UFAM TOBIE.

Dzisiejsza Ewangelia wg. św. Marka to co robić, aby osiągnąć "Życie Wieczne z BOGIEM". Pan Jezus ustami Ewangelisty dał wykładnie tych naszych marzeń, które mogą nastąpić, ale nie muszą po naszej śmierci. AMEN.

Ps. Jestem tu dzisiaj, bo taka była wola Pana Boga i tego jestem pewien.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.
INTERIA.PL

Re: Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK !

Napisał(a): rycerz -

Czołem, Bracie. Dobrze, że Cię widzę. Dobrze, że wyszedłeś z miejsca utrapienia i ze swej siedziby piszesz. Moc i siłę zbieraj, by walczyć piórem, by ogień krzesać na forum, ogień przebudzenia. Kłaniam nisko i pozdrowienia przesyłam .

Napisał(a): xyzt -

Dzień dobry ~Adamie :-)

Jak dobrze, że pojawiłeś się tutaj i tak pięknie napisałeś...

Wszyscy tu na pewno Ciebie wspierali cały czas.

Masz rację, wszystko jest w ręku Boga....
Zawsze trzeba mówić " Jezu - ufam Tobie" i " Boże, Ty się tym zajmij"....

Ufność to podstawa.... Wiara.

Za moment Koronka...

Po Koronce jeszcze dopiszę więcej.

Teraz dużo zdrowia Tobie ~Adamie życzę...
Pozdrówka.

Reklama

Napisał(a): ~Adam -

rycerz Czołem, Bracie. Dobrze, że Cię widzę. Dobrze, że wyszedłeś z miejsca utrapienia i ze swej siedziby piszesz. Moc i siłę zbieraj, by walczyć piórem, by ogień krzesać na forum, ogień przebudzenia. Kłaniam nisko i pozdrowienia przesyłam .
Niczym Zawisza Czarny, TY..........RYCERZU !

Ty również nie cofasz się przed głoszeniem Prawdy, tkwiącej w nas Wierzących w Pana BOGA.
Dzięki za pozdrowienia, za chwilę /15:00/ mam z TVP KORONKĘ z Kaplicy Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach /od siostrzyczek zakonnych/, później na chwilę położę ciało w pozycji poziomej i wrócę tu.
Pozdrawiam.

Z Linii AB w Krakowie - Adam.

Reklama

Napisał(a): Tematycznie -

xyzt Dzień dobry ~Adamie :-)

Za moment Koronka...

Pozdrówka.
Wierszem? Piórem? Klawiaturą?
Nie, zgodnie z naturą.

Napisał(a): Tematycznie -

Tematycznie

Za moment Koronka...

Pozdrówka.
Nie, zgodnie z naturą.
Załączniki:

Reklama

Tematycznie

Za moment Koronka...

Pozdrówka.
Nie, zgodnie z naturą.
Tak, jak umiem. Zawsze szczerze i tak, jak czuję wszystko....

EWANGELIA
Mk 10, 17-30
Słowa Ewangelii według Świętego Marka

Gdy Jezus wybierał się w drogę, przybiegł pewien człowiek i upadłszy przed Nim na kolana, zaczął Go pytać: «Nauczycielu dobry, co mam czynić, aby osiągnąć życie wieczne?»

Jezus mu rzekł: «Czemu nazywasz Mnie dobrym? Nikt nie jest dobry, tylko sam Bóg. Znasz przykazania: Nie zabijaj, nie cudzołóż, nie kradnij, nie zeznawaj fałszywie, nie oszukuj, czcij swego ojca i matkę».

On Mu odpowiedział: «Nauczycielu, wszystkiego tego przestrzegałem od mojej młodości».

Wtedy Jezus spojrzał na niego z miłością i rzekł mu: «Jednego ci brakuje. Idź, sprzedaj wszystko, co masz, i rozdaj ubogim, a będziesz miał skarb w niebie. Potem przyjdź i chodź za Mną». Lecz on spochmurniał na te słowa i odszedł zasmucony, miał bowiem wiele posiadłości.

Wówczas Jezus spojrzał dookoła i rzekł do swoich uczniów: «Jak trudno tym, którzy mają dostatki, wejść do królestwa Bożego». Uczniowie przerazili się Jego słowami, lecz Jezus powtórnie im rzekł: «Dzieci, jakże trudno wejść do królestwa Bożego tym, którzy w dostatkach pokładają ufność. Łatwiej jest wielbłądowi przejść przez ucho igielne, niż bogatemu wejść do królestwa Bożego».

A oni tym bardziej się dziwili i mówili między sobą: «Któż więc może być zbawiony?»

Jezus popatrzył na nich i rzekł: «U ludzi to niemożliwe, ale nie u Boga; bo u Boga wszystko jest możliwe».

Wtedy Piotr zaczął mówić do Niego: «Oto my opuściliśmy wszystko i poszliśmy za Tobą».

Jezus odpowiedział: «Zaprawdę, powiadam wam: Nikt nie opuszcza domu, braci, sióstr, matki, ojca, dzieci lub pól z powodu Mnie i z powodu Ewangelii, żeby nie otrzymał stokroć więcej teraz, w tym czasie, domów, braci, sióstr, matek, dzieci i pól, wśród prześladowań, a życia wiecznego w czasie przyszłym».

~Tematycznie napisał, że napiszę zgodnie z naturą.

To witając tu ~Adama i ciesząc się z Jego powrotu

pozwolę sobie tu napisać o zakonnicach, które wielbią Boga radością...
Odpłacają radością za miłość Boga.
Radością i piosenką....
Tym zjednują serca innych ludzi.
Wpisałam to zresztą też do tematu ~Adama z 19. września.
Też ich piosenki....

Piosenki sióstr są szczególne.
Głaszą wszystkim wielką radość płynącą z miłości Boga do człowieka.
Ewangelię można głosić tyloma sposobami,
iloma jest to tylko możliwe.
Jest to misja tych sióstr .
Siostry nocami się modlą, a w dzień pracują.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK !