Odpowiadasz na:
Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK !

~Adam
Temat dodał(a):
~Adam -
Panie BOŻE, przebacz nam naszego ziemskiego życia chwile: zwątpienia, załamania, czyli grzechu moc, bo jesteśmy tacy jakich nas tu na Ziemi swej Stworzyłeś. Dobro w nas tkwiące delikatnym biciem serc Wiernych Tobie znasz, bo tak, bo Ty Boże jesteś z nami zawsze, nie tylko w momencie modlitw, czy wspólnego biesiadowania duchowego w czas Nabożeństwa a w obliczu Opłatka - Hostii, czyli Ciała Pana Jezusa Chrystusa Twego Syna, która za nas umarł zamęczony na KRZYŻU przez barbarzyńców żydowskich, którzy nigdy nie uznali Mesjasza Jezusa za Zbawiciela ludzkości od grzechów, które ponownie ludzkość w sposób ideologiczny uprawia.Dzisiejsza święta niedziela poświęcona jest przez Kościół pontyfikatowi biskupowi Krakowa i Rzymu Karolowi Wojtyle, a papieża św. Jana Pawła II. TVP-1 o godz. 9:30 transmitowała z jednego z dwóch wzgórz Łagiewnickich, z Sanktuarium św. Jana Pawła, II Mszę Świętą celebrowaną niezwykle dostojnie i pobożnie przez obecnego biskupa Krakowa ks. Marka Jędraszewskiego. Tytularnie nazwaną jako "XXI Dzień Papieski". Pomijam w opisie ten długi czas trwania św. Karola Wojtyły pobycie na stolcu papieskim z wielu powodów, bo jest ogólnie znany, a jak nie, to dostępny. Zawsze św. JPII trwał z Jezusem, otwierał drzwi świata ludzi dla naszej Wiary w Boga, trwał w długich a pięknych apostolsko podróżach po Kuli Ziemskiej zawsze wołając: NIE LĘKAJCIE SIĘ i JEZU UFAM TOBIE. Dzisiejsza Ewangelia wg. św. Marka to co robić, aby osiągnąć "Życie Wieczne z BOGIEM". Pan Jezus ustami Ewangelisty dał wykładnie tych naszych marzeń, które mogą nastąpić, ale nie muszą po naszej śmierci. AMEN.Ps. Jestem tu dzisiaj, bo taka była wola Pana Boga i tego jestem pewien.Z Linii AB w Krakowie - Adam.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK !

Napisał(a): ~gość -

Wszystko bardzo ciekawe , inne niż zazwyczaj.
Dobrze się słucha .

Re: Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK !

Napisał(a): gość -

Szanowni Państwo,z całym szscunkurm ale może byście te swoje religijne uniesienia przenieśli do działu Religia? Mnie ti akurat mało interesuje a zaśmiecacue temat.
Pozdr.

Reklama

Re: Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK !

Napisał(a): Szwejk -

Świetny dobór linków i ilustracji, xyzt.

Re: Życie wieczne, z ............ŁAGIEWNIK !

Napisał(a): ~Gość -

Czekamy na dalsze piękne filmy xyzt.
Ozdobiłaś nimi temat .

Reklama