Odpowiadasz na:
Żyd S.Sierakowski judzi, na.............."500 +" !

~Ludojad
Temat dodał(a):
~Ludojad -
Żyd, mason, właściciel żydowskiej KRYTYKI POLITYCZNEJ /to kwartalnik/ niejaki Sławomir Sierakowski inicjator przyjazdu na stałe do Polski 3.5 miliona żydostwa, podstępnie na ONET neguje już ten pięcioletni projekt rodzinny "500+". Mało temu gnomowi antypolskości /Manifest berliński z 2012 roku/ tak za granicami kraju, jak i w samej Polsce. Uderza swą żydowska złą naturą, w Rodzinę Polską. Niech się odczepi od nas Polaków i won do Izraela czy USA.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Żyd S.Sierakowski judzi, na.............."500 +" !

Napisał(a): ~Ludojad -

~gość Najgorsze zło medialne, jakie mogło zaistnieć po komunie w Polsce, to: informacyjny TVN, Onet, Newsweek, nowy Fakt i oczywiście Krytyka Polityczna.
Słychać Cię...............GOŚCIUWA !

Rodziny Polskie nie miały żadnego wpływu na wyprzedaż od roku 1989 naszego majątku Narodowego wypracowanego rękami naszych ojców, matek, dziadków.

Całe zło powalenia Polski w obłęd ubóstwa zaprojektowali Żydzi, a wykonawcą tego szatańskiego pomysłu był jako pierwszy Żyd BALCEROWICZ /słynny plan Balcerowicza jako przykrywka bandytyzmu żydowskiego na Polakach/. Dokończyli zniszczenia Polski liberałowie z królem-Tuskiem na czele.

Ps. Gdyby PO przejęło władzę, natychmiast sprzedadzą żydostwu resztkówkę naszego mienia /LOT, miedź, nafta-gaz, lasy, jeziora, góry, rzeki, morze/. Bo centra wszystkich miast już są w rękach Żydów.

Napisał(a): ~gość -

Najgorsze zło medialne, jakie mogło zaistnieć po komunie w Polsce, to: informacyjny TVN, Onet, Newsweek, nowy Fakt i oczywiście Krytyka Polityczna.

Reklama

Napisał(a): ~Katolik -

~Frydek
~Katolik A znasz jeszcze jakiś kraj Bogaty , który rozdaje kasę zanim się ją zarobi .?
Te 500+ , nie rośnie na drzewie , okrada się każdego pracującego i kupującego żeby dać 500+ nierobom i obibokom . Taka jest prawda niestety .......!
A co mówi Biblia , 7 - nie kradnij ......!
W Wenezueli też zaczęli marksiści rozdawać zyski z ropy , to po 10 latach rozdawnictwa , najbogatszy kraj na świecie jakim była Wenezuela jest dzisiaj najbiedniejszym .... !
Wściekłość Cię...............UDUSI !

Z Twojej wypowiedzi wynika jasno, że służysz innemu panu, aniżeli myśleć o sytuacji materialnej rodzin wielodzietnych, żyjących w czas rządów króla-Tuska liberała na skraju ubóstwa. /stąd fala emigracji Polaków/.
Wobec powyższego nie podejmuję się z Tobą polemizować.
Z mojej wypowiedzi wynika że służę tylko sobie i nie mam żadnego pana nad sobą . Jedynym panem w tym kraju jakiemu służę to jestem ja sam . Dlatego jestem tak zawiedziony tym co się wyrabia w tym kraju . Tusk mnie obchodzi tyle co Kaczyński , Tusk przynajmniej był Realistą , a Kaczyński jest chory na Głowę i powinien się leczyć u psychiatry a nie mieć wpływ na rządy . . Dlaczego nie wspomnisz innych Polityków którzy nabroili przy Okrągłym stole i władzę oddali kościołowi . A kościół ma w poważaniu dobro Polskiego Narodu .
Jestem tylko realistą , nie ma u mnie wściekłości . Ubolewam tylko że żyję w gorszym kraju w jakim żyłem wcześniej w PRL-u .

Napisał(a): ~Janko Muzykant -

~gość
~Katolik A znasz jeszcze jakiś kraj Bogaty , który rozdaje kasę zanim się ją zarobi .?
Te 500+ , nie rośnie na drzewie , okrada się każdego pracującego i kupującego żeby dać 500+ nierobom i obibokom . Taka jest prawda niestety .......!
A co mówi Biblia , 7 - nie kradnij ......!
W Wenezueli też zaczęli marksiści rozdawać zyski z ropy , to po 10 latach rozdawnictwa , najbogatszy kraj na świecie jakim była Wenezuela jest dzisiaj najbiedniejszym .... !
Słyszałeś głupku o Szwajcarii?
Słyszałem coś o Szwajcarii .?? ha ha ha . Porównujesz Polską Republikę Bananową z rządem który powinien w Tworkach siedzieć , do Bogatej Szwajcarii .Gdzie na każdej Ulicy stoi Bank w każdym mieście , wsi i na każdym polu i gdzie w Bankach nie giną pieniądze zwykłego człowieka przemysłowca , bandyty , każdego się tam szanuje , gdzie rząd nie miesza się do Bankowości bo nie ma takiej możliwości gdzie rząd przestrzega prawa jakie obowiązuje w Szwajcarii ..? he he he .............

Reklama