54
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń219
  • Odpowiedzi30
  • Ocen na +89
54 ppt ?

Żydzi , czy im coś odbiło (31)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Żydzi , czy im coś odbiło

Napisał(a): Robert -

Witam
Mam apel do każdego Polaka który jest patriotą .
Napisz do ambasady żydowskiej z fejsa co myślimy o tym, że żydzi nam zabraniają wprowadzania nowej ustawy, która karać może za stwierdzenie "polskie obozy zaglady"
Nie będzie Żyd nam pisał historii
Pozdrawiam
Robert L.
INTERIA.PL

Re: Żydzi , czy im coś odbiło

Napisał(a): ireneo -

tobie coś odbiło. W tej spawie oni nic nie mają p[przeciw. Są nawet za.,.

Reklama

Napisał(a): Blandare51 -

Chamsin A jak taki Żyd ignorując twój zakaz napisze historię Polski, to co mu zrobisz?
...to capną go na lotnisku w Warszawie (lub tym megalotnisku planowanym), albo wysla jednostke specjalna i uprowadzą drania do Polski.....

Reklama

Napisał(a): madox66 -

jax55 Paru prawicowych idiotów próbuje wybielić historie Polski. Izraelitom nie dziwię się, jak już wybielimy się, to odbierzemy im miano narodu wybranego.
No pewnie przecież Maryśka jest nasza królową od czasów króla Kazimierza a Jezusik królem jest i nawet wielgachny pomnik w Swiebodzinie ma.
A na marginesie banda pseudo-patriotów z ONR i MW ma w środę protestować przed ambasadą Izraela,wystarczy że jakiś tępak wykręci jakis numer i mamy cacy.

Napisał(a): jax55 -

Blandare51
Chamsin A jak taki Żyd ignorując twój zakaz napisze historię Polski, to co mu zrobisz?
...to capną go na lotnisku w Warszawie (lub tym megalotnisku planowanym), albo wysla jednostke specjalna i uprowadzą drania do Polski.....
Prokuratorom z IPN-u nie chodzi o łapanie kogokolwiek tylko o kasę za ciepłe posadki.

Reklama

jax55
Blandare51
Prokuratorom z IPN-u nie chodzi o łapanie kogokolwiek tylko o kasę za ciepłe posadki.
...wlasnie! Taka akcja przed wyborami. Reflektory na lotnisku. Kamery tivipis. Transmisja z procesu.... Kolejne lata na stolku murowane....

Napisał(a): Laila44 -

Jeszcze przed wojną żydzi w Polsce mieli gospody - karczmy gdzie gospodarze u tegoż żyda przepijali czasem całe swoje gospodarstwo.Żyd w gospodzie dawał na "borg" /na kreskę /mieli też sklepy z "mydłem i powidłem" i nieraz oszukiwali i tym sposobem bogacili się.Nie na darmo krążyło powiedzenie:cwany jak żyd.Co do tego że ktoś z zagranicy mówi:polskie obozy zagłady to przecież one były w Polsce ale nie były Polskie bo hitlerowcy ich tworzyli u nas.Historii nie wolno zakłamać.Moi krewni byli więzieni w Oświęcimiu w niemieckim obozie, jedna krewna tam zmarła, inne przeżyły, jedna od drugiego miesiąca ciąży była w Oświęcimiu i tam urodziła syna, więżniarki ją chroniły a kapo miała coś z człowieka i oboje wyszli żywi,dziecko nie wiedziało co to znaczy płacz bo by go zdradził.

Laila44 Jeszcze przed wojną żydzi w Polsce mieli gospody - karczmy gdzie gospodarze u tegoż żyda przepijali czasem całe swoje gospodarstwo.Żyd w gospodzie dawał na "borg" /na kreskę /mieli też sklepy z "mydłem i powidłem" i nieraz oszukiwali i tym sposobem bogacili się.Nie na darmo krążyło powiedzenie:cwany jak żyd.Co do tego że ktoś z zagranicy mówi:polskie obozy zagłady to przecież one były w Polsce ale nie były Polskie bo hitlerowcy ich tworzyli u nas.Historii nie wolno zakłamać.Moi krewni byli więzieni w Oświęcimiu w niemieckim obozie, jedna krewna tam zmarła, inne przeżyły, jedna od drugiego miesiąca ciąży była w Oświęcimiu i tam urodziła syna, więżniarki ją chroniły a kapo miała coś z człowieka i oboje wyszli żywi,dziecko nie wiedziało co to znaczy płacz bo by go zdradził.
...dzis karczm na wsiach juz nie ma, ale gdzieniegdzie sa sklepy. Woda na kreche nadal jest podawana miejscowym koneserom tego trunku.... ale czy sklepy sa wlasnoscia Zydow, czy Polakow - szczerze mowiac nie wiem, bo jak rozpoznac?

Napisał(a): Laila44 -

Blandare51
Laila44 Jeszcze przed wojną żydzi w Polsce mieli gospody - karczmy gdzie gospodarze u tegoż żyda przepijali czasem całe swoje gospodarstwo.Żyd w gospodzie dawał na "borg" /na kreskę /mieli też sklepy z "mydłem i powidłem" i nieraz oszukiwali i tym sposobem bogacili się.Nie na darmo krążyło powiedzenie:cwany jak żyd.Co do tego że ktoś z zagranicy mówi:polskie obozy zagłady to przecież one były w Polsce ale nie były Polskie bo hitlerowcy ich tworzyli u nas.Historii nie wolno zakłamać.Moi krewni byli więzieni w Oświęcimiu w niemieckim obozie, jedna krewna tam zmarła, inne przeżyły, jedna od drugiego miesiąca ciąży była w Oświęcimiu i tam urodziła syna, więżniarki ją chroniły a kapo miała coś z człowieka i oboje wyszli żywi,dziecko nie wiedziało co to znaczy płacz bo by go zdradził.
...dzis karczm na wsiach juz nie ma, ale gdzieniegdzie sa sklepy. Woda na kreche nadal jest podawana miejscowym koneserom tego trunku.... ale czy sklepy sa wlasnoscia Zydow, czy Polakow - szczerze mowiac nie wiem, bo jak rozpoznac?
Teraz tych karczm i sklepów nie ma bo były przed wojną a po wojnie wszystko się zmieniło.Ale gospodarstwa przepite pozostały w żydowskich rękach.Wiele ich chodzi wokół nas ale bez pejsów i kapelusików więc trudno ich rozróżnić od polskich brunetów.

Napisał(a): ireneo -

Laila44
Blandare51
Teraz tych karczm i sklepów nie ma bo były przed wojną a po wojnie wszystko się zmieniło.Ale gospodarstwa przepite pozostały w żydowskich rękach.Wiele ich chodzi wokół nas ale bez pejsów i kapelusików więc trudno ich rozróżnić od polskich brunetów.
to ten komornik, co zabrał i shandlował nie od tego, pewnie też żyd, co? Ale żeby kościół, który eksmitował szkołę w Poznaniu był żydem, no, no.

Laila44
Blandare51
U nas sklep jest. Krecha na wodke jest nadal (choc to nielegalne)... Pijacych na wsi jest paru (zielonego pojecia ilu takich bylo przed wojna - bo wies moja lezy na terenach przedwojennych niemieckich... Moge tylko dodac, ze moja babcia przed wojna miala gospodarstwo pod Ostrowcem swietokrzyskim... A w Ostrowcu 80% przed wojna to byli Zydzi.... Wiekszosc to biedota.W klasie mojej mamy w gimnazjum, byla tylko jedna Zydowka bo wiekszosci nie bylo na gimnazjum stac!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Żydzi , czy im coś odbiło